Sayfa 72/103 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
1028 sonuçtan 711 ile 720 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    Arkadaslar gliserini nerden alıyorsunuz? İnternetten almak istiyorum ama cok cesit var kaliteli mi bilmiyorum bitkisel gliserin falan yazıyor.Onerebileceginiz yer var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Eczaneden alabilirsin. Şifa kimyaydı markası ben memnunum

Yeni Üye
    Eczanelerde bulabilirsin

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı smt_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gliserini nerden alıyorsunuz? İnternetten almak istiyorum ama cok cesit var kaliteli mi bilmiyorum bitkisel gliserin falan yazıyor.Onerebileceginiz yer var mı
    tüm ezcanelerde var özellikle dermolife markalısından çok memnunum ancak sıcakta kalınca bozuluyor gibi geliyor sipariş vermek pek mantıklı olmayabilir.

Alıntı odtulu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tüm ezcanelerde var özellikle dermolife markalısından çok memnunum ancak sıcakta kalınca bozuluyor gibi geliyor sipariş vermek pek mantıklı olmayabilir.
    hocam nasil fark ettiniz bozuldugunu,bana pek kolay bozulacak bir sey gibi gelmiyor.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ppgye alerjin yoksa %65 alkol %25 ppg %10 gliserin yap. Alkolü 65e kadar seyret.
    Hocam ppg+gliserin %35 yapıyor. Çok yağlı olmaz mı.
    Benim asıl merak ettiğim gliserin ile ppg arasındaki fark. Hangisi daha iyi. Avantajları dezavantajları neler. Neden ppg veya neden gliserin.

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blkgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ppg+gliserin %35 yapıyor. Çok yağlı olmaz mı.
    Benim asıl merak ettiğim gliserin ile ppg arasındaki fark. Hangisi daha iyi. Avantajları dezavantajları neler. Neden ppg veya neden gliserin.
    Ppg yağ yapmaz gliserin yapar. Ppg akışkandır gliserin bal gibi yoğun kıvamdadır. Ppg iyi bir taşıyıcı ve çözücüdür ancak dezavantajı bazı bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir kaşıntı gibi veya cilt tahrişi gibi. Gliserini 5 yapıp alkole +10 da verebilirsin tamamen sana kalmış denemek bedava.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Muzdarip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ppg yağ yapmaz gliserin yapar. Ppg akışkandır gliserin bal gibi yoğun kıvamdadır. Ppg iyi bir taşıyıcı ve çözücüdür ancak dezavantajı bazı bünyelerde alerjik reaksiyonlar gösterebilir kaşıntı gibi veya cilt tahrişi gibi. Gliserini 5 yapıp alkole +10 da verebilirsin tamamen sana kalmış denemek bedava.
    Hocam benimde endişem ppg nin alerjik reaksiyonlar yapabilmesi. Saç derimde hafif pembelikler ve kaşıntı oluyor. Acaba ppg bu durumu aldırır mi. Minoxun sebore yaptığı veya buna meyilli ciltlerde durumu kotulestirdigini okumuştum. Bununda sebebi minoxtaki ppg olduğu söyleniyordu. Acaba bendede bu gibi sorunlara yol açar mi diye düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sapienss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam nasil fark ettiniz bozuldugunu,bana pek kolay bozulacak bir sey gibi gelmiyor.
    uzun otobüs yolculuklarında losyonları bavula koyuyordum ve ne zaman bu yolculukları yapsam dökülmede artış ve aşırı kaşıntı başlıyor, losyonu sıfırdan yapınca tekrar geçiyor. Bundan dolayı öyle düşünüyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ppg kullanmadım. Gliserini etken maddesiz 50ml alkol 35 mlgliserin uyguladım. Oranı 41%lerde. Saçım 3 numara olduğu için mi bilmiyorum ama yağlı gelmedi. Tahriş de 0

Sayfa 72/103 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon