Sayfa 6/103 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
1028 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolga077 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha olucak saç dökülmesine karşı lazer tarak hakkında görüşleriniz nelerdir? Kullanan ve memnun kalan oldu mu? Araştırdığım sitelerde FDA onaylı olduğu yazıyor ama emin olamadım.
    Forumda bildiğim kadar kullanıp tecrübe den yok,bu konuyu kendiniz araştırıp karar vermek durumundasınız.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi forumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bir sorum daha olucak saç dökülmesine karşı lazer tarak hakkında görüşleriniz nelerdir? Kullanan ve memnun kalan oldu mu? Araştırdığım sitelerde FDA onaylı olduğu yazıyor ama emin olamadım.
    LLLT yani laser tarak, kask vs bildiğim kadarıyla FDA tarafından işe yararlılık değil güvenlidir belgesine sahip. İşe yarama noktasında yurt dışında fayda gören bir çok örneği var ama fayda görmeyen de var.

Çok soru soruyorum ama yeni üye olmama verin.

Hazırladığım miracle losyona 5 adet androcur eklemeyi düşünüyorum androcuru önce başka bir sıvı ile çözmem mi gerekir direkt miracle losyonun içine koysam olur mu ?

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok soru soruyorum ama yeni üye olmama verin.

Hazırladığım miracle losyona 5 adet androcur eklemeyi düşünüyorum androcuru önce başka bir sıvı ile çözmem mi gerekir direkt miracle losyonun içine koysam olur mu ?
    Elseve ile mi hazırladınız,alkol içerikli her türlü sıvıda çözülür proplem olmaz.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elseve ile mi hazırladınız,alkol içerikli her türlü sıvıda çözülür proplem olmaz.
    Elseve ile hazırladım, geç kurumasını sağlamak amacıyla da aktardan aldığım bitki losyonundan (ısırgan,defne vb.) 20 ml ilave ettim. tamam yarın direkt içine ekliyorum o zaman cevaplarınız için çok teşekkürler.

SaçımınDoktoru Üyesi
    merhaba;

uzun süredir tedavi uygulamıyorum.saçlarım zaten ince tellidir fakat seyreklik hat saffaya ulaştı,toppiklekamufule ediyorum.bir dönem spectral dnc-l ile iyi sonuçlar almıştım fakat sonra saıldım,iş yoğunluğu derken resmen toppikle kamufule edip uygun bir dönemde gidip saç ektireyim kafasına girdim.Fakat miracle losyonun methi ve yazılar çok dikaktimi çekti,dün hazırladım solüsyonu.

şimdi;
    sabah akşam 2ml miracle.
    sabah akşam 1ml min-dut. uygunmudur sizce?

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba;

uzun süredir tedavi uygulamıyorum.saçlarım zaten ince tellidir fakat seyreklik hat saffaya ulaştı,toppiklekamufule ediyorum.bir dönem spectral dnc-l ile iyi sonuçlar almıştım fakat sonra saıldım,iş yoğunluğu derken resmen toppikle kamufule edip uygun bir dönemde gidip saç ektireyim kafasına girdim.Fakat miracle losyonun methi ve yazılar çok dikaktimi çekti,dün hazırladım solüsyonu.

şimdi;
    sabah akşam 2ml miracle.
    sabah akşam 1ml min-dut. uygunmudur sizce?
    dermaroller da eklersiniz 10 numara olur
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

SaçımınDoktoru Üyesi
    tam ben de ekleyecektim.
    dün araştırdım biraz nette,onuda almayı düşünüyorum.

peki 1. soru:
    min+ru formül 60ml min. e 1,5 ru mu atıyoruz.

2. soru min+dut a 60ml min e kaç adet ne hapı atıyoruz? avodart mı?ben zmanında oral olarak fin/4 kullanmıştım.onun dışında solüsyona katma tecrübem hiç olmadı.

ve temel presibimiz fin yada dut ile dht blokesi.minox ile kılcalların harekete geçirilmesi.
    ru da ki durumu nedir?

birde miracle solüsyonunun çalışma prensibi nedir?aldactone bir dönem ell cranell vardı sanırım onun etken maddesi spiro için kullanıyoruz,diane dht blocker mı yine?

kusura bakmayn soru bombardımanı oldu,epey uzak kaldım en son bıraktığımda minox+revivogen di tedavim.baya eskide kaldım

Alıntı IAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam ben de ekleyecektim.
    dün araştırdım biraz nette,onuda almayı düşünüyorum.

peki 1. soru:
    min+ru formül 60ml min. e 1,5 ru mu atıyoruz.

2. soru min+dut a 60ml min e kaç adet ne hapı atıyoruz? avodart mı?ben zmanında oral olarak fin/4 kullanmıştım.onun dışında solüsyona katma tecrübem hiç olmadı.

ve temel presibimiz fin yada dut ile dht blokesi.minox ile kılcalların harekete geçirilmesi.
    ru da ki durumu nedir?

birde miracle solüsyonunun çalışma prensibi nedir?aldactone bir dönem ell cranell vardı sanırım onun etken maddesi spiro için kullanıyoruz,diane dht blocker mı yine?

kusura bakmayn soru bombardımanı oldu,epey uzak kaldım en son bıraktığımda minox+revivogen di tedavim.baya eskide kaldım
    Evet %5 lik ru için 60 ml ye 1.5 gr minoxile de 6-10 adet arası avodart atabilirsiniz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    teşekkürler.

Şu an sizin solüsyon işle başladım.ru tedariğini sizden sağladığımda bir kutu ru+minox yapacağım.

bir kutuda ru+dutas yapacağım.sabah akşamda bunları ekleyip gözlemleri paylaşıyor olcağım.

Sayfa 6/103 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon