Sayfa 31/103 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
1028 sonuçtan 301 ile 310 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam normal ölçüsü olan 1/3 oranında karşım yapmanız gerekiyor keto ile,ama 1/2 oranında da denenebilir etki yan etki durumuna göre optimize edebilirsiniz zaman içinde.
    Hocam selamlar.
    Yine bir sorum olacak.
    Ben miracle losyon ve ketoral + acnelyse krem kullanıyorum. Kremleri losyondan önce sürüp bi yarım saat sonra losyonu sürüyorum. Bu yaptığım doğru mu ve saçın nemli / kuru olması durumu değiştirir mi?

Yeni Üye
    07.03.2016
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160308_021225.jpg
Görüntüleme: 126
Büyüklüğü:  145.3 KB (Kilobyte)
ID:	3310Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160308_021226.jpg
Görüntüleme: 124
Büyüklüğü:  136.0 KB (Kilobyte)
ID:	3311
    29.04.2016
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160429_173124.jpg
Görüntüleme: 121
Büyüklüğü:  167.8 KB (Kilobyte)
ID:	3312Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20160429_173127.jpg
Görüntüleme: 124
Büyüklüğü:  158.7 KB (Kilobyte)
ID:	3313
    tam olarak iki ay olmadı bu sürede sadece miracle losyon kullandım tedavime ek olarak önerebileceğiniz ürünler nelerdir fotoraflardaki değişim sizce nasıl tepe bölgesini kapatmak istiyorum oral finas kullanamam topikelde neler yapabilirim yardım eder misiniz?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ah o saçlarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam selamlar.
    Yine bir sorum olacak.
    Ben miracle losyon ve ketoral + acnelyse krem kullanıyorum. Kremleri losyondan önce sürüp bi yarım saat sonra losyonu sürüyorum. Bu yaptığım doğru mu ve saçın nemli / kuru olması durumu değiştirir mi?
    Saçınız nemliyken emilim daha iyi olur,ama krem kullanırken saçları dolgun gösterme avntajından da faydalanmak gerekiyor o yüzden imkanınız varsa losyonu erken uygulayıp saçı yıkadıjtan sonra hafif nemli saça kremleri uygulamak benim yakaladığım en optimal uygulama şekli,dediğiniz gibi de olur mahsuru yok.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saçınız nemliyken emilim daha iyi olur,ama krem kullanırken saçları dolgun gösterme avntajından da faydalanmak gerekiyor o yüzden imkanınız varsa losyonu erken uygulayıp saçı yıkadıjtan sonra hafif nemli saça kremleri uygulamak benim yakaladığım en optimal uygulama şekli,dediğiniz gibi de olur mahsuru yok.
    Hocam yani losyonu uyguladıktan sonra saçları yıkamak mı doğrusu? Losyonun saçta fazla kalması zarar mı?
    Ben yıkayıp kuruduktan sonra önce losyon sonra kremleri sürüyorum. Bu her akşam böyle.

Yeni Üye
    Kazak cemil sence ne yapmalıyım böyle devam edeyim mi sadece Miracle losyon birde nizoral kullanıyorum tedavimde

Alıntı fatih41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazak cemil sence ne yapmalıyım böyle devam edeyim mi sadece Miracle losyon birde nizoral kullanıyorum tedavimde
    Sizin açıklık %50 kapanmış hocam anlaşılan bu tedavi şekli çalışyor sizde devam edin bu şekilde.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı Ah o saçlarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam yani losyonu uyguladıktan sonra saçları yıkamak mı doğrusu? Losyonun saçta fazla kalması zarar mı?
    Ben yıkayıp kuruduktan sonra önce losyon sonra kremleri sürüyorum. Bu her akşam böyle.
    Dediğim gibi sizin uygulama şekliniz doğru ben kendi uygulama şeklimi söyledim benim kafada etken kalırsa gün içinde saçlar yapış yapış oluyor sizde böyle bir problem yoksa devam edin o şekilde.

miracle losyon erkeklerde baya işe yaramıs. erkeklerde bukadar işe yaradıgına göre bayanlardada işe yarar diye düşünüyorum. bende asırı vitamin eksikliğinden dolayı saclarımda seyrelmeler mevcut. saclarım oldum olası ince tellidir zaten. 3 aydır priorin tablet ve sampuanını kullanıyorum 3 ay daha kullanmayı düşünüyorum . allaha sukur sac dökülmem tamamen durdu. 3 gun önce miracle losyona basladım verdiğiniz tarife göre hazırladım. sizce seyrekliklerin kapanması için yeterlimi yoksa baska bişeyde kullanmam gerekiyomu ? şimdiden tsklerr

jackal__1907
    Guest
    Arkadaşlar saçların 3 ay boyunca müthiş bir agresiflikle dökülmeye devam etmesinin,ve koklu olarak dökülüyor ama kokleri gözle gorulemeyecek kadar çok düşük..Çok net söylüyorum 3 ayda çok rahat 30.000tel kaybetmişimdir.Halada gidiyor..Minoksidil kullanıyordum ara verip tekrar kullandim o dahada siddetlendirdi.2.ayda kullandim kesilmedi bende simdi procapil kullaniyorum minoksu 2 günde 1 e düşürdüm.En son çarem proscar falan herhalde.

Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, imzamda yazdigi gibi toplamda 3 aydir falan tedavi uyguluyorum Cell ile basladim bir sure sonra min-dut ekledim 1 ay sonrada miracle ekledim. son iki aydir hersey guzel tepe bolgesi baya iyi duruma gelmeye basladi derken 2 haftadir falan fark ediyorum ki daha once hic gozume batmayan beni rahatsiz etmeyen saclarimin on cizgisi 2 haftada gerilemis ve baya seyrelmis halbuki on taraftan sikayetim yoktu tepe duzeliyor derken on gitmeye basladi o kadar belli ki sac cizgisinden 1 parmak asagisinda 1 tane orda 1 tane burda tek tuk 2-3 tane kalin sac teli duruyor sadece, saka gibi. losyonlari komple tepe on ve ust olarak uyguluyorum.
    Sebebi miracle mi yoksa min-dut mu? Cell oldugunu pek dusunmuyorum acikcasi hatta 1 hafta cell kullanamadim diye daha hizlanmis bile olabilir bu olumsuz durum ama miracledan suphelendim var mi boyle bir etkisi acaba? benzer bir sey yasayan?
    Gecen hafta yukaridaki soruyu sormustum ve arkadaslar sag olsun fikrini soyleyen soyledi ama ben sebebini artik emin olarak anladim sanirim, whatsapptan levent abiye de yazip konuyu danismistim en yakin tahmini o yapmisti hatta aslinda direk bildi. 10 gun kadar cell losyona ara vermek durumunda kalmistim ve bitmesine de yakin cok duzenli kullanmadim yani 2 hafta kadar adam gibi kullanamadim ve sonrasinda yukaridaki sorunum olustu ama ayni zamanda miracle ve min-dut kullandigim icin sirf 2 hafta cell kullanmadim diye bu kadar kayip olmaz dedim dongu ya da mevsimsel diye dusundum derken cell losyon elime ulasti 1 haftadir tekrar basladim ve Allah'a sukur 1 haftada bile oyle bir toparlayip dokulmeyi azaltip hatta sikayet ettigim on kisimlara bol surdugum yerlerden resmen yeni yeni tuy degil bildiginiz sac cikisi goruyorum belki zaten dokuldu ve cikacakti o saclar diyeceksiniz belki kendi kendime mi abartiyorum bilmiyorum ama 2 hafta ara verdim diye baya olumsuz etkilendim ama 1 hafta gibi kisa surede de baya toparladi. Daha detayli ve fotolu sekilde cell losyon basliginda da bir kac gune kadar paylasicam bu baslikta sormustum diye buradan da paylasmak istedim. Ayrica Allah razi olsun Levent abi, kafandan sac fiskirsin derdin tasan olmasin nasil moral veren bir sey bu losyonlar sayesinde olanlar bilsen... ki biliyosundur.
    Konu Hisoka tarafından (02.05.2016 Saat 23:17 ) değiştirilmiştir.
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Sayfa 31/103 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon