Sayfa 29/103 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
1028 sonuçtan 281 ile 290 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

jackal__1907
    Guest
    Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş fin dut vs bunlar hormonal ilaçlar 10 sene kullan 85 model hacı murada dönen.Allah vucudu o kadar güzel yapmış ki ufak bir şeyde denge bozuluyor.Sen saçı koruyum dersin başka tarafı bozarsın bunları kullanacaksan minimum dozda lokalıi tavsiye ederim.Şu anda uzun sürede saçı korayacak sağlıklı yöntem yok malasef genetik dökülmeyi geçiktirin önüne geçemen.tavsiyem düşük dozda syrek günlerde kullanamn.
    Öyle malesef...En iyi ihtimal olarak lokal yapacagım...Tesekkür ederim..

SaçımınDoktoru Üyesi
    kardeş fin dut vs bunlar hormonal ilaçlar 10 sene kullan 85 model hacı murada dönen.Allah vucudu o kadar güzel yapmış ki ufak bir şeyde denge bozuluyor.Sen saçı koruyum dersin başka tarafı bozarsın bunları kullanacaksan minimum dozda lokalıi tavsiye ederim.Şu anda uzun sürede saçı korayacak sağlıklı yöntem yok malasef genetik dökülmeyi geçiktirin önüne geçemen.tavsiyem düşük dozda syrek günlerde kullanamn.
    söylediğiniz şey için kaynak gösterebilir misiniz? finasteride uzun dönem kullanımı ve sonuçlarına ilişkin bir link paylaşayım ben. altında da kaynağı yazıyor. sonuç söylediğiniz gibi değil.

http://www.bernsteinmedical.com/rese...ts-and-safety/

Merhabalar 2014 yazından beri saçım dökülüyor şuan 20 yaşımdayım hala sakaklarım da açılma yok fakat yanlardan seyrelme var 2 aydır proscar kullanıyorum saçlarım genel olarak kalınlaştı bunu inkar edemem fakat proscarın dhtyi baskıladığı için testeronu köklediği ve saçın önlerine direkt olarak olumsuz etki yaptığı iddia ediliyor forumda bazı kişiler tarafından gerçeği nedir? ve eğer durum dediğim gibiyse nasıl bir yol izleyebilirim ?
    Not: proscarın ilk ayının yarısı dahil olmak üzere öncesinde 3 ay minoxil kullandım ve gerçektende saç çıkardığı doğru ekonomik nedenlerden minoxili kullanamıyorum .
    Konu essentialwolf tarafından (22.04.2016 Saat 05:08 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı kordinaryus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    söylediğiniz şey için kaynak gösterebilir misiniz? finasteride uzun dönem kullanımı ve sonuçlarına ilişkin bir link paylaşayım ben. altında da kaynağı yazıyor. sonuç söylediğiniz gibi değil.

http://www.bernsteinmedical.com/rese...ts-and-safety/
    ben kendim 10 yıl kullanıp yan etki görmesem kimseye kullan bu kadar demem vebale giremem bende olmaz ama belki onda yan etki olur.bu aspirin değil ki 10,15 yıl kullan
    adamlar çalışmada penis inceldi demiş bak bakalım.
    http://www.asiaandro.com/archive/1008-682X/5/33.htm
    Konu lactobacillus tarafından (22.04.2016 Saat 05:29 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    ben kendim 10 yıl kullanıp yan etki görmesem kimseye kullan bu kadar demem vebale giremem bende olmaz ama belki onda yan etki olur.bu aspirin değil ki 10,15 yıl kullan
    adamlar çalışmada penis inceldi demiş bak bakalım.
    http://www.asiaandro.com/archive/1008-682X/5/33.htm
    bu çalışma fareler üzerine hocam. insanlar üzerinde yapılmış bir çalışma linki paylaşabilir misiniz biz de faydalanalım?

Arkadaslar, imzamda yazdigi gibi toplamda 3 aydir falan tedavi uyguluyorum Cell ile basladim bir sure sonra min-dut ekledim 1 ay sonrada miracle ekledim. son iki aydir hersey guzel tepe bolgesi baya iyi duruma gelmeye basladi derken 2 haftadir falan fark ediyorum ki daha once hic gozume batmayan beni rahatsiz etmeyen saclarimin on cizgisi 2 haftada gerilemis ve baya seyrelmis halbuki on taraftan sikayetim yoktu tepe duzeliyor derken on gitmeye basladi o kadar belli ki sac cizgisinden 1 parmak asagisinda 1 tane orda 1 tane burda tek tuk 2-3 tane kalin sac teli duruyor sadece, saka gibi. losyonlari komple tepe on ve ust olarak uyguluyorum.
    Sebebi miracle mi yoksa min-dut mu? Cell oldugunu pek dusunmuyorum acikcasi hatta 1 hafta cell kullanamadim diye daha hizlanmis bile olabilir bu olumsuz durum ama miracledan suphelendim var mi boyle bir etkisi acaba? benzer bir sey yasayan?
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, imzamda yazdigi gibi toplamda 3 aydir falan tedavi uyguluyorum Cell ile basladim bir sure sonra min-dut ekledim 1 ay sonrada miracle ekledim. son iki aydir hersey guzel tepe bolgesi baya iyi duruma gelmeye basladi derken 2 haftadir falan fark ediyorum ki daha once hic gozume batmayan beni rahatsiz etmeyen saclarimin on cizgisi 2 haftada gerilemis ve baya seyrelmis halbuki on taraftan sikayetim yoktu tepe duzeliyor derken on gitmeye basladi o kadar belli ki sac cizgisinden 1 parmak asagisinda 1 tane orda 1 tane burda tek tuk 2-3 tane kalin sac teli duruyor sadece, saka gibi. losyonlari komple tepe on ve ust olarak uyguluyorum.
    Sebebi miracle mi yoksa min-dut mu? Cell oldugunu pek dusunmuyorum acikcasi hatta 1 hafta cell kullanamadim diye daha hizlanmis bile olabilir bu olumsuz durum ama miracledan suphelendim var mi boyle bir etkisi acaba? benzer bir sey yasayan?
    miracle bende ön çizgiyi bariz öne çekti.Hemde sadece miracle kullandığım dönemde oldu. Bu yüzden eminim miraclenin etkisi olduğuna
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle bende ön çizgiyi bariz öne çekti.Hemde sadece miracle kullandığım dönemde oldu. Bu yüzden eminim miraclenin etkisi olduğuna
    one cekti derken yani geriletti mi demek istedin anlam karmasasi olmasin olumsuz bir sey dedin sanirim degil mi? Bende miracledan suphelendim acikcasi peki ne yaptin sonra ne oldu?

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Alıntı Hisoka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    one cekti derken yani geriletti mi demek istedin anlam karmasasi olmasin olumsuz bir sey dedin sanirim degil mi? Bende miracledan suphelendim acikcasi peki ne yaptin sonra ne oldu?
    iyi anlamda söylemiştim hatta konuda açmıstım
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi anlamda söylemiştim hatta konuda açmıstım
    ben gerilemeye basladigi icin yazmistim niye acaba diye, sende miracle etkisi olduguna eminim diyince yanlis anlamisim. Artik onlere miracle uygulamicam sadece cell ve min

Sayfa 29/103 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon