Sayfa 50/103 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
1028 sonuçtan 491 ile 500 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Tosun abinin bahsettigi bu alman urunu hakkinda bilgisi olan var mi.

Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu hep söyleniyor sivilce içinde deniyor aynısı ama balonmu yoksa gerçekmi emin değilim.
    gerçek dermatolog bır tanıdıgım okudugu ıngılızce bır makalede bu konuda bılımsel calısma oldugunu soyluyor.bende asırı aktıvıteler yaptıgım zamanlar saclarımın ınceldıgını gordum ayrıca

Kulak ustu bolgedeki saclarim cok dokuluyor ve uzamiyolar bu konuda bilgisi ve dusuncesi olan varsa paylasirsa cok sevinirim. Bu bolgeye kas ve kirpik icin olan serumlardan uygulasam faydasi veya zarari olur mu

Yeni Üye
    Merhaba arkadaşlar xpecia taplet kullanmayı düşünüyorum saçlarım ince yapılı biraz'da olsa kalınlaşmasını istiyorum
    Xpecia kullanan arkadaşlar'dan yorum bekliyorum

Ben kullandim 5 ay kadar sonra 3 4 gun ilac almayip kan tahlili yaptirdim. Neredeyse tum degerlerim yuksek cikti. Ozellikle biotin tavan yapmisti. Elbetteki etkisi tum multi haplar gibi vardir. Bende sac kalitesinde bi artis olmadi. Bu tur ilaclarin hepsinin ayni oldugu dusunuyorum. Hangisinin icerigi hosuna gidiyosa onu al kullan bence. Ben simdi haftada bir kullaniyorum. Bitince daha ucuz bi urun bakicam kendime.

Sertlesme ve geciktirici olarak kullanilan bitkisel urunler macunlar vs. Sac dokulmesini artirir mi

Revigen revivogen tresan losyonlardan birini kullanmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz

Yeni Üye
    Arkadaşlar bu miracle losyonu için lazım olan Elseve Arginin Losyon hiçbir yerde yok. Bunu nereden bulabilirim? Buna alternatif başka bi ürün kullanamaz mıyız?

Yardımlarınızı bekliyorum.

merhabalar ben yeni üyeyim pek de forumlarda gezmedim kullanmadım yani kısaca konu açtım mı açamadım mı bilmiyorum 19 yaşındayım saçım dökülüyor doktara gidince pek umursamıyolar o yüzden size sormak istedim ne yapmam gerekli ne kullanmalıyım minoxil kulladım pek bi yararını göremedim gerçi fazla da uzun süreli kullanmadım yani kısaca hiç bişey bilmiyorum nerden başlamalıyım ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz lütfen nasıl bi ruh halinde olduğumu anlayabiliyosunuzdur

arkadaşlar hepinize iyi akşamlar sorum sakal gelişimim daha tamamlanmadı aga başladı bu ara tüm belirtilerim mevcut sitede yer alan mevcut tedaviler sakal gelişimi mi olumsuz etkiler mi? tedavim imzamda mevcut min-dut losyonumu da hazırladım dolapta bekletiyorum hazırda açıkçası sakal gelişimim daha tamamlanmadığı bulaşmak istemiyorum.Öneriniz nedir?

Sayfa 50/103 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon