Sayfa 43/103 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
1028 sonuçtan 421 ile 430 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Alıntı Kemairon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de yıllarca bu sorunun cevabını aradım. Ama en mantıklı, bilimsel cevap sanırım antidepresan kullanma noktasına gelmiş, getirilmiş insanların saçlarının dökülebileceği...
    Aynen. Zaten o psikolojik durumun bile tek basina dokme ihtimali var

SaçımınDoktoru Üyesi
    tecrübemi yazayım ben biraz kullandım bana iyi yönde etki etti.ilaçları alınca kafam rahattı saçlarıma iyi dönüşü oldu stres gitti saçlar kendine geldi.yani bu ilaçlar iyi geldi bana.kafamdaki yaralara doktor iyi gelir demişti saça yaralara iyi geldi.

Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunun yerine sma çoçuk maması al.

Öneriniz için çok teşekkür ederim.

Keterol krem ve azelderm kremın fadaları.nelerdır. Sakak bolgesıne uygulaması basit ama tepe abolge yada saclı bolgee nasıl uygulanabılırb?

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrb.yaklaşık 2 aydır sadece akşamları miracle losyon kullanıyorum.Dökülmem durmadı ama azaldığını hissediyorum.Dökülme sadece banyo yaparken oluyor ve 15-20 tel (benim saydığım bukadar daha fazla olduğuna eminim) oluyor. ve saçlarım kuru oluyor.Sizce ne yapmalıyım aldactone mu arttırılmalı diane35 mi.Yardımlarınızı bekliyorum...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mrb.yaklaşık 2 aydır sadece akşamları miracle losyon kullanıyorum.Dökülmem durmadı ama azaldığını hissediyorum.Dökülme sadece banyo yaparken oluyor ve 15-20 tel (benim saydığım bukadar daha fazla olduğuna eminim) oluyor. ve saçlarım kuru oluyor.Sizce ne yapmalıyım aldactone mu arttırılmalı diane35 mi.Yardımlarınızı bekliyorum...
    Öncelikle Şunu belirtmek gerekiyor Sitedeki büyük bir eksik burada Güncel blok gibi yazılar yazılabilir yorumlara kapalı ve bilgilendirme amaçlı. Çünkü Banyoda 15-20 tel saç dökülmesi gayet normaldir günde 100 Tel saç dökülmeside normaldir burada anormal olan durum anagen ve telogen dönemler arasındaki farklar. Bunu sağlayan bütün sistemi düzeltmekle ilgili bütün tedaviler normal bir döngüde dökülmemesi problem olur. Her insanın yaşadığı normal birşey Sıfır dökülme diye birşey yokdur bir anda inanılmaz dökülmem sıfırlandı vs. söylemlerde mantık dışıdır bir saç kökden ayrıldıkdan 3 ay içinde kökde kalabilir. Yani bizler uyguladığımız losyonlarla saçların bazı süreçlerinide hızlandırıyoruz. Ama bu normal döngülerde bir sorun yaratacak uygulama değil. Genel durumunuza bakınız her insanın yaşadığı dönemsel dökülmelerde artışlarda yaşıyabilirsiniz bunu gibi şeyler gayet normaldir. Siteye Kesinlikle güncel bloglar ve Dünyadan haberler bölümleri koyulmalı diye düşünüyorum bu tarz sorular sürekli soruluyor sizi suçlamıyorum kesinlikle ama bunlar güzel bir şekilde kaleme alınsa artık bu tarz soruların cevapları daha kolay bulunabilir demi
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnterlove hocam çok teşekkür ederim cvp için.losyonu 2 aydır kullanıyorum hala dökülmenin devam etmesi düşündürdü beni ancak sıfır dökülme diye birşey yok diyorsanız endişelenecek bişey de yok demektir.hayırlı günler dilerim...

SaçımınDoktoru Üyesi Violator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba,
    resimdeki sivilce benzeri lekeleri kendinde gözlemleyen var mı? (sivilce değil, içinde iltihap yok)

düzenli olarak miracle losyon ve min+dut kullanıyorum

https://s18.postimg.org/jnp03udex/20...3404021111.jpg
    https://s3.postimg.org/ij7om0gvn/201...1340402222.jpg

SaçımınDoktoru Üyesi
    Minoxil Kullanmaya başladım Emilimi artırmak için SAÇ BONESI KULLANMAK DOGRU OLURMU BAŞKA TAVSIYENIZ VARMI
    Tedavide Kullandığım İlâçlar

ROGAİNE SOLÜSYON %5

DOĞAL SABUN

YEŞİL ÇAY GÜNDE 1 BARDAK

Yeni Üye
    Selamlar. Arkadaşlar 3.5 aya yakın miracle losyon kullanıyorum. Dökülmeyi durdurma konusunda memnunum yalnız saç cıkışı anlamında pek tatmin olmadım şu ana kadar. Biraz erken gerçi saç çikisi beklemek için farkindayim ama sureci biraz hizlandirmak için min-dut kullanmayi dusunuyorum. 2 gunde bir uygulasam sizce nasil olur. saclarimin mevcut durumu cok kotu degil sadece biraz atak yapsin yeter sizce etkili olur mu? cevap verirseniz çok sevinirim

Sayfa 43/103 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon