Sayfa 129/159 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.281 ile 1.290 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi SacimYok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lupelius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumunuzu araştırdım en sağlıklı ve iyi sonuçlar cellagance losyondan sonra olmuş. Nasıl alabilirim satışa sundunuzmu ve sadece bu losyonumu kullanmalıyım ? Haftada 1 zetion kullanıyorum şampuan olarakta bioxin genesis
    Miracle' özel mesaj gönder hocam

Yeni Üye
    Bu losyona biz nasıl ulaşacağız? Lütfen birileri bilgilendirebilir mi bizi?

Bugün cell ve seti tedavimde 14. günüm. Aslında daha sağlıklı yorumlar yapabilmek için bir ay bekleyecektim fakat tedaviye başladıktan dort gün sonra sonuç almaya başladığım için çok da erken değil galiba. Ben yaklaşık altı aylık minox kullanımı sonucu antiandrojen kullanmama rağmen döngüye girmiştim. Yaklaşık bir buçuk ay saçlarım tedavi uygulamadan önceki haline geri döndü. Son zamanlara doğru ise gittikçe artınca dayanamayıp bu tedaviye başladım. 4. günden itibaren gözle görülür şekilde saç dökülmem azalmaya başladı ve şuan minoxun en çok etkili olduğu zamanki dökülme miktarına geri döndüm. Son günlerde de saç tellerimin toparlandığını hissediyorum. Belki benim gibi döngüden kurtulmaya çalışan birileri vardır diye yazmak istedim. Bir de miracle hocama teşekkür etmek istiyorum çünkü ben bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ama şuan çok memnunum.

Yeni Üye
    Miracle Hocam Allah razı olsun Dökülmemi 0 a indirdi diyebilirim Cellegance.. Henüz 8 gün olmasına rağmen. 2 ay düzenli kullanacağım sonuçları paylaşırım buradan

Yeni Üye
    Ben de cellegance losyon almak istiyorum hocam müsaitseniz.özel mesaj attım.mail adresimi ekledim.beni yönlendirirseniz sevinirim.miracle losyona başlayım mı sizce cellegance losyona ulaşana kadar ne dersiniz hocalarım ?

Yeni Üye
    Ben de cellegance losyon almak istiyorum hocam uygunsanız.size mesaj attım becerebildiysem eğer tabi.size mail adresimi yazdım.müsait olduğunuzda dönerseniz sevinirim.cellegance elimde olana kadar miracle losyona başlayım mı ne dersiniz.sizce uzun sürer mi cellegance a ulaşmam.ısırgan /karanfil /lavanta durulama ile dökülmeyi azalttım.ama tepe noktasında seyreklikler var bayağı.

Yeni Üye
    Miracle abi ben de losyonu kullanmak istiyorum.Prp yaptırmama rağmen öndeki saçlar kalınlaşmadı.20 yaşındayım yardımcı olur musun özelden yazdım ama

Mesajınız gelmedi küçük yaş yanetki vb açılardan zor durumda kalanlara yardımcı olmaya çalışıyorum mevcut tedaviniz yeni ise acele etmeyin zaman tanıyın.
    .
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    merhabalar. cell tedavisine 4 gündür devam ediyorum. yorum yapmak için çok erken ama ilk izlenimlerimi aktarayım. çok hafif bir kokusu var bu kesinlikle rahatsız etmiyor ve hacim sağladığı da kesin ama bende yağlandırma yapıyor nedense. çabuk yağlanan saçlarım var ve saç derisi sıkıntılı. belki o yüzden, şakaklara iyi geldiğini hissediyorum. 1.5 ay sonra tekrar güncelleme yapıcam

Alıntı raskol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar. cell tedavisine 4 gündür devam ediyorum. yorum yapmak için çok erken ama ilk izlenimlerimi aktarayım. çok hafif bir kokusu var bu kesinlikle rahatsız etmiyor ve hacim sağladığı da kesin ama bende yağlandırma yapıyor nedense. çabuk yağlanan saçlarım var ve saç derisi sıkıntılı. belki o yüzden, şakaklara iyi geldiğini hissediyorum. 1.5 ay sonra tekrar güncelleme yapıcam
    Hemen kuruması emilim için olumsuz bir durum oluşturacağı için bir kaç dk içerisinde kuruyan bu sürede de emilen bir formda olmasını istedim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 129/159 İlkİlk ... 2979119127128129130131139 ... SonSon