Sayfa 55/103 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
1028 sonuçtan 541 ile 550 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Yeni Üye
    Alıntı ultaran38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun. Minoxilin böyle bir etkisi var elbette ancak ömür boyu kullanmayacaksanız hiç bulaşmayın derim. Forumda birçok tedavi yöntemi mevcut. setipiprant, Ru, Cellagance, miracle losyon gibi birçok tedavi var.

sitede araştırma yapmanızı ve size en uygun tedaviyi bulup uygulamanızı tavsiye ederim.
    Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Yeni Üye
    Merhabalar 18 yaşındayım baba tarafı kel anne tarafı gür saçlı şey sorucam duştan sonra elimi attımda 5 6 tel kuruyken normal ken attımda 2 -3 tel geliyor elime normalmidir ve deride kaşıntı var arada

Alpecin likit in kafein oranini bilmiyorum ama yeterli midir sizce

SaçımınDoktoru Üyesi
    Sa arkadaşlar birçoğumuz losyonları kendimiz hazırlıyoruz ve bazı losyonların kokuları biraz rahatsız edici aranızda kullandığı losyona mentol suyu veya mentol yağı koyan oldu mu ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://i.hizliresim.com/mJ1gPR.png hem etkinlik arttırıcı hem de arkadaşlar koku etkisi var gibi duruyor mentolün

Beyler 1 aylık b12 vitamini kullanımım sonucunda 130 lardan 190a yani sınıra geldi değerim. çok düşüktü ama şimdi sınırda
    Bu 900lere kadar cıkabiliyomuş sınır, benim suanda 190larda

Bu 60 değerlik artış sonucunda vücut kıllarımda bir değişim farkediyorum sanki böyle kendine geldiler sanki, mesela göğüs bölgemde bunu görebiliyorum
    Sizce bu değerde bir artışda bu farklar normal mi değişim? 900lere kadar sınır var ve suanda 190lardayım, bunu 500-600lü rakamlara çıkarabilirsem değerimi süper olmaz mı bu hapı kullana kullana?

Saçımda uzamayan ve kısa kalan saçlarda bu b12 düşüklüğünden oldu sanırım?

SaçımınDoktoru Üyesi
    https://i.hizliresim.com/mJ1gPR.png hem etkinlik arttırıcı hem de arkadaşlar koku etkisi var gibi duruyor mentolün

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı makrofaj Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaşlar birçoğumuz losyonları kendimiz hazırlıyoruz ve bazı losyonların kokuları biraz rahatsız edici aranızda kullandığı losyona mentol suyu veya mentol yağı koyan oldu mu ?
    Miracle kullandığım dönemde özellikle yazın kötü kokuyordu losyonu buzdolabında saklamama rağmen. menekşe yağı alıp 1 çay kaşığı atıyordum herkes saçın çok güzel kokuyor diyordu öneririm

Yeni Üye
    merhabalar,

tedavi olarak minoxil ve cell losyon, oral olarak günde bir medobiocomplex kullanıyorum. ellerim ve kollarımda belli belirsiz çok az kıl varken yakın zamanda omuzlara kadar varan ciddi bir kıllanma başladı. var olanların da boyları uzadı. sebebi ne olabilir? kalıcı mıdır?

Yeni Üye
    Selam arkadaşlar . İlk kez tedaviye başlayacağım. Yarın miracle losyonumu hazırlayıp kullanacağım . Acaba bununla beraber hangi şampuanı kullanmalıyım ve losyonun içine menekşe yağı da atmalımıyım malum losyon kötü kokuyor diyen arkadaşlar var .

Sayfa 55/103 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon