Sayfa 3/100 İlkİlk 123451353 ... SonSon
1028 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

Hybrid View

Hocam selamlar benim size ciddi anlamda ulaşmam lazım benim sorularımı yanıtlarsanız çook sevinicem

Arkadaşlat saç için multivitamin almayı düşünüyorum tavsiyesi olan varmı

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Allah rızası için cevaplarmısınız?merak ediyorum genetik erkek tipi dökülmesi olanların kaç yıl sürdü dökülmesi yani kendiliğinden nezaman durdu dökülmeniz artık.28 yaşında bayanım 10yıldır dökülüyor hemde agresif bir şekilde günde 100tel.bıktım artık bitmetecekmi hiç.3ay önce doğum yaptım hamileyken 1tel bile dökülmedi doğumdan sonra tekrar başladı.kansızlıkta var tepem seyreldi sadece.tükendim artık ��

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allah rızası için cevaplarmısınız?merak ediyorum genetik erkek tipi dökülmesi olanların kaç yıl sürdü dökülmesi yani kendiliğinden nezaman durdu dökülmeniz artık.28 yaşında bayanım 10yıldır dökülüyor hemde agresif bir şekilde günde 100tel.bıktım artık bitmetecekmi hiç.3ay önce doğum yaptım hamileyken 1tel bile dökülmedi doğumdan sonra tekrar başladı.kansızlıkta var tepem seyreldi sadece.tükendim artık ��
    Erkek tipi dökülme genellikle durmaz ve durduğunda da zaten bir şey kalmaz geriye 100 tl dökülme alt sınır sayılabilir bile hatta panik yapmayınız etkin ve dökülmeyi tersine çevirecek bir çok seçeneğe ulaşabiliyoruz hali hazırda siz tedavi olarak ne kullanıyorsunuz şu anda ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Merhaba arkadaşlar. Kafadaki tüyler saça dönüşür mü. Belirli bir yontem var mı? (Min-dut kullanıyorum)
    Tedavim:

1. Miracle losyon: günde 2 defa (04.12.2015) + avodart+ allerset şurup

2. Krem.: (09.12.2015)

3. Dalin şampuan nizoral şampuan(haftada 2 defa)

4. Dermoroller (0.5)

5. Biotin 10mg

6. Yeşil çay

Yeni Üye
    konu acamıyor yardım _?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Abi 1 haftadan beri kabak çekirdeği yiyiyorum yeşil çay içiyorum masaj yapıyorum aslında kafama takmasam düzelecek belki bide bişi sorcam ama saçma olabilir simdi babamın saçları siyah düz dayilarimin kumral dalgalı benimde saçlar dayilara benziyor acaba kel kalirmiyim

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    içerisinde emilimi artiracak alkol turevleri var ama biraz kivamli doğru ben losyona kattigim için zaten seyreliyor bide su emilim isine o kadar takilmayin mideden emilen bir kimyasal deriden de emilecektir (bu dediğim hazır çözülmüş kimyasallar için gecerlidir )
    Merhaba miracle hocam, sizin bu miracle losyonu hazırladım ve kullanıyorum bir haftadır. Fakat yeni elseve ile kullanıyorum eski kutusunda olanı bulamadım. Bu losyon ilk başlarda ince ve zayıf saçları döküyor mu? Ayrıca ben son bir senedir yemeğe tatlıya biraz abandım. Önceleri tatlı tür şeyler yemezdim. Yemek falan da pek yemezdim. Vucut olarak çok zayıftım. Acaba mide bağırsak şeker ve saç - saç derisi bu kelimelerin birbiri ile bağlantıları olduğunu düşünüyorum. Ne zaman kilo almaya başladım daha doğrusu tatlı şu bu yemeğe başladım. Sanki bir şeyler ters gitti ya da bana mı öyle geldi bilemiyorum. Hocam bu siteye bir başarı hikayesi de ben katmak istiyorum . Kendime en az 6 ay süre verdim En geç bir sene . Saçlarımın şakak çizgisini ortalarında seyrelme ve minyatürleşme var. Bana önerileriniz nedir?

Alıntı Askinnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba miracle hocam, sizin bu miracle losyonu hazırladım ve kullanıyorum bir haftadır. Fakat yeni elseve ile kullanıyorum eski kutusunda olanı bulamadım. Bu losyon ilk başlarda ince ve zayıf saçları döküyor mu? Ayrıca ben son bir senedir yemeğe tatlıya biraz abandım. Önceleri tatlı tür şeyler yemezdim. Yemek falan da pek yemezdim. Vucut olarak çok zayıftım. Acaba mide bağırsak şeker ve saç - saç derisi bu kelimelerin birbiri ile bağlantıları olduğunu düşünüyorum. Ne zaman kilo almaya başladım daha doğrusu tatlı şu bu yemeğe başladım. Sanki bir şeyler ters gitti ya da bana mı öyle geldi bilemiyorum. Hocam bu siteye bir başarı hikayesi de ben katmak istiyorum . Kendime en az 6 ay süre verdim En geç bir sene . Saçlarımın şakak çizgisini ortalarında seyrelme ve minyatürleşme var. Bana önerileriniz nedir?
    Önerilerimiz bu sitedir yeterince bilgi ve tecrübe var en güvenli etkenlerle başlamanızı öneririm zamanla hem kendinizi tanıyacak hem de tedavinizi oturtmuş olacaksınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önerilerimiz bu sitedir yeterince bilgi ve tecrübe var en güvenli etkenlerle başlamanızı öneririm zamanla hem kendinizi tanıyacak hem de tedavinizi oturtmuş olacaksınız.
    Bağırsak florasının düzelmesinin saçlar üzerinde olumlu etkisine bizzat şahit oldunuz mu hocam?

Sayfa 3/100 İlkİlk 123451353 ... SonSon