Sayfa 1/6 123 ... SonSon
57 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Cellagance losyon'a Başladım

SaçımınDoktoru Üyesi kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cellagance losyon'a Başladım

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20150527_200555.jpg
Görüntüleme: 912
Büyüklüğü:  222.6 KB (Kilobyte)
ID:	2113 Durum bu yazilarimi okuyan geçmiş senelerden neler kullandığımı biliyordur onun için tekrar tekrar yazmaya gerek duymadım.Üstat yapmış uğraşmış Sağolsun emeğine sağlık buradan bir kez daha teşekür ediyorum iyiki tanıdım seni.

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20150724_161655-1.jpg
Görüntüleme: 707
Büyüklüğü:  536.2 KB (Kilobyte)
ID:	2267

Tedaviden iki ay sonra
    Konu kim tarafından (24.07.2015 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.
    Cellagance losyon Başlangıç 27.05.2015 .( 1,0mm Dermaroller)

Başarılar diliyorum sevgili kardeşim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör
    Basarilar takipteyim.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

SaçımınDoktoru Üyesi
    geçmis sene derken?zaten mart 2015 te kayit olmussun kim. oral fin aliyo musun?
    birde bisey daha soracam bu avatarindaki fotograftaki sen misin?

Herkese teşekkür ederim

Alıntı atilla123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmis sene derken?zaten mart 2015 te kayit olmussun kim. oral fin aliyo musun?
    birde bisey daha soracam bu avatarindaki fotograftaki sen misin?
    Fin hic kullanmadım siteye kayıt olmadan öncede bi çok şey kullandım evet resimdeki benim

Cellagance Losyon ilk izlenimim. Saçlarda bi diklesme havaya kalkma var kısmen de olsa henüz erken olacak ama saclarimi daha güçlü hissediyorum yani elastikiyet art'dı gibi bu daha ikinci günüm ve 4 sürüşüm bu arada sadece cellagance losyon kullanıyorum diğer tedavileri bıraktım. Gelişmeleri an ve an paylaşacağım.saçlarım avatarda'daki gibi uzundu başladığım gün 3 numara kestirdim ama kestirmeden önce sürmüştüm ve aradan 3 saat falan geçmişti saclarimin 3 saat dilimde havaya kaldiğini ayni şekilde durduğunu gözlemledim komik gelebilir bazılarına ama gerçek bu ve saçımı her zamanki gibi dökülme varmı diye gezdirip çektiğinde elime hiç saç gelmedi ama 3 saat öncesine kadar ayni hareketi tekrar yaptigimda en az 3 4 tel geliyordu şöyle düşünüyorum ya pisikojik yada bana hemen yaradı yorumları size bırakıyorum
    Konu kim tarafından (28.05.2015 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance Losyon ilk izlenimim. Saçlarda bi diklesme havaya kalkma var kısmen de olsa henüz erken olacak ama saclarimi daha güçlü hissediyorum yani elastikiyet art'dı gibi bu daha ikinci günüm ve 4 sürüşüm bu arada sadece cellagance losyon kullanıyorum diğer tedavileri bıraktım. Gelişmeleri an ve an paylaşacağım.saçlarım avatarda'daki gibi uzundu başladığım gün 3 numara kestirdim ama kestirmeden önce sürmüştüm ve aradan 3 saat falan geçmişti saclarimin 3 saat dilimde havaya kaldiğini ayni şekilde durduğunu gözlemledim komik gelebilir bazılarına ama gerçek bu ve saçımı her zamanki gibi dökülme varmı diye gezdirip çektiğinde elime hiç saç gelmedi ama 3 saat öncesine kadar ayni hareketi tekrar yaptigimda en az 3 4 tel geliyordu şöyle düşünüyorum ya pisikojik yada bana hemen yaradı yorumları size bırakıyorum
    peki yıkarken dökülme var mı bende şu an sadece yıkarken kalın telli saçlarım dökülüyor onun haricinde çok nadir görüyorum.

Yakın takipteyim ben de. Allah rast getirsin

Saçlar 3 numara dökülüp dokulmedigini çok fark edemiyorum sabah kaldığımda suyla duruladim samp kullanmadim bir daki yikamamda kontrol edeceğim dikkatli

Sayfa 1/6 123 ... SonSon