Sayfa 139/159 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.381 ile 1.390 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Miracle hocam ben de cell. Ve set kullanmak düşüncesindeyim. Yardımcı olabilir misiz. Pm attım ben de

Yeni Üye
    Bu Cellagance losyon nasıl biseye benziyor arkadaşlar kullananlar bi tarif edebilir mii😁

Yeni Üye
    Bu losyon nasil bisey nereden trmin ediyoruz olay nedir lutfen yardim (

Yeni Üye
    miracle hocam mesaj attım yardımcı olabilirmisiniz ?

Setipiprant, kafein vs toplu alımı var mı şu an? Ya da elinde olup satabilecek olan?

Yeni Üye
    Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum.Normalde sabah akşam kullanmak gerek ama ben genelde akşam kullandım.Öncelikle dökülmeleri azalttı ve saçı güçlendirdi.Arada ekstra tedavide yaptım ama en çok cell den memmun kaldım.Özellikle diğerleri gibi kaşınma vs gibi yan etki yapmıyor.İlerde ek olarak başka tedavilerde denerim muhtemelemen.Tabi bu aralar stres vs dökülmeler oluyor ama genel olarak memmun kaldım.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyonlardan istediğiniz verimi ve de sonucu almak için tedavilerinize mutlaka ve mutlaka günlük 20-30 dkk arası masaj ve şahsın durumuna göre 4 ila 7 günde bir iğneleme ekleyin arkadaşlar, aksi takdirde tedaviden istediğiniz sonucu almanız çok zorlaşacaktır.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Losyonlardan istediğiniz verimi ve de sonucu almak için tedavilerinize mutlaka ve mutlaka günlük 20-30 dkk arası masaj ve şahsın durumuna göre 4 ila 7 günde bir iğneleme ekleyin arkadaşlar, aksi takdirde tedaviden istediğiniz sonucu almanız çok zorlaşacaktır.
    aylardir masaj yapiyorum. Fayda goremedim acikcasi
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi erkutsek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    14 yaşımdan beri saç dökülmesi ve seboreik dermatit ile uğraşıyorum ve 21 yaşıma geldim hala bir çare bulamadım, başlarda saçlarım gür olduğu için umursamıyordum ama şuan geldiğim noktada şakaklarım açıldı, yanlarda seyrelmeler belli olmaya başladı yani kısacası bıçak kemiğe dayandı bu genç yaşımda. Geçen yaz saçlarımı çok kısa kestirip miracle losyon denedim ama faydasını göremedim, şimdi son çare cellagance losyon denemek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim miracle hocam, bu genç yaşımda en azından dökülmeyi durdurmak istiyorum, sınavlarımı hayatımı her şekilde kötü etkiliyor bu illet

Alıntı erkutsek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    14 yaşımdan beri saç dökülmesi ve seboreik dermatit ile uğraşıyorum ve 21 yaşıma geldim hala bir çare bulamadım, başlarda saçlarım gür olduğu için umursamıyordum ama şuan geldiğim noktada şakaklarım açıldı, yanlarda seyrelmeler belli olmaya başladı yani kısacası bıçak kemiğe dayandı bu genç yaşımda. Geçen yaz saçlarımı çok kısa kestirip miracle losyon denedim ama faydasını göremedim, şimdi son çare cellagance losyon denemek istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim miracle hocam, bu genç yaşımda en azından dökülmeyi durdurmak istiyorum, sınavlarımı hayatımı her şekilde kötü etkiliyor bu illet
    Durumunuza dair resim paylaşın bir konu açın herkes yardımcı olmaya çalışır etken vs ihtiyaçlarınız olursa zamanı gelince alırsak ekleriz yardımcı olmaya çalışırız ama bu tür bilgileri soruları özel mesajla yapalım lütfen.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 139/159 İlkİlk ... 3989129137138139140141149 ... SonSon