Sayfa 49/103 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
1028 sonuçtan 481 ile 490 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    @Ogzz89
    Kesinlikle bırakma pişman olursun. Yaşın uygunsa tedavine vakit geçmeden anti-androjen ekle yoksa gene pişman olursun.

Yeni Üye
    Ya ben başarı hikayelerindeki bence en istikrarlı tedavi olan amalgam33 nickli abinin tedavisinden yola çıktım. Bence tedavi dediğin biraz az ve öz olmalı. Amalgam abi sadece mindutla harikalar yaratmış. Ben de sürelerde oynama yapsak nasıl olur diye düşündüm. Kendisi 1 ay mindut 1 ay sadece min 1 ay ara vererek dönüşümlü kullanmış. Açıkçası 1 ay sadece minox kullandığı ayı neden yapmış anlamadım ve gereksiz gibi geldi o yüzden direkt mindut ve ara verme olarak kullansak dedim. Sonra niye tamamen ara verelim ki o arada mis gibi miracleyi kullanırız dedim ama uzun süre ara vermej sakat olabilir bence de o yüzden 2 hafta dedim. Zaten 100ml miracle 2 hafta gitmiyor mu? Mindut da 1ay gidiyor. 1 kutu biri 1 kutu diğeri dönüşümlü işte mis bi de biotin eklerim. Haftada 1 de dermaroller tamam işte olmaz mı be

Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede 5000 üye var ancak aktif olarak siteye uğrayan 100 kişiyi geçmiyor.merak ettiğim bu uğramayanlar tedaviyi bulup artık ihtiyaçları kalmadığından mı yoksa umutlarını kestikleri için mi uğramıyor
    Çok büyük bir oran iyi bir duruma gelip stabil bir şekilde koruyor saçlarını bunda bütçe disiplin önemli tabi ben bir çok kişi ile iletişim halindeyim 10 günde dökülme kesilmedi diyip tedaviyi bırakan etken değiştiren ayrıca saçında çok büyük değişim olduğu halde bunu resimlemediği için farkedemeyen bir çok kişi de var onlarda doğru yaklaşımı zamanla bulacaktır diye düşünüyorum son olarak tedavide düzey/disiplin/gözlem/sonuç dengelerini kuramayan ya da aklında ki sonucu istediği zamanda alamayan kişiler haliyle aktif oluyor bu da algının değişmesine sebep olabiliyor. Gündelik hayatta insanlar sorunlarını çözdümü kimseye bunu anlatma ıspatlama çabasında olmuyor çünkü böyle bir gereklilik hissetmiyor her gün milyonlarca insan milyonlarca ürünle işini görüyor sorununu hallediyor memnuniyet duyuyor kaçı gidip bir yerlerde bunu anlatıyor yazıyor çiziyor ? ama gidin şikayet.com a milyonlarca ürün satmış dünya markalarına ne kada büyük şikayet ve olumsuz sitemler var...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok büyük bir oran iyi bir duruma gelip stabil bir şekilde koruyor saçlarını bunda bütçe disiplin önemli tabi ben bir çok kişi ile iletişim halindeyim 10 günde dökülme kesilmedi diyip tedaviyi bırakan etken değiştiren ayrıca saçında çok büyük değişim olduğu halde bunu resimlemediği için farkedemeyen bir çok kişi de var onlarda doğru yaklaşımı zamanla bulacaktır diye düşünüyorum son olarak tedavide düzey/disiplin/gözlem/sonuç dengelerini kuramayan ya da aklında ki sonucu istediği zamanda alamayan kişiler haliyle aktif oluyor bu da algının değişmesine sebep olabiliyor. Gündelik hayatta insanlar sorunlarını çözdümü kimseye bunu anlatma ıspatlama çabasında olmuyor çünkü böyle bir gereklilik hissetmiyor her gün milyonlarca insan milyonlarca ürünle işini görüyor sorununu hallediyor memnuniyet duyuyor kaçı gidip bir yerlerde bunu anlatıyor yazıyor çiziyor ? ama gidin şikayet.com a milyonlarca ürün satmış dünya markalarına ne kada büyük şikayet ve olumsuz sitemler var...
    Mesela ben bu siteyi ilk keşfettiğim de günde 50 defa giriyordum şimdi tedavimi buldum saçlarım iyi durumda iki haftada bir giriyorum siteye yeni tedavi gelişmesi varmı diye. Herkes işi düşünce sitede işi hallolan girmiyor ne yazikki bende dahil. Yani kısacası tedaviler çoğumuzda işe yarıyor işe yarayanlar bidaha girmiyor yeterli sabrı göstermeyenler yada kendisinde işe yaramayanlar giriyor bu yüzden olumsuz tablo varmış gibi gözüküyor.
    Ama burda bunlara rağmen bıkmadan ilgilenen miracle hoca olsun tosun hoca olsun muros VS olsun insanlar var allah onlardan razı olsun.

Yaklasik 5 ay multiwitamin kullandim. Biotin degerim 1000 uzeri cikmisti. Normali 250 imis. Doktor birakmami soyledi zehirlenirsin falan dedi. Uzun sureli kullanimda bi sorun yasayan oldu mu

Yeni Üye
    miracle kullandiktan sonra sac yogunlugum artti. Siteniz sayesinde kesfetmistim, emegi gecen herkese tesekkür ederim.

Bende 2 aydir biotin kullaniyorum. 2 ay daha kullanip, kutusunu bitirip, ara vermeyi düsünüyorum. devamli kullanilacak bir ürün degil.

sac yogunlugum artsa da, bazi bölgeler hala seyrek. isikta görü görünüyor. bu yüznden toppik aldim, bu toppik saca faydasi olur mu? keratinin olur diyorlardi.

asırı masturbasyon ve cınsel aktıvıte d.u.p.a cınsı dokulmenın sebebıymıs arkadaslar kesın bılgı dıkkatlı olun

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhat73 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asırı masturbasyon ve cınsel aktıvıte d.u.p.a cınsı dokulmenın sebebıymıs arkadaslar kesın bılgı dıkkatlı olun
    Ya bu hep söyleniyor sivilce içinde deniyor aynısı ama balonmu yoksa gerçekmi emin değilim.

Arkadaşlar kolay gelsin hepinize bol saçlı günler yaşım 25 1 yıldır yağlanma ve tepe ön şakaklar ön bölgede hafif gerileme mevcut saçlarımı uzatamıyorum.Telefondan fotoğraf atabiliyor muyuz foruma.

SaçımınDoktoru Üyesi Kelcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bu hep söyleniyor sivilce içinde deniyor aynısı ama balonmu yoksa gerçekmi emin değilim.
    bende döküyor hocam mastürbasyon saçı kendimden biliyorum mast yaptığım gün yapmadığım güne göre biraz daha fazla dökülme olabiliyor
    Günlük ilaç hazırlıyorum içeriğim
    1 adet aldactone (100) mg
    1 adet diane35
    ikisini 80 derecelik kolonyada eritiyorum.

Günlük masaj ve dermaroller.

------------------------------------------------

Tedavi düzenim :
    1 gün aldactone+diane35 losyonu
    1 gün minox
    dönüşümlü kullanıyorum.
    ---------

setipiprantı sadece yaz aylarında kullanıyorum.

Sayfa 49/103 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon