Sayfa 10/103 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
1028 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah sürmenin çok önemli olduğunu söylüyorsunuz yani
    Çok önemli olduğunu söylemiyorum dokulmene ve saç durumuna bağlı çok kotu değilse sadece akşamları kullansan da olur. Eğer minoxun yağlı gorunumunu istemiyorsan yurtdışından rogaine foam siparişi ver hemen kuruyor onu kullanirsin.

Alıntı Keloğlan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen şu 4 sorumu cevaplayabilir misiniz?

1) Öncelikle ben eski bir üyeyim. 6-7 aydır düzensiz de olsa Miracle Min-Dut kullanırdım. 1 ay önceye kadar da pek yan etki görmedim. Bazı sebeplerden ötürü 1.5 ay önce bütün tedavileri bırakmıştım. 1 ay önce yeniden başladım Miracle Losyona. 1 aydır Miracle kullanıyorum.(içerik 100 ml elseve 2 kutu aldactone 1 kutu diane 1 dekort)

ilk sorum şu. Aynı losyonu eskiden kullanıp hiç yan etki görmezken 6 ay sonra yeniden başlayınca yan etki görmemi sebebi nedir?(Yan etkiler ereksiyon zorluğu, Ejekulasyon sırasında sperm sayısı azalması, isteksizlik) ve bu yan etkilere karşı ne yapabilirim.

2)Şimdi losyonu 1 aydır kullanıyorum. Şakaklarda tüylenmeler arttı. Fakat uzaktan bakınca saçlar daha da seyreldi gibi geliyor. Uzaktan dipleri daha fazla gözüküyor saçların. Bunun sabebi nedir? Ve bu iyiye mi yoksa kötüye mi gidişi gösterir? Yani uzaktan bakınca seyrelme, yakından bakınca tüylenmede artış var. Ama yıkarken,saçı tararken, yada losyon sürerken elime gelen saç miktarında bir artış yok. Az da olsa elime gelen saç miktarı azaldı. Buna rağmen saçın seyrek gözükmesi neden meydana geliyor? Bu konuda da bi yardım edin lütfen.

3)Losyonu sürdüğümde kafamda az da olsa 1-2 tane sivilce çıktı küçük. Bunun sabebi ne olabilir ve iyiye işaret mi acaba?

4)Bu durumda ne yapmamı yada başka bişey önerebilir misiniz?

Lütfen kafam çok karışık lütfen bi yardım edin
    Miracle hocaya mesaj at istersen hocam garip birşey sizinki

konular çokta ilgi çekici değil sizde kapatılan saçım tedavisi çok iyiydi saç ekimlerine çok yer veriyordu neredeyse her gün saç eken birine rastlayabiliyorduk onların paylaşımlarıyla bilgi sahibi oluyorduk tecrübelerinden faydalanıyorduk ama ne yazıkki sizde böyle bir şey yok

Alıntı erdem_1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konular çokta ilgi çekici değil sizde kapatılan saçım tedavisi çok iyiydi saç ekimlerine çok yer veriyordu neredeyse her gün saç eken birine rastlayabiliyorduk onların paylaşımlarıyla bilgi sahibi oluyorduk tecrübelerinden faydalanıyorduk ama ne yazıkki sizde böyle bir şey yok
    Burada genellikle tedaviyle ilgili bilgiler var gelen de zaten reklam için geliyor doktoru övüyor gidiyor

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı erdem_1983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fark şurada; burada sizim paranızda gözü olan birini bulamazsınız. O yüzden o boyalı,reklamlı siteler daha ilgi çekici gelebilir.Saç çıkartmak ve saç dökülmesini önlemek kolay değildir.Boyalı reklamlar/siteler size daha çok umut verebilir ama paranızı ve saçınızı almaktan başka bir işe yaramaz.

o sitede reklam için girenin olduğuna inanmıyorum ve girenlerde senin benim gibi saç problemi yaşayan insanlardı. Bir doktor gelmedi o siteye bir kere bile bişey paylaşmadılar ve saç ekenlerin birkısmı ekimden memnunken bir kısımda şikayetçi idi neler yaşadıklarını analtıyordu iyi kötü. Maliyetni, ekimin resimlerini kısacası herşey paylaşılıyordu. sizde varmı böyle bişey yok.

İyi akşamlar arkadaşlar. İsmim Onur, 19 yaşındayım. Yaklaşık iki senedir de saç dökülmem var şakaklarda ve ön bölgede. İki ay önce doktora gittim, tahlil yaptırdım ve B12 değerim alt sınırda çıktı. Doktor Dodex iğne verdi ve minoxili önerdi. Ben de günde iki kez 5'er fıs olarak başladım. Yalnız iki aydır gerçekten saçlarımda kullandığım bölgede bir seyrelme mevcut. Minoxili şuan bıraksam saç dökülmemin seyri nasıl olur, minoxili bırakınca sağlıklı saçlarımı da kaybeder miyim? Daha çok olmadı tedaviye başlayalı ama emin olamıyorum. Ya da önerdiğiniz bir tedavi var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim

Alıntı onurbayrktr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar arkadaşlar. İsmim Onur, 19 yaşındayım. Yaklaşık iki senedir de saç dökülmem var şakaklarda ve ön bölgede. İki ay önce doktora gittim, tahlil yaptırdım ve B12 değerim alt sınırda çıktı. Doktor Dodex iğne verdi ve minoxili önerdi. Ben de günde iki kez 5'er fıs olarak başladım. Yalnız iki aydır gerçekten saçlarımda kullandığım bölgede bir seyrelme mevcut. Minoxili şuan bıraksam saç dökülmemin seyri nasıl olur, minoxili bırakınca sağlıklı saçlarımı da kaybeder miyim? Daha çok olmadı tedaviye başlayalı ama emin olamıyorum. Ya da önerdiğiniz bir tedavi var mıdır? Şimdiden teşekkür ederim
    Eskiyi alır yeniyi verir meselesi kisaca

beyler bişey merak ediyorum dhtnin sacta var oldugunu görerek anlayabilirmiyiz yada sadece içerde mi kalır anlayamaz mıyız benim gözlemim şu anlım saclarım boynum sırtım sanki yag gibi bişey salgılıyor vucut çok net gözüküyor parlıyor eve elimi sürtünce elime geliyor dustan sonra geciyor 3-4 saat sonra tekrar basliyor sizce bu dhtnin salgılandıgının bi göstergesi midir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    O zaman girme siteye arkadaşım zorla mı tutuyoruz seni

Sayfa 10/103 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon