Sayfa 76/159 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon
1584 sonuçtan 751 ile 760 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sınav sebebiyle boşladığım cellegance tedavime tekrardan düzenli olarak uygulamaya başlıyorum.Boşladığım süre boyunca saç dökülmem tekrar başladı yağlanma arttı insan cellegance nin faydasını bırakınca dahada iyi anlıyor. Şimdiki halimin fotolarını yükledim eski halimin fotoları önceki sayfalarda var
    Önceki sayfada koyduğunuz fotoğraflara baktımda sanki şuan gerileme olmuş yanılıyormuyum?önceki fotoğraflardaki saçlar gayet sık hatta ilk koyduğunuzda görmüştüm ozaman kendi kendime dedimki bu saçta ne varki gayet gür benden çok saçı var(bu arada bayanım).şuanki fotolarda seyrelme gördüm

SaçımınDoktoru Üyesi talhayaldiz96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki sayfada koyduğunuz fotoğraflara baktımda sanki şuan gerileme olmuş yanılıyormuyum?önceki fotoğraflardaki saçlar gayet sık hatta ilk koyduğunuzda görmüştüm ozaman kendi kendime dedimki bu saçta ne varki gayet gür benden çok saçı var(bu arada bayanım).şuanki fotolarda seyrelme gördüm
    Aynen dediğiniz gibi bende farkettim seyrelmeyi zaten cellden sonra nerdeyse 0 olan dökülmem tekrardan 40 50 tellere gelmişti daha fazla boşlamayim yoksa saç kalmayacak diye tekrardan düzenli olarak başladım 1 ay kadardır kullanmıyordum buradan tedavilerin ömür boyu sürmesi gerektiğini yaşayarak anlamış oldum

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocama teşekkür ederim , losyonum geldi bende başlıyorum arkadaşlar kullanmaya bakalım before-after fotoğrafları ekleyeceğim inşallah gelişme oldukça

herkese iyi akşamlar , bol saçlar

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam bu isi basarirsaniz herhalde sizi forbes dergisinde ilk yuzde felan goruruz ☺
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi Ender60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Bugün cell losyon benimde elime ulaştı, gelişmeleri burada paylasicam miracle hocama şimdiden teşekkür ederim...
    Miracle Losyon20.01.2016
    Yakı+ısırgan+Lavanta+elma sirkesi 15.01.2016
    Biotin 5mg HP 26.01.2016
    Cell Losyon 01.04.2016
    %5 Min %0.2 Fin Losyon 20.06.2016

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaslar valla sizdekide dokulmeyse bendeki ne oluyo hic bilmiyorum gunde 40 50 saciniz dokuluyor baya ozeniyorum ben 12 gundur cellegance kullaniyorun ense dahil heryerede suruorm ama dokulmem hala 1 tel azalmis degil valla cok sey istemiyorum az bi azaldigini gorem elimi sacima atmaktan korkmayam zagen o psikolojiyle dahada asilirim tedavilere ama olmuyo yuzlerce sac sapir sapir dokuluyo cellegance gibi bi losyonda etki etmicekse durumumu kabullenmek gerekir sanirim

Hocam ben ilk sayfada iki fotoğrafı gördügümde farklı insanlar zannetmişdim şimdi farkettim aynı kişi oldugunu gercekten cok guzel gelişme olmuş

Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün cell losyon benimde elime ulaştı, gelişmeleri burada paylasicam miracle hocama şimdiden teşekkür ederim...
    12 günde ne kadar çok şey istiyorsunuz yapmayın allah aşkına o kadar konu yorum emek ne için ? milyonlarca kere anlattık uzun vade de genel duruma bakın diye.... biraz sabırlı ve oturaklı olun bekleyin bir eksik çöp dahi olsa yerine koydukmu harika şeyler olabilir bunun içinde sabırlı sağlıklı berrak bir bilinç ve zihin lazım sabret dene dene dene araştır ekle çıkar yol al...
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Dogru diosun hocam biraz sabirsizlik varda malum cellegance mucizevi bi losyon cogu adamin 1 ayda sacina etki edio banada uzun vadede etkisi tartismasiz olacaktir ama bu sabah kalkip tarakla sadece on saclari bi yana taradigimda 10 12 sac gorunce epey bozuldum onun ustune solugu burda aldim zaten

Mucizevi bir ilaç değil yanetki açısından bir çok çmzümden üstün ve etkili bir losyon sadece ancak doğru desteklerle gerektiğinde buna beslenme vb de dahil kozmetik olarak tatmin etmeyecek hiç bir dökülme tipi yok ona eminim ayrıca az ya da çok bir etki yapmadığı hiç bir dökülme tipi ce kişi yok.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 76/159 İlkİlk ... 2666747576777886126 ... SonSon