Sayfa 22/103 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
1028 sonuçtan 211 ile 220 arası

Konu: Saçımındoktoru sitesine direkt soru sorabilirsiniz...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar size birsey sormak istiyorum benim bir amca oglu var yasi 33 34 falan neyse bunun zamaninda sac dokulmesi varmis yumurta sarisini falan surermis kafasina iste nyse kendisinin ergen resimlerine baksan ciddi bi sac oldugunu gorursunuz baya gur falan ama iste dokulmus seyrelmis biraz ama suanki hali hala baya sac var kafasinda ve 7 8 yildir ayni bildigi bir gram gerileme yok adamda herneyse ayni sekde abimde de var dokulme epeydir komple seyrleme falan var ama onunda 5 6 yildir ayni bazen azaljo saclri sonra kendiginden toparlanior falan birde gecen liseden iki arkadas geldi aklima saclari seyrek olan dedim sjnlarin bi resimlere bakam ne durumda diye adamlarin 4 sene once liseye giderkrn saclari bayaa seyrekti hatta derdik olm kel kalcaniz falan benimki 3 katiydi onlarin ustleri falan bakinca seyreklikleri hep belliyxi iste bi baktim resimlerine hala aynilar bi gr degisiklik yok lisede neyse saclari ayni kalmis simdi bu anlattigim kisilerin amca oglu abim ve lisedeki arklarin bir ortak noktasi var hicbirinin sakaklari tam acik degil gerilememis yani cizgileri duz bende burdan su sonucu cikariyorum ilk darbeyi sakaktan yiyenlerin saclar cok daha cabuk gidio yani ilkte genel ustlerde seyrelme olsa gitgellerle sac koruyo kendini ama bir sakaktan darbeyi aldinmi kacarin olmuyor

öncelikle mrb kardeşlerim direk olaya gireyim
    saclarimda dokulme son bir senede baya artti yanlardan bile parmagimla bile cektigimde sac geliyordu.kulagin ust bolgesinde...20 gun once jilet ile kazittim..şuan icin dokulme yok ( sac kisa diye sana öyle geliyor derseniz.yanlari 1 numara ile aliniyordu parmakla cekince yine sac geliyordu BU SACLARİN KOKLERİDE BAYA KALİN İYİ DURUMDAYDİ )

yaklasik 20 gundur minoxil kullaniyorum.aktardan aldigim yağ karisimi vardi onunla beraber

resimde gorulen sacin oldugu bolgenin altinda 1 parmak kadar olan boylerde incelmis siyah saclar bulunuyor resimde sadece kök deliklwri gorunuyor bunlari guçlendirmemiz mumkunmudur acaba

ne öneriyorsunuz acaba minoxil e ek olarak bu sac icin ne kullanmaliyim

birde recete ile almak mumkun oluyormu bu ilaclari

Alıntı servetxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saclarimda dokulme son bir senede baya artti yanlardan bile parmagimla bile cektigimde sac geliyordu.kulagin ust bolgesinde...20 gun once jilet ile kazittim..şuan icin dokulme yok ( sac kisa diye sana öyle geliyor derseniz.yanlari 1 numara ile aliniyordu parmakla cekince yine sac geliyordu BU SACLARİN KOKLERİDE BAYA KALİN İYİ DURUMDAYDİ )

yaklasik 20 gundur minoxil kullaniyorum.aktardan aldigim yağ karisimi vardi onunla beraber

resimde gorulen sacin oldugu bolgenin altinda 1 parmak kadar olan boylerde incelmis siyah saclar bulunuyor resimde sadece kök deliklwri gorunuyor bunlari guçlendirmemiz mumkunmudur acaba

Başladığınız tedaviye öncelikle en az 3 ay devam edin sonra kendinize ait bir konu açıp bu resimlerle beraber fotoğraflarınızı periyodik paylaşırsınız değerlendiririz hep beraber.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı servetxy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun üstadın dediği gibi kendi konunun altında bu fotoları paylaşman gelişimi gözlemek açısından daha verimli olacaktır. Birde Minoxil'in içerisine 10 adet Avadort (dutasterid etkeni içerir) kapsül koy.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    My green tea,coconut topical and green juicing progress
    hayırsever bir arkadaş şu arkadaşın tam olarak ne yaptığını özetleyebilr mi ?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Yeşilçayı topikal olarak kullanmış galiba kişniş ile birlikte tam olarak anlayamadım ama

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar benim kaslarda dokuluo seyrelme yok ama sole elimi sueunce 2 ser 3 er gelio xogu zaman acaba normalmi

thesmiths
    Guest
    Foruma girişte sıkıntı yaşayan tek ben miyim bugünlerde? Fotoğraflar, yazılar yüklenmyiyor çoğu zaman.

thesmiths
    Guest
    Bende de dökülüyordu elimi her attığımda. Oynamamaya çalıştım. Dökülmüyor artık

Beyler kremler + miracle + minox kullaniyorum ve 1 haftada derim soyuldu bole yara fibi oldu olilaclari surunce acayip yakio ? Herkesde oluyormu bu ne yapsam gecer

Sayfa 22/103 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon