Sayfa 96/100 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon
1028 sonuçtan 951 ile 960 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Hybrid View

SaçımınDoktoru Üyesi shadow1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    procapil yerine seti,cell deneyebilirsin

Yeni Üye
    Merhaba siteye yeni üye oldum o yüzden hangi konuya yazmam gerektiğini de bilmiyorum. Benim de erkek tipi saç dökülmem var daha önce minoksil kullandım saçlarım iki katına çıkmıştı sonra bıraktım çok hızlı şekilde döküldü. Tekrar kullanmaya başladım ama hiç etkisi olmadı. Bazı yorumlarda minoksil bırakılınca tekrar etkisi olmaz yazıyordu. Benim gibi bırakıp başlayan var mı etkisi olur mu acaba ?

Yeni Üye
    Minoksil saçımda aşırı kepek kabuklanma ve kaşıntı yapıyor 4 aydır dökülme durmadı bu 4 aylık süreçte saçlarım tamamen açıldı. Erkek olmadığım icin ekim de olmuyor. Bilenler yazabilir mi lütfen bu kepeklenme sorununu nasıl çözebilirim. Yada kepek yüzünden mi dökülme devam ediyor benim gibi ilacı bırakıl başlayan var mı ?

Yeni Üye
    Merhaba

28 yaşında bir bayanım . Çare aramaktayım . okuyorum okuyorum ama her yazıda farklı bir terim önüme çıkıyor. Yokmudur tüm maddelerin ne için kullandığınızı yazan bir başlık . Kafam allak bullak okumak değil sorun . kendi tedavimi başlatmak için losyonlardan hazırlamak istiyorum ama yazdıklarınızı kadınlar kullanırmı etken madde ne . ne ne için kullanılır hakim olmadan kendi doktorum olamam ama tüm bu terimler allak bullak ediyor beni bir yardım lütfen . başlık filan vbarsa bunla ilgili lütfen gönderiniz. Erkek tipi dökülmem var dönemsel değişiyor bazen çok dökülüyor bazen duruyor aylarca . doktora gittim bir çok defa boşa gitti . siteyi keşfedince bi,raz biraz ne olduğunu anlıyorum ve ona göre bir tedavi oluşturacağım . Tavsiyesi olan varsa başım üstüne buyrunuz .

şimdiden teşekkürler, sevgiler

Yeni Üye
    Arkadaslar berbere gittim ,sacim sari-siyah arasi ,kestane rengi .bende minoxil kullaniyorum .berber dediki kafanda hep ince ince sari tuyler var dedi .istersen saç cilası yapalım ,bu saç renginden var dedi .daha fazla gosterir dedi Bu saç cilası nedir bileniniz var mı ?

Alıntı gs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar berbere gittim ,sacim sari-siyah arasi ,kestane rengi .bende minoxil kullaniyorum .berber dediki kafanda hep ince ince sari tuyler var dedi .istersen saç cilası yapalım ,bu saç renginden var dedi .daha fazla gosterir dedi Bu saç cilası nedir bileniniz var mı ?
    Yaptırmayın.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptırmayın.
    Hocam nedenini ogrenebilir miyim ?

Alıntı gs2017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam nedenini ogrenebilir miyim ?
    İsminde "cila" olması bile yeterli. Benzer ürünleri deneyip çok sorun yaşayan üyemize ait bir çok postta mevcut.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Özel Mesaj kullanımını kapatmışsınız. Bu nedenle Profilinizden tekrar Özel Mesaj kullanımına izin verene kadar, Özel Mesaj gönderemez ve alamazsınız.

hiçbir şey yapmadım böyle diyor,nasıl açılıyor bir bulamadım

Bu hatayı alanlar yazabilir mi bu başlığa?

Sayfa 96/100 İlkİlk ... 46869495969798 ... SonSon