Sayfa 16/103 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
1028 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadslar merhaba 20 gundur standart olculerle yapmis oldugum miracle losyonu uygulamaktayim ama su sac dokulmemi bir turlu ne durdurabiliyorum her turlu hergun sular seller gibi akiyor kafadan 3 yildirda boyle yani hic bi sekilde azaltamadim dokulmeyi ancak sukur gene sac yogjnlugum fena degil genel seyrelme oldu tabi herneyse bugun banyoya girdim aksam ciktim banyodan sampuanim dermoday kafayi kuruladim falan sonea miracle uyguladim oyle beklettim hafif yedirip az once banyoya gittim sacimi tarayayim diye soyle komple bi saclari taradim ettim lavaboya dusen sac sayisi 80 kusurdu ki taramaya devam etsem 2 3 katini bulcagindanda eminim iclerinde guzsuz uzun kisa guclu her cesit sac vardi moralim epey bozuldu acikcasi en son banyoyuda dun yapmistim yani 3 5 gun yapmamis olsam eyw ama 1 gun arayla bu kadar dokulmemesi gerek diye dusunuyorum ustelik banyodan 1 2 saat sonra yani sampuanlamada falan bi o kadarda gitmistir. Suan sadece miracl kullaniyorum kullanmayada devam edecem benim acimdan sikintisi saci cok kurutmasi onun disinda mucize beklemiyorum zaten yeni sac ciksinda beklemiyorum tek dilegim olan saci koruyup birde aradaki gucsuzlesen daha yavas uzayan saclarin normal sac olmasi ama bugunku manzara uzdu beni acikcasi sizce ne yapmaliyim simdi bu dokulme icin
    hocam bence sizin oral ilaca geçmeniz lazım. bu konuda da fda onaylı bir tek finasteride var. dht baskılayın, topikaller destek amaçlı olacak. agresif olmayan ufak bölgelerdeki dökülmelere topikal yeterli olabilir ama benim gibi agresif dökülmeleri sadece finasteride yavaşlatabiliyor. sizinki yine benimkinden daha az dökülmüş. yine de agresif, finas şart gibi duruyor. yanına da biotin vs. olabilir destek amaçlı. ama finas ve min+dut mutlaka uygulayın. 2-3 ay boyunca kesintisiz uygularsanız dökülmenin yavaşlayacağını düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam minox dut icin sacik iyi durumda proscarinda on saclari mahfettiginden bahsediyor herkes su durumda riskli geliyor acikcasi bana

Miracle hocam subatta nasipse askerim miracle losyonu birakmayi hi c istemiyorm acaba askerde bunu kullanmam mümkün müdür

SaçımınDoktoru Üyesi
    Forumdaki birçok kişi Minoxilin içine dutas atıyor bugun bende aldım 5tane attım 10tane atınca saçta yağlı bir goruntu bırakmıyormu mınoxıl kendı başına zaten zor kuruyor ? mınox+dutas kullananlar yorum yaparsa guzel olur saçınız dahamı geç kuruyor dutas atınca
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Alıntı keskin.55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam subatta nasipse askerim miracle losyonu birakmayi hi c istemiyorm acaba askerde bunu kullanmam mümkün müdür
    Bir sorun teşkil etmiyor diye biliyorum. Hatta uyku düzeninde olacağından daha rahat ve disiplinli kullanırsın. Ek olarak hayırlı tezkereler, Allah yardımıcınız olsun

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Askerde ilac kullanimi yasak oldugundan icine atar oyle gotururum. Sorun olmaz insallah. Peki 200 ml lik hazirlasam ilaclarda etki kaybi cok olur mu?

herhangi bir şampuan gibi götürebilirsin
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Peki usta birliğim kibrista orada diane aldactone gibi ilaclari alabilirmiyim turkiyedeki gibi

Ben de üstatlarıma şöyle sorayım. Minoxil ve proscar kullanıyorum ek olarak da vit.takviyeleri.
    Bunları sadece acemilikte kullanmasam, 1 ay beni çok geriye götürür mü?

Yeni Üye
    miracle losyon sabah aksam, her gün dermaroller, her gün nane ve yakı otu çayı içiyorum. proscar da kullanmam gerekir mi

Sayfa 16/103 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon