Sayfa 96/103 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon
1028 sonuçtan 951 ile 960 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben yaklaşık 1 senedir minoxil kullanıyorum işk 6 ay çok güzel sonuçlar aldım. Fakat lu ara döngü dönemindeyim ve babamı kaybetmemin üzüntüsü ile beraber minoxile ilk başladığım günden daha da kötü durumdayım. Dökülmem vertex bölgesinde. Tedavi olarak forumda bahsedilen losyonlardan birine başlamak istiyorum ancak bu losyonları nasıl temin edeceğim hiç bir bilgim yok. Forumu araştırdım ve herkes @Miracle ulaşmamız gerektiğini söylüyor. Kendisine mesaj atamıyorum. Bu losyonlara nasıl ulaşabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bugra3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşım 32, 33 olmak üzereyim.

Bende seti dökülmemi çok çok azalttı. Cell losyonu alerji yaptığı için kullanamıyorum. Benden başka cell in alerji yaptığı birisini duymadım hiç. Bence bu ikisinden birini deneyerek, olmadı diğerine geçerek başlayabilirsin. Ama 3-4 ay düzrnli kullanım gerek işe yarayıp yaramadığını anlamak için. Her etken herkeste işe yaramayabiliyor. Bunlardan çok iyi fayda görenler de mevcut.

Minox un köpük formundaki bi versiyonunu ydışına gidip gelen bir arkadaşıma aldırtmıştım. Muhtelif eticaret sitelerinde satıını görmüştüm fakat orijinalliğinden şüpheliyim. Ebayden alıp, gümrük vergisini verip alma yolunu da araştırabilirsin. Bildiğim kadaıyla reçete ile gümrüğe getirttiğinde gümrük vergisinden muaf olunuyor. Bu şekilde ürün alan birisiin farklı bir forumda nasıl yaptığını anlattığını okumuştum. Birkaç sene öncenin yorumuydu tabi şimdi süreç değişmiş midir bilemiyorum. Zahmetli bi yol, gümrük vergisi + kargo fln derken belki aynı paraya gelir Tr den internetten aldığınla, fakat orijinalliğinden
    daha emin olunabilir sanki. Bu konuyu araştırabilirsiniz.
    Sıvı minox u çoğu eczaneden veya internet sitesinden bulabilrsiniz.

Minoxil den yanetki görmek pek rastlanır birşey değil. Çok az kişide kalp çarpıntısı yaptığı söyleniyor. Sporla uğraşan birisi olarak pek sorun yaşayacağını sanmıyorum. Ama minox un en sıkıntılı yönü, bir süre sonra etkisini kaybedip döngüye girmesi galiba.

Dermaroller da mutlaka olsun tedavinde. Maddi durumuna bağlı olarak medobiocomplex (erkek) gibi bir multivit takviyesi albilirsin. Veya muadili birşey. İçeriinde biotin b vitaminleri ve diğer katkılar da bir miktar fayda vereilir.

Saçları kısa kullanır mısın bilmiyorum fakat, losyonları saç derisine dağıtmada yedirmede daha kolay olur. Değilse saça bulaştırmadan uygulmaak biraz zor olabilir. Bir de birkaç haftada bir aynı ışık ve açıdan fotlarını çek stokla, karşılaştırarak tedavinin işe yarayıp yaramadığnı görme şansın olsun.
    Buğra hocam kutunu bosaltir misin

Banned
    Özel mesaj atabilirsiniz miracle ye cevap veriyor herkese

Yeni Üye
    Lütfen dönüş yapar mısınız kel kalmak istemiyorum durum çok ciddi durumumu belirttim ama hala dönüş yapılmadı

Üye Sanberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Serap Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lütfen dönüş yapar mısınız kel kalmak istemiyorum durum çok ciddi durumumu belirttim ama hala dönüş yapılmadı
    sorununuzun saç dökülmesi ile ilgisi yok gibi.

Seti & cell Nedir Nereden Alabilirim Nasıl Kullanmalıyım Yaşım 17 Yer Yer Seyreklikler var.

Yeni Üye
    Saçlarım kaslarım kirpiklerim hepsi dokuluyor nasıl ilgisi yok anlayamadım

Yeni Üye
    Arkadaşlar beef protein almak istiyorum(sığır eti).Kreatinsiz bir ürün whey protein sivilce yaptığından tercih edicem.Herhangi bir antrojen artırıcı madde göremedim içeriginde. Bu ürün saçlarıma herhangi bir olumsuz etki yapar mı yorumlarınızı bekliyorum.Konu açamadığım için buraya yazıyorum.

Yeni Üye
    Arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum.Ben de yaklaşık

Yeni Üye
    Sayın Miracle hocam uzun zamandir size ulasmaya calisiyorum. Forumu kullanmayi pek beceremedim telefon numaram. Eger musait olursaniz bir konuda bilginize ihtiyac duydum. Tesekkurler.

Sayfa 96/103 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon