Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
1028 sonuçtan 441 ile 450 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi jackal__1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YİĞİDO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşım 53 1 Aydır 1 tablet medobiohtin (5 mg biotin),günde minoxil forte,organik hindistan cevizi yağı,tatlı badem yağı ve argan yağı kullanıyorum ne tavsiye edersiniz.forumda yeniyim.teşekkürler
    abi dermaroller ekle,minoksidil uygulayabilirsin..Sakaklar için ketoral krem uygulayabilirsin...Durumlara gore tedavi çok geniş..
    TEDAVİM
    *Cellagance Losyon (Ekim 2016)
    *Saf minoksidil (Günde 1 defa) (Ağustos 2016)
    *Dermarollar 540 iğne 0.75 mm(Düzensiz)
    *Biotin 5 mg (Günde 1 ) (Agustos 2016 haftada 2)
    * Konazol şampuan (haftada 2)
    * Ketoral krem (sakaklar) (Hemen hemen her gün)

BIRAKTIKLARIM
    --Bioxinin Forte Sprey (%5 Minoksidil)(2 dk masaj) Baslangıc (Temmuz 2015)
    --(%3 Procapil) Sabah-Akşam (2 Dk masaj) Baslangic (Mayıs 2016) (Eylül 2016)

Yeni Üye
    Merhaba, 21 yaşındayım saçlarım yanlardan açılıyor , tepe ve orta kısımdanda saç dökülüyor. Son 6 7 aydır çok şiddetli dökülüyor. Fakat saçlarım uzun olduğu için kimseye derdimi anlatamıyorum herkes takınt yaptığımı ve hiçbişeyimin olmadığını söylüyor fakat 3 numara yaptığım zaman herşey ortaya çıkacak kan tahlilleri sonucunda b12 ve folik asit eksikliğim olduğunu öğrendim ancak bu kadar dökülmeyle vitamin eksikliğinin çok alakalı olacağını düşünmüyorum. Abim babam dayılarım kuzenlerim hepsi kel proscar ve avodart kullanmayı düşünüyorum. Topikale ayıracak vaktim pek yok ve yan etkilerini umursamıyorum. 1 sene öncesi var olan eski saçlarıma tekrar kavuşabilirliyim ?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar miracle losyonu daha önce 2 ay kullandım dökülme bariz azaldı sonra bi 10 gün ara verdim dökülme arttı şimdi tekrar kullanıyorum 20 gün oldu fakat dökülme halen çok fazla nedir sebebi bi yardım edin size zahmet.

Alıntı jackal__1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi dermaroller ekle,minoksidil uygulayabilirsin..Sakaklar için ketoral krem uygulayabilirsin...Durumlara gore tedavi çok geniş..
    Teşekkür ederim jackal__1907 yaşım 53 0lduğu için proscar gibi finasları kullamak istemiyorum.bu dermaroller kaç mm olmalı saygılar

Minoxu bıraktıktan sonra dökülmeyi engellemek için ne yapmak lazım bilen var mı acaba? 1aydir yavas yavas dozu azaltiyorum ve yine yaklasik bir aydır cell kullanıyorum. Minoxa başlarken avodart da kullanmaya başlamıştım ve hala devam ediyorum. Sizce saçlarımı korur muyum?

Yeni Üye
    Arkadaşlar internette gezerken Dht baskılamak için ''Cüce Palmiye'' bitkisi hakkında güzel şeyler okudum !

Sizin bu konu hakkında bilginiz varmı bu bitkinin yağımı alınıp kullanılıyor yoksa meyvesi varda omu yeniyor ? Doğalmış ve yan etkiside yokmuş !

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rapidesh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar internette gezerken Dht baskılamak için ''Cüce Palmiye'' bitkisi hakkında güzel şeyler okudum !

Sizin bu konu hakkında bilginiz varmı bu bitkinin yağımı alınıp kullanılıyor yoksa meyvesi varda omu yeniyor ? Doğalmış ve yan etkiside yokmuş !
    saw palmetto yani hapları oluyor genelde kullananlar bu şekilde kullanıyorda öyle çok memnun bi geriş dönüş olmadı şimdiye kadar yanılmıyorsam
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Yeni Üye
    Alıntı teto1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saw palmetto yani hapları oluyor genelde kullananlar bu şekilde kullanıyorda öyle çok memnun bi geriş dönüş olmadı şimdiye kadar yanılmıyorsam
    Dermaroller sonrası sürülen yağı falan varmıdır acaba bir video izledimde orda öneriliyordu Aktarlarda falan bulunurmu acaba ?

arkadaşlar androcur kullanıyorum 2 kutu bitti yeni alacaktım bulamadım hiçbir yerde o yüzden 2 gündür aldactone kullanıyorum. alana kadar sıkıntı yaratır mı??

Miracle hocamın son durumu nedir? Merak ediyorum. Saçlarını koruyor mu, gerileme var mı?
    Miracle losyon sabah-akşam (1 kutu aldactone, yarım kutu diane 35, 1 dekort ampul)
    Minoxidil akşam
    Biotin-sabah, omega 3-gece

Sayfa 45/103 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon