Sayfa 64/159 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon
1584 sonuçtan 631 ile 640 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Merhaba,

Dökülmem şu an için Şakaklarda fakat ben Cellagance Losyonu hem şakaklara hemde vertex bölgesi için kullanıyorum.Saç dökülmesi olmadıgı bölgede losyonu kullanmak gereksizmidir ? Amacım ilerisi için vertex bölgesinide sağlamlaştırmak.
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

Tedaviler nasil gidiyor arkadaslar. Kullanan arkadaşlar resim eklerse seviniriz ayrıca sadece cellagance kullananlar not yazarsa cok daha iyi olur çünkü avodart ve minoxilin etkileri çokca gördük

•1.00 Derma Stamp 3 günde 1, arkasından sac bakim yağları
    •Nizoral ya da konazol haftada 2
    •Sebamed Hair Loss günlük şampuanım
    •Yeşilçay,kabarçekirdeği,çekirdekli kuru üzüm

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun zamandır siteye giremedim, fakat Cellagance ve o dönemki tedavim bittiğinde son kez fotoğraflamıştım, farkı sizlere gösterebilmek için. Kabaca Cellagance kullandığım dönem;
    Sabah minox, öğle miracle, akşam cellagance, yatmadan da proscar'ı alıyordum. Yalnız Cellagance hariç diğer tedavileri eskiden de uyguladığım fakat sonuç alamadığım, fazlasıyla gerilediğim bir dönemdeydim. Bu yüzden elde ettiğim tüm farkın hep Cellagance olduğunu düşünmüşümdür.
    Yaklaşık 3 - 3.5 ay sadece geceleri, saçım uzun olduğu için ortalama 7-8 fıs bazen 10 fıs olarak kullandım. Kimi zaman öncesinde dermarollerda yaptım. İlk sayfadaki fotoğraflarımla kıyaslamanız, farkı yargılamanız için daha kolay olacaktır. Aralarda sağ şakağımdaki (sağ şakak benim inatçı şakağımdı çıkmazdı pek orada) gelişmeyi zaten paylaşmıştım.

Evet Cellagance bittiğindeki durumum şuydu;

Sonuç; gerçekten çok memnunum. Teşekkürler Levent abi, çok kapsamlı bir silahtır bu kazandırdığın bize. Hedefim, kalan boşlukları kapamak.

Herkese bol saçlı günler dilerim!

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geliştirme aşaması devam ediyor ürün çıktığında içerik belli olacak zaten. Bu arada cellagance'ın agresif dökülmelerde de etkisini artırdım ilk sonuçlarda gelmeye başladı.
    abi inşaallah en kısa zamanda çıkarırsın zira agresif dökülmem olduğu için kafada saç kalmadı.

miracle losyon bölümü kapalı oldugu için soramadım yaklaşık bir ay bir hafta önce ekim yaptırmıstım saclarıma miracle losyon hazırlayıp diplere sıktım biraz yaktı acaba köklere zarar vermiş olabilirmi diyorum ..bir bilgisi olan yorum yapabilirmi .bu losyon dısında hiç bir şey yakmmaıstı ,sizlerdede böyle bir sorun oldumu

Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle losyon bölümü kapalı oldugu için soramadım yaklaşık bir ay bir hafta önce ekim yaptırmıstım saclarıma miracle losyon hazırlayıp diplere sıktım biraz yaktı acaba köklere zarar vermiş olabilirmi diyorum ..bir bilgisi olan yorum yapabilirmi .bu losyon dısında hiç bir şey yakmmaıstı ,sizlerdede böyle bir sorun oldumu
    Alkoldür yakan bir zarar oluşmamıştır rahat olun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

farkındayım biraz saçma bir soru olacak ama sizce bu sartlarda kullanmalılımıyım 37 gunluk bir ekimim var ve il kullanımda diplerimi yaktı zarar verebilirmi ekilmiş bölgede dökülme yapabilirmi kullanmaya devam ettigim sürece.
    Konu Evidenceback tarafından (09.02.2016 Saat 13:00 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Evidenceback Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    farkındayım biraz saçma bir soru olacak ama sizce bu sartlarda kullanmalılımıyım 37 gunluk bir ekimim var ve il kullanımda diplerimi yaktı zarar verebilirmi ekilmiş bölgede dökülme yapabilirmi kullanmaya devam ettigim sürece.
    Hiç bir şey kullanma ekim kalitesi saf olarak ortaya çıksın sonra ondan mı bundan mı diye düşünme.
    Konu Miracle tarafından (10.02.2016 Saat 13:20 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Albayrak Üyemiz 150 ( during 150 day progress) günlük gelişim süreci

Eklenti 2924

Eklenti 2925

Eklenti 2926

Eklenti 2927

Eklenti 2928

Eklenti 2929

Tedavi sürecinde bazı revizyonlar yapıldı ve son dönemde yanıt aldık başta bazı bölgelerde gelişim gözlenirken özellikle şakakta durağan kaldık daha sonra bir kaç revizyon ile nihayet iyi sonucu şakaklarda da aldık. Kişiye özgü tedavinin çok önemli bir husus olduğunu bir kez daha gördüm son olarak net ve tartışmaya mahal vermeyecek bir biçimde şakakta homojen terminal saç çıkışı açıkca görülmektedir.
    Konu Miracle tarafından (11.02.2016 Saat 08:18 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oy oy gerçekten bu cellagence de hayat var,ama dediğiniz gibi kişiye özgü tedavi şekli belirlenmek şartı-kaydıyla
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

Sayfa 64/159 İlkİlk ... 1454626364656674114 ... SonSon