Sayfa 74/103 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon
1028 sonuçtan 731 ile 740 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Valla haklisiniz, kadinlar bi cantaya 200 300 tl para veriyorlar. Durum oldugu surece bu paralar verilebilir ama pgd2 konusunda setipiprantin yerini hicbisey tutmuyor. Yurtdisindan gelen etkenler, ayrica dovize bağlı. Ben bitkilere guveniyorum, tek problem deney veritabaninin yeterli olmamasi. Kekik yagi mesela %90 pgd2 blokluyor. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2789773/ Bazi guvenli diye bildiğimiz bitkiler aspirin etkisi yaratip pgeyi de bloklayabiliyor mesela. Sikinti tedaviye baslandigi anda disiplinle ve zaman verilerek kullanilmasi. Pgd2 yi düşüren ve pge yi artiran (hem pgeyi ve pgd2 yi dusurmeyecek) bitkisel soguk sıkım yaglari %40 etanolle kullanabiliriz. Swisstemple prostaglandin protokolünde %60 castor oil %40 etanol kullanip fayda gordugunu soylemisti. Benim 3 gun oldu cell ile birlikte kekik, corek otu, nane, biberiye, hint yagi, sari kantaron yagini alkolle karistirip kullaniyorum. Dun dermstamp uygularken gozlerimden yas geldi, aci varsa iyidir. Su anlık Yegenimin dayi orman gibi kokuyosun demesinden baska bir problem yok 🙂

Yeni Üye
    Selamlar arkadaşlar. 5 haftadır çok ciddi dökülmeler yaşıyorum. 20 aydır falan mindut ve miracle kullanıyorum. Zaman zaman gerilemeler yaşasamda genel durumdan memnunum. Tedavimde disiplinli sayılırım. Mindutu hiç aksatmadım şimdiye kadar. Miracleyi de bazen kullanırım bazen kullanmam. Genelde dökülmeler çoğalınca kullanırım. Fotolarda ki tarzda dökülmeleri yaşıyorum 5 haftadır. Çok panik yapıyorum açıkçası. Döngü olmasını umuyorum. Dökülenler tekrar geri çıkar diye umuyorum ama bir yandan da çok telaşlıyım ve moralim bozuk. Fotoda ki saçlar inanın sadece birkaç kere elimi saçıma atmamla döküldü. Saçlarımı kurcalamaya devam etsem kel kalana kadar dökülecek Böyle bir dökülmeyi sadece ilk mindut kullandığımda yaşadım saçlar misliyle geri geldi. Şimdi de gelir mi be arkadaşlar moral verin bana
    Tedavim bu aralar akşamları mindut 12 fıs. Sabah akşam miracle.Miracleye 3 kutu aldactone 1kutu diane ve allerset katıyorum. Miracleyi dökülmeler artınca kullanmaya başladım.Haftada 2 dermaroller. Buna da dökülmeler artınca başladım. Daha öncesinde çok kısa bir dönem kullandım. Bu dökülmenin sonu nereye gidecek çok merak ediyorum.5 haftada tipim değişti valla
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 20180904_192327.jpg‎   20180904_192231.jpg‎   20180904_191921.jpg‎  

Alıntı Ogzz89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar. 5 haftadır çok ciddi dökülmeler yaşıyorum. 20 aydır falan mindut ve miracle kullanıyorum. Zaman zaman gerilemeler yaşasamda genel durumdan memnunum. Tedavimde disiplinli sayılırım. Mindutu hiç aksatmadım şimdiye kadar. Miracleyi de bazen kullanırım bazen kullanmam. Genelde dökülmeler çoğalınca kullanırım. Fotolarda ki tarzda dökülmeleri yaşıyorum 5 haftadır. Çok panik yapıyorum açıkçası. Döngü olmasını umuyorum. Dökülenler tekrar geri çıkar diye umuyorum ama bir yandan da çok telaşlıyım ve moralim bozuk. Fotoda ki saçlar inanın sadece birkaç kere elimi saçıma atmamla döküldü. Saçlarımı kurcalamaya devam etsem kel kalana kadar dökülecek Böyle bir dökülmeyi sadece ilk mindut kullandığımda yaşadım saçlar misliyle geri geldi. Şimdi de gelir mi be arkadaşlar moral verin bana
    Tedavim bu aralar akşamları mindut 12 fıs. Sabah akşam miracle.Miracleye 3 kutu aldactone 1kutu diane ve allerset katıyorum. Miracleyi dökülmeler artınca kullanmaya başladım.Haftada 2 dermaroller. Buna da dökülmeler artınca başladım. Daha öncesinde çok kısa bir dönem kullandım. Bu dökülmenin sonu nereye gidecek çok merak ediyorum.5 haftada tipim değişti valla
    Minox ve dutasteridin orta uzun vade etkileri çok dramatik olabiliyor asla ana tedavi olarak önermiyorum minoxidile bağımlı olmayan ya da bağımlığı azaltan hormon regülasyonuna etkimeyen güvenli tarafta kalınmasını tavsiye ederim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba merak ettiğim soru şu, saçlarım 2 aydır dökülmeye başladı sizce dökülen saçların kökleri ölmüş müdür yani etken tedaviyi uyguladığımızda o kaybedilen saç köklerinden saç gelme ihtimali var mıdır?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nasa01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba merak ettiğim soru şu, saçlarım 2 aydır dökülmeye başladı sizce dökülen saçların kökleri ölmüş müdür yani etken tedaviyi uyguladığımızda o kaybedilen saç köklerinden saç gelme ihtimali var mıdır?
    büyük olasılık gelir

Kökler minyatürize olur, yokolur ve tekrar oluşabilir bu ömrünüzün son gününe kadar mümkündür.
    Konu Miracle tarafından (05.09.2018 Saat 21:03 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz olsaydınız bu saça ekim yaptırır mıydınız? benimkiyle neredeyse aynı durumda

http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...dele-yolculugu
    -Miracle Losyon (her akşam)
    -Minoxil (her akşam 10 fıs) ( 7. yıl)
    -Proscar 4/1 her akşam (7.ay)

Yeni Üye
    Alıntı Violator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz olsaydınız bu saça ekim yaptırır mıydınız? benimkiyle neredeyse aynı durumda

http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...dele-yolculugu
    Öncelikle bu kişinin psikolojik tedaviye ihtiyacı var herseyden önce en sonunda yine gidicem demesindede asıl problemi sac olmadığı anlaşılıyor ben bu kişi yerinde olsam Ekim yaptırmam ancak sosyal ortamınız işiniz yaşınız çok önemli bunlara göre değişir

Yeni Üye
    Selamun aleyküm.Yaşım 19.Saçımda kepek yok lakin saç dipleri tabakalarla kaplı.Bunları tırnağımla çıkarıncada saçım gidiyor.Saç telleri bu tabakaya yapışık şekilde kopuyor ve bir tabakada 2-3 saç olabiliyor(saçların kopan tarafı beyaz tabakayla birleşik üste doğru 2 ye ayrılıyor)Saç diplerimi nasıl temizleye bilirim? Sıfıra vurmalı mıyım ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Doğru tedavi çoğu keli uçurur
    Cell gece / seti sabah.

Sayfa 74/103 İlkİlk ... 2464727374757684 ... SonSon