Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
101 sonuçtan 91 ile 100 arası

Konu: Antiandrojen Losyonla Yasin5306 ( saç çıkışı)

SaçımınDoktoru Üyesi yasin5306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu Güncellendi! 25.12.2016
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

Yeni resimler eklendi konu güncellendi..
    Tedavim:
    Miracle Losyon Sabah-Akşam 100ml içine 1 kutu aldoctone yarım kutu diane35 1 dekort (08.09.2016)
    Dermoreller 540 iğneli 1mm gün aşırı (22.08.2016)
    60 gr elseve+3 gr saf minoxil+Avodart(24.09.2016)
    Proscar 1/5 (03.10.2016)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Tebrikler güzel dönüş olmuş. Yalnız gün aşırı dermaroller fazla gibi. Bence haftada bire indirin çalışmalarda hep 1 gün kullanılıyor haftada.

Kardeşim min-dut a başlamayı ne zamandır düşünüyorum. Ancak tedavi aksarsa ve döngüler vb den çekiniyorum. Nasıl bi kullanımla şok, döngü vb gibi etkilerden kurtuluruz. Tecrübelerini önerilerini paylaşırmısın. Bu arada tebrik ederim son hal çok iyi.
    Tedavim
    05-05-2016 başlangıç
    Miracle losyon (1 aldactone 1 diana 1 dekort)
    Ağustos 2016 dan itibaren 2 aldactone 2 diana
    Günde iki kez losyon ve sebamed, dermoday antihairloss
    Biotin günde 5mg
    02-02-2017 ek olarak akşamları ketoazelderm krem

SaçımınDoktoru Üyesi Eleanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam hala minox kaşıntı yapıyor mu
    Avodart 1tablet ( 4günde 1)
    Kırkland foam (düzensiz )

Alıntı ozan35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler güzel dönüş olmuş. Yalnız gün aşırı dermaroller fazla gibi. Bence haftada bire indirin çalışmalarda hep 1 gün kullanılıyor haftada.
    Teşekkür ederim. Aslında düzenli kullanmıyorum ama söylediğinizi dikkate alırım.

Alıntı horizon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim min-dut a başlamayı ne zamandır düşünüyorum. Ancak tedavi aksarsa ve döngüler vb den çekiniyorum. Nasıl bi kullanımla şok, döngü vb gibi etkilerden kurtuluruz. Tecrübelerini önerilerini paylaşırmısın. Bu arada tebrik ederim son hal çok iyi.
    Kullandığım süre boyunca döngü olayı gormedim ne zaman ki bırakıp yeniden başladım ışte o anda resmen kel kalacak şekilde dökülüyor sonra tekrar çıkıyor Tabi. Bu ışte temel prensip disiplin kesinlikle aksat ma. Teşekkür ederim

Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam hala minox kaşıntı yapıyor mu
    Saf Minoxil yapmıyor

Yeni Üye
    Alıntı yasin5306 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi forumlar. Yaşım 22 losyona 17.04.2014 tarihinde başladım yani yaklaşık 4 ay oldu. En erken sonuç alanlardan biriyim dökülmem 15 yaşından beri vardı ama önemsemiyordum daha doğrusu bir tedavisi olduğunu bilmiyordum. Daha sonra miracle hocamla tanıştım sağolsun kendisi çok yardımcı oldu çok şükür şuan ki gelişmeden memnunum. Losyonla beraber 3 ay minoxil kullandım 1 aydır ise kullanmıyorum.
    17.04.2014
    Eklenti 295
    İlaçtan maximum fayda almak adına saçları usturaya vurdum.
    Eklenti 297
    Eklenti 295Eklenti 3582Eklenti 296Eklenti 297Eklenti 298
    ve son halim: 14.08.2014
    Eklenti 298
    Her şey güzel giderken bazı sıkıntılardan dolayı ilaçları aksattım Min-dutası komple bıraktım ve korkunç görüntü ile karşı karşıya kaldım çıkan saçların hepsi gitmişti olanıda götürmüştü
    Eklenti 3583
    Biraz kendimi toparladıktan sonra tekrar tedavime başladım ve bir sene öncesine dönüş yaptım.
    Eklenti 3585Eklenti 3586Eklenti 3584
    Fakat bu mutluluğum uzun sürmedi bu seferde egzema ile karşı karşıya kaldım. 2 senelik minox kullanımı sonucu bende egzema oluşturdu kaşıntıdan saçlarımı yoldum resmen günde belkide 300 tel saçım dökülüyordu. Şimdiki halim önceki hallerimin hepsinden kötü. (11.07.2016)
    Eklenti 3589Eklenti 3587Eklenti 3588
    Kararlılıkla imzamdaki tedavimi uygulamaya devam edeceğim ve gelişmeleri buradan size aktaracağım..

Sonuç olarak 2.5 senelik maceramı özetlersek bu işi yapmak istiyorsanız önce inanacaksınız. Etrafınız sizi ilgilendirmesin tüm herşeyinizle amacınıza doğru koşun ve ne olursa olsun tedavide sürekliliği yakalayın bir günde dahi olsa aksatmayın. Her saç çıkışı yaşadığımda tedaviyi aksattım ve sonuçlarını ağır şekilde ödedim. Her gün belirli bir zaman ayırmak zorundasınız emek olmadan aş olmuyor maalesef.
    Yan etkilere gelince meni azalması vs gibi yan etkiler yaşadım ama önemsemedim. Psikolojik olduğunu düşünüyorum minox kullananlarının yorumlarını okuyorum sanki bende de çarpıntı olduğunu hissettim proscar kullananların yorumlarını okuyorum sanki kasıklarımda ağrı hissetmeye başladım. O gün kendime karar verdim olumsuz yorum okumayı bıraktım ne ağrı kaldı ne başka bir şey. Yan etkileri düşünmüyorum saç dökülmesinin vermiş olduğu psikoloji birçok şeyin üstüne çıkıyor. Hiç yan etki olmasın ama sırma gibi saçlarım olsun böyle bir durum kesinlikle olmaz olamaz. Onun harici herkesin bahsettiği gibi vücudunuzu dinleyin ona kulak verin o sizi doğru yola götürecektir. İlk fotoğrafdaki resimleri sadece miracle losyon ile elde ettim kimsede görülmeyen etki bende oldu mesela. Kimisine de miracle hiç etki etmedi ya da az etki etti o yüzden kendinizi dinleyin herkesin metabolizması birbirinden farklı size iyi gelen başkasına iyi gelmeyebilir.

25.12.2016
    "Allah Teâlâ Hazretleri hastalığı da ilacı da indirmiştir. Ve her hastalığa bir ilaç varetmiştir. Öyleyse tedavi olun. Ancak haram olan şeyle tedavi olmayın." [Ebu Dâvud, Tıbb 11, (3874).]

Evet arkadaşlar dökülmem yaz boyu devam etti. Ve resmen kel kaldım derken imzamdaki tedaviyi uygulamaya başladım. 3 aylık sonuçlar;
    Eylül ayı;
    Eklenti 3906Eklenti 3907

Aralık ayı; (soldaki flashlı)
    Eklenti 3905Eklenti 3904
    kardeşim öncelikle merhaba forumda yeniyiym ,paylaşımların için gerçekten saol ,yeni olduğum için forumu kullanmayı henüz tam ögremedim açıkcası,uyguladığın formülü açıklamalı olarak yazabilir misin lütfen,

Yeni Üye
    arkadaşlar merhaba ben miracle losyonla denemelere başladım fakat bırakmak zorunda kaldım. nedeni inanılmaz baş boyun ağrısı yapması resmen boynum tutuluyordu sanki fakat saç çıkartıyordu özellikle ön kısımda görebiliyordum dipten gelen saçları 1. ayın sonunda daha fazla dayanamadım. acaba miktarda mı bir yanlış yapıyorum yoksa kendime göre mi ayarlamalıyım bu kadar baş ağrısı yapmasını anlayamadım normalde bası hemen hiç agrımayan bırısıyım.

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon