Sayfa 94/103 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon
1028 sonuçtan 931 ile 940 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör kami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar elimizde dmso gibi güzel taşıyıcılar var emilim problem değil ama o madde sistemik girdiğinde bir reaksiyon ile etkeni bozup yan etki engelleyecek bir şeyler yapılamaz mı? şu an tedavide tek problemimiz sistemik emilim diye düşünüyorum
    Kontrol altında topikal finasterid kullanmaktayım.
    Belirttiğim herhangi bir görüş veya düşünce, medikal anlam veya değer taşımamaktadır, bununla birlikte bütün sorumluluğun karşı tarafa ait olduğunu beyan ederim.

Diğer forumlarda "kami" ismi altında bulunan hiçbir hesap bana ait değildir.

Doktor kontrolü altında olmadan herhangi bir şey kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Üstte de yazdığım gibi, bütün sorumlulukların karşı tarafa ait olduğunu bildirmek isterim. İyi forumlar.

Losyon için elsev bulamadım başka ne olabilir . Garnier yazılmış ama o nası birşey öyle bir sürü ürün var

Yeni Üye
    Bu zic dediginiz nedir ben bu sayfadaki hic birseyi anlamıyorum, bana anlatirmisiniz rica etsem

Yeni Üye
    Zix pardon nedir ,

Yeni Üye
    https://www.sacimindoktoru.com/showthread.php?t=5670

Merhaba sitede konu actim ama bilgi alamadim deneyimli biri goz atabilir mi lutfen yardima ihtiyacim var

Yeni Üye
    Merhaba saf minoxil almak istiyorm yardımcı olabilecek varmı?
    Teşekkürler.

Yeni Üye
    Mrb. 33 yasindayim.bayanim. bundan 4 yil once stres kaynakli egzama gecirdim. Ozellikle basimin arkasinda 10 kurus buyukluginde bosluklar var ve sık. Doktor bu bosluklara 20 güne bir sinecord igne yapiyo# gunde sabah aksam minoksil. 3 ay uyguladim. Iki 3 kil cikmaya basladi. Simdi haftada 2 defa stamp uyguluyorum. Durumu artik hizlandirmak istiyorum. @Miracle diger yardimci olabilecek arkadaslar yardimlarinizi bekliyorum. Tesekkurler

Yeni Üye

Banyoda ve banyodan sonra saçımıza ne yapmalıyım ?

Selamlar geçen sene (2019) üniversiteye başladım ve saçımı neredeyse hergün yıkıyordum saçım aşırı derecede kepeklenmeye başladı ve daha sonra saçım bitlendi ve paranit, nitex bit şampuanlarını kullandım sanırım saçımı hergün yıkadığımdan ve bit şampuanları saçımı inceltti ve saçım dökülmeye başladı kan tahlili yaptırdım b12 eksikliği çıktı bunun için pharmaton kullanıyorum. yaklaşık 2 haftadır Bioblasın botanicoils serisinin zeytinyağı ve ısırganyağlı ince ve seyrek saçlar olanından aldım 2 haftadır kullanıyorum biraz faydasını gördüm ama saçımdaki kepek sorunu düzelmedi banyo yaptıktan sonra saçıma çok sert müdahale etmeden havlu ile nemini ıslaklığını almaya çalışıyorum çok hassas davranıyorum fakat saçım kuruduktan sonra saçıma elimi attığım zaman 2-3 seferde bir saç teli çıkıyor resimdeki gibi

Edit: Bundan 7-8 tel daha vardı yaklaşık 4 tanesi uzun saçtı sizden ricam bu saç dökülmesini ve kepek sorunumu nasıl giderebilirim ve banyodan sonra saçımı banyodan sonra nasıl kurulamalıyım.

Bioblas Botanicoils zeytinyağlı ve ısıranyağlı şampuanını kullanıyorum şuan saçımda hafif ağrı,acı ve kaşıntı başladı acaba nörolojiye mi gitmeliyim yoksa dermotolojiye mi ?

Banned
    MERHABA🖐
    YA BEN KAÇ HAFTADIR FORUMUNUZ DA GEZİNİYORUM ŞİMDİ ÜYE OLDUM VE SİZDEN EN OLMASI GEREKEN ÖNERİYİ ALMAK İSTİYORUM. CELL LOSYON, MİRACLE LOSYON, FİNASTERİD,BİOTİN GİBİ bazı terimler gördüm ve ne olduklarını artık anladım ne işe yaradıklarını yanetkilerini VS... Doktora gittim alopecia kapsül ve alopecia sprey verdi henüz almadım, alopecia spreyinin içinde procapil var, alopecia kapsülünün içinde ise xpecia tabletin içerisindeki maddeler var. Şimdi önce kendi sıkıntı mı söylim kardeşlerim "sol şakak kısmım da açılma var" sağ şakak ve tepe bölgem de sıkıntı yok ama saçlarım acayip inceldi, güçsüzleşti... Amacım saçlarımı kalınlaştırmak, gürleştirmek hiç bırakmadan bu tedaviye başlamak istiyorum sol şakak kısmında saçım çıkmasın veya saçım güçlenmesin, gürleşmesin en azından olan saçlarımı korumak için bile tedavi söylemeniz yeterli çünkü şuan bile saçlarımı korusam buna bile şükürler olsun. Sayfa da çok fazla terim dönüyor cell losyondan tutunda ne bilim kafam çok karıştı önerilerinizi bekliyorum. Yüzünüz hep gülsün hep mutlu olun kardeşlerim 🙏🙏🙏

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yine araştır tabi ama procapilin işe yaradığına dair pek bir örnek göremedim ben. Forumda hiç örneği olduğunu hatırlamıyorum. Cell, seti, kafein vs gibi alternatifleri araştırın. Forumda hepsinin incelendiği konular mevcut. Onları okuyun.

Sayfa 94/103 İlkİlk ... 44849293949596 ... SonSon