Sayfa 133/159 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.321 ile 1.330 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

candar77 nickli üyemiz 2 ay süresinde günde bir 1 ml cellagance kullanımı gelişimi

Eklenti 4217

Eklenti 4218

Eklenti 4219

Eklenti 4220
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Sayın admini sıkmadan sorularımı buraya sorayım,losyonu deneyimleyen/deneyimlemeye devam eden dostlar cevaplarsa çok memnun olurum.

1-Döngü olayı kesinlikle yok diyebilir miyiz losyon için?

2-Örnegin saçlarımız cıktı ve 1 ay veya 2 ay losyonu kullanamayacagız bir sebepten ötürü.
    Bu losyonla çıkan saçlar ve diger saclarımız losyonsuz kalacagı 1-2 ayda normal saç dökülme seyrinde mi dökülüyor yoksa şiddetli ve ani bir dökülmemei yaşıyor?

3-Losyona başlayınca birçok üründe mevcut olan zayıf saçların dökülmesi durumu yaşanıyor mu?

4-Losyon ile bir süre sonra elde ettigimiz saçlarıda diger saçlar gibi yakı otu ve ısırgan ile muhafaza edebiliyor muyuz acaba yüzde 50 üzeri bir oranda,bunu deneyimleyen var mı acaba?

Konuyu baştan sona okudum,diger konularada baktım.
    Fakat özellikle döngü hususunda net cevaplar içimi rahatlatıcak dostlarım.
    Cevap verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Sonuçlar gerçekten umut vadediyor.

SaçımınDoktoru Üyesi joker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın admini sıkmadan sorularımı buraya sorayım,losyonu deneyimleyen/deneyimlemeye devam eden dostlar cevaplarsa çok memnun olurum.

1-Döngü olayı kesinlikle yok diyebilir miyiz losyon için?

2-Örnegin saçlarımız cıktı ve 1 ay veya 2 ay losyonu kullanamayacagız bir sebepten ötürü.
    Bu losyonla çıkan saçlar ve diger saclarımız losyonsuz kalacagı 1-2 ayda normal saç dökülme seyrinde mi dökülüyor yoksa şiddetli ve ani bir dökülmemei yaşıyor?

3-Losyona başlayınca birçok üründe mevcut olan zayıf saçların dökülmesi durumu yaşanıyor mu?

4-Losyon ile bir süre sonra elde ettigimiz saçlarıda diger saçlar gibi yakı otu ve ısırgan ile muhafaza edebiliyor muyuz acaba yüzde 50 üzeri bir oranda,bunu deneyimleyen var mı acaba?

Konuyu baştan sona okudum,diger konularada baktım.
    Fakat özellikle döngü hususunda net cevaplar içimi rahatlatıcak dostlarım.
    Cevap verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

1-Minoxda tabir edilen döngü olayı yok bende asla olmadı.
    2-Şiddetli döküleceğini sanmıyorum zayıflayarak eski haline geliyor eski dökülme hızıyla ama bu sizi yanıltabilir birden eski dökülme başlayınca şiddetli dökülüyor sanabilirsiniz.
    3-Bu kişiden kişiye değişebilir ama bende olmadı tam tersi zayıf saçlar birden kalınlaşmaya başladı.
    4-Dökülmenin şiddetine bağlı cell'in verdiğini asla vermeyecektir.
    Cellagance,setipiprant,dermaroller,yeşilçay,d3

Eksiksiz tıbbi bilgileri ve tavsiyeleri her zaman reçete yazan hekiminizden
    veya diğer sağlık mesleği mensubu danışmanlarından almanız gerekmektedir.

Yeni Üye
    Alıntı joker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1-Minoxda tabir edilen döngü olayı yok bende asla olmadı.
    2-Şiddetli döküleceğini sanmıyorum zayıflayarak eski haline geliyor eski dökülme hızıyla ama bu sizi yanıltabilir birden eski dökülme başlayınca şiddetli dökülüyor sanabilirsiniz.
    3-Bu kişiden kişiye değişebilir ama bende olmadı tam tersi zayıf saçlar birden kalınlaşmaya başladı.
    4-Dökülmenin şiddetine bağlı cell'in verdiğini asla vermeyecektir.
    Bu net ve açıklayıcı cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
    Şu haliyle fevkalade bir ürün.
    Mümkün olursa bende bismillah deyivereyim hayırlısıyla.

konuda çok fazla mesaj var müsait bir anımda okumak istiyorum

bişey soracağım, bu ürünün yanetkisi varmıdır. minoxil gibi şeylerden farkı ne?

Yeni Üye
    ürünü nasıl hazırlayabiliriz?

Yeni Üye
    Abilerim selamlar.Yaşım 20. 3-4 öncesinden kalın telli saçlarım incelmeye başladı.Lise sonda aşırı stresli bi okulda okumanın etkisiyle de ön çizgimin açıldığını iyice görmeye başladım.Çok üstüne düşemedim fakat geçen sene 8 seans prp 2 seans mezoterapi yaptırdım saçlarımın sonrasında Beckham falan gibi olcağını düşünerek.Nerdeyse gelişim olarak hiç etkisi olmadı.Forumla tanıştığımda bütün başlıkları tek tek okudum yaklaşık olarak.Hatta az çok etkisi muhakkak oldu zaten iyi gitmeyen hazırlığını okuduğum mühendisliği bırakıp eczalığa başladım bu yıl kendim de bi şeyler geliştirebilirim diye Miracle hocama ulaşıp eylül başı gibi cell losyon temin ettim.O 90 ml losyon bana aralığın başına kadar gitti yaklaşık 1 ml kullanmışım.Düzenli dermarollerla beraber destekledim.1 hafta önce 2.şişe losyonu kullanmaya başladım bu sefer üstadın tavsiyesiyle ketoral kremi de ekledim.Yorumları siz abilereme bırakıyorum Son resmi az önce çektim.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.png
Görüntüleme: 185
Büyüklüğü:  791.1 KB (Kilobyte)
ID:	4244Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2.png
Görüntüleme: 143
Büyüklüğü:  480.8 KB (Kilobyte)
ID:	4245Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  3.png
Görüntüleme: 148
Büyüklüğü:  667.7 KB (Kilobyte)
ID:	4246Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  4.png
Görüntüleme: 218
Büyüklüğü:  866.4 KB (Kilobyte)
ID:	4247

SaçımınDoktoru Üyesi
    Akşamları mı uyguladınız sabah mı?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Candar77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abilerim selamlar.Yaşım 20. 3-4 öncesinden kalın telli saçlarım incelmeye başladı.Lise sonda aşırı stresli bi okulda okumanın etkisiyle de ön çizgimin açıldığını iyice görmeye başladım.Çok üstüne düşemedim fakat geçen sene 8 seans prp 2 seans mezoterapi yaptırdım saçlarımın sonrasında Beckham falan gibi olcağını düşünerek.Nerdeyse gelişim olarak hiç etkisi olmadı.Forumla tanıştığımda bütün başlıkları tek tek okudum yaklaşık olarak.Hatta az çok etkisi muhakkak oldu zaten iyi gitmeyen hazırlığını okuduğum mühendisliği bırakıp eczalığa başladım bu yıl kendim de bi şeyler geliştirebilirim diye Miracle hocama ulaşıp eylül başı gibi cell losyon temin ettim.O 90 ml losyon bana aralığın başına kadar gitti yaklaşık 1 ml kullanmışım.Düzenli dermarollerla beraber destekledim.1 hafta önce 2.şişe losyonu kullanmaya başladım bu sefer üstadın tavsiyesiyle ketoral kremi de ekledim.Yorumları siz abilereme bırakıyorum Son resmi az önce çektim.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.png
Görüntüleme: 185
Büyüklüğü:  791.1 KB (Kilobyte)
ID:	4244Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  2.png
Görüntüleme: 143
Büyüklüğü:  480.8 KB (Kilobyte)
ID:	4245Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  3.png
Görüntüleme: 148
Büyüklüğü:  667.7 KB (Kilobyte)
ID:	4246Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  4.png
Görüntüleme: 218
Büyüklüğü:  866.4 KB (Kilobyte)
ID:	4247
    Öncelikle günde 1ml'i tüm scalpa yetirmek büyük başarı benim 15 gün gitmiyordu cell kullandığım dönemde Birde dökülmenizin genetik olduğuna emin misiniz?

Sayfa 133/159 İlkİlk ... 3383123131132133134135143 ... SonSon