Sayfa 123/159 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.221 ile 1.230 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrV88 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance'daki durum nedir? Yurtidisindan (Almanya/Ingiltere) soranlar da oluyor. Test asamalarina katilma ihtimali var midir veya piyasaya cikma ihtimali bulunuyor mu kisa zamanda?
    Cellagance site yöneticisi miraclenin kendi yapıp hazırladığı losyondur piyasaya çıkma gibi bir durum söz konusu değil şu anda tanıdıklarına hazırlayabiliyor şayet uygunsa.
    Konu Miracle tarafından (25.03.2017 Saat 16:48 ) değiştirilmiştir.

Moderatör skorfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cellagance losyonda adamakıllı kullandığım 20 günü bitirdim.bu arada birsürü deney yaptım üzerimde ve edindiğim tecrübeler şu şekilde
    1-en fazla %3 dmso ekleyin hatta ekleyin çünkü emilim daha iyi oluyor
    2-kesinlikle dermaroller kullanın çok farkediyor
    Ama benim bi sorunum var.kullandığım ilk günler dökülme bayağı azalmıştı günde 10-20 arası dökülüyordu.son günlerde yine 40-50 olmaya başladı ama kapanmalar devam ediyor acaba bu aralar mevsimsel dökülme mi var.yardımcı olabilecek kimse var mı?

Yeni Üye
    Alıntı skorfit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance losyonda adamakıllı kullandığım 20 günü bitirdim.bu arada birsürü deney yaptım üzerimde ve edindiğim tecrübeler şu şekilde
    1-en fazla %3 dmso ekleyin hatta ekleyin çünkü emilim daha iyi oluyor
    2-kesinlikle dermaroller kullanın çok farkediyor
    Ama benim bi sorunum var.kullandığım ilk günler dökülme bayağı azalmıştı günde 10-20 arası dökülüyordu.son günlerde yine 40-50 olmaya başladı ama kapanmalar devam ediyor acaba bu aralar mevsimsel dökülme mi var.yardımcı olabilecek kimse var mı?

Cellange & Setipiprant tedavıma 5 gündür devam ediyorum kapanmalar kaç günde gözle görülür şekle geliyor acaba.
    Dermaroller kullanmam gereklimi kaç ml özelden cevap atabilirseniz cok sevinirim
    Selametle

Yeni Üye
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell + seti kombinasyonunu kullanıp memnun kalan arkadaşlar nasıl kullandıklarını belirtirlerse seviniriz

5 gün oldu başlayalı çiftli kombinasyona .
    benden önce kullanan arkadaş var ise deneyımlerını aktarırsa sevınırım yoksada 1 ay sonra ben aktarıcam

yılbaşından beri neredeyse hiç giremedim foruma.tahminimden sanki daha az dönüşler olmuş.Ancak gördüğüm kadarıyla geri dönüşlerin çoğu olumlu yönde.özellikle hanımefendinin gidişatı bayaa bi iyi.miracle hocam,yanılmıyorsam cell losyonu satışa sunmayacağınızı söyledininz.peki formülü paylaşma gibi bir düşünceniz var mı?
    Rectiwa şampuan(2 günde 1)(Formülü değişmiş sanırım,bırakacağım.)
    Dermaroller(5 günde bir)
    Kafa masaj aleti (günde 2 defa yarım saat) ve kafaya bol bol masaj
    Yoğun olarak oralden E vitamini
    Destek:Sık sık karaciğer yemek,ciğ ıspanak, kabak çekirdeği,ev yapımı mesir macunu(Şubat 2017).

SaçımınDoktoru Üyesi
    Maalesef bende bırakın saç çıkarmayı, dökülme bile durmadı üstelik sürekli de geriye gitti. Sanırım benim dökülmemin PGD2,PGE2 vs. hiç alakası yok çünkü cellagance gram etki etmedi. Herkesin ne güzel saçları uçmuş cell ile bende tık yok. Çok imrendim.

Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef bende bırakın saç çıkarmayı, dökülme bile durmadı üstelik sürekli de geriye gitti. Sanırım benim dökülmemin PGD2,PGE2 vs. hiç alakası yok çünkü cellagance gram etki etmedi. Herkesin ne güzel saçları uçmuş cell ile bende tık yok. Çok imrendim.
    Dökülme seviyen çok ileri nw7 düzeyinde fibröz bir deri yapısında birden herşeyi eski haline getirmek tabi ki kolay değil yan destek müdahale ve tedavileri gündeme almadan başarı imkansız senin durumunda deri için gençleştirme uygulaması yaptığımızda ve folikül üretimi başlamaya uygun bir koşula eriştiğinde o zaman cellgance ın etkisini hiç bir şeyin yapamadığını görebilirsin yazacağım deri için yapman gereken müdahaleyi.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Heisaman21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yılbaşından beri neredeyse hiç giremedim foruma.tahminimden sanki daha az dönüşler olmuş.Ancak gördüğüm kadarıyla geri dönüşlerin çoğu olumlu yönde.özellikle hanımefendinin gidişatı bayaa bi iyi.miracle hocam,yanılmıyorsam cell losyonu satışa sunmayacağınızı söyledininz.peki formülü paylaşma gibi bir düşünceniz var mı?
    Son kullanıcı için cellagance bazı bileşenlerine ulaşmak imkansız; şu durumda sadece ticari üreticilere açıklamış olurum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Herkese merhabalar. bende Miracle hocamın sayesinde yaklaşık 1 aydır cell losyon ve seti kombinesini kullanıyorum daha öncede uzun bir süre miracle losyon kullanmıştım fakat bazı sebeplerden dolayı ara vermiştim. Fakat ara verdiğim dönemde aşırı dökülmem olmuştu. Son 1 aydır yani cell ve setiyi kulanmaya başladığımdan beri dökülmem hemen hemen yarıya indi ve en göze çarpan yanı saçlarıma koyulaşma ve kalınlaşma gözlemledim. Bunu da Mirazcle hocamla paylaştım inşallah kısa sürede resimde paylaşmak düşüncesindeyim. Herkese bol şifalı günler Rabbim herkesin yardımcısı olsun...

Herkese merhaba arkadaşlar. Cellange losyonu geçen seneden beri kullanıyorum. İlk sayfada paylaşılan sonuçlardan biriside bana ait. Geçen sene nisan ayı gibi kullanmaya başlayıp yaklaşık 3 4 ay düzenli olarak kullanmıştım o esna da sonuçta almıştım zaten paylaşılan fotoğraflarda da bu görülüyor. Sonrasın da düzensiz olarak kullanmaya da devam ettim. Hala daha bu şekilde düzensiz olarak kullanmaya devam ediyorum. Düzensiz kullanmada gözle görülür bir etkisi olmasa da saçlarımı korumama devam etmemde faydası olduğunu söyleyebilirim. Dökülmem günde 5 10 tel arası diye bilirim bunların çoğuda ince tüyümsü henüz saç formunu almamış kıllar diyebilirim. Cellange losyonu düzensiz olarak saçlarını korumak amacıyla kullanmak isteyen arkadaşlara bu tecrübemi paylaşmak istedim. Uzun zamandır kullanan birisi olarak bu başlığa tecrübemi aktarmayı düşünüyordum ama iş, sınav vs dolayısıyla bu fırsatı pek bulamadım. Aslında cellange'yi düzensiz kullanmamda etken olan nedenlerde bunlardı.Tedavimde cellange dışında başka hiç bir şey kullanmıyorum bu aralar. Bir ara 5000 mg biotinle beraber kullanıyordum sonrasında biotin kullanmayı bıraktım tekrar başlamayı düşünüyorum. Söyleyeceklerim bu kadar. Herkese bol şifalar, bol saçlı günler tedavilerimiz den sonuç almak dileğiyle.

Sayfa 123/159 İlkİlk ... 2373113121122123124125133 ... SonSon