Sayfa 60/159 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
1584 sonuçtan 591 ile 600 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimde sakallar dik çıkıyor o yüzden kirli bırakmaya özen gösteriyom çünkü 10 gün felan olunca kötü goruntu oluşuyor. Zaten neyimiz düzgünki anasini satiyim defolu dogmusuz. Ben lise yıllarımda harbi çok yakisikliydim ya millet büyüdükçe evrim geçirir ben büyüdükçe tam tersi oluyor. Galiba bizim genetik biraz 4 erkek kardeşiz ve abilerimin hepsi de gençliğinde harbi fiyakaliydi askere gidip geldiler tipsizlesmeye başladılar bende de aynı durum var Allah sonumuzu hayr etsin

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaşlarını kazımış değil mi doğru mu anladım ? şayet öyle ise prostaglandin olabilecek en güçlü seçenek olacaktır.
    Evet doğru anladınız Miracle nasıl kullanması gerekiyo çok tesekkur ediyorum ilginiz icin

Allah'a şükür yorum yapma fotoğraf görme problemim çözülmüş.
    Herkese selamlar bir süredir okuyordum yorumları ve forumu, sonunda genel olarak neredeyse tüm ilgilendiğim kısımları okudum sonrasında üye oldum. Bende en kısa zamanda kendi hikayemi yazmam gereken yere yazıcam. Saçlarım ve psikolojim için neler yaptığımı okuyunca manyak lan bu diyeceğinizi düşünüyorum kendimi denek gibi kullandırıp üstüne para vermişliğim bile var hala borcuda sürüyor neyse sanırım benim hikayem kısmına yazmam gerek bunları.
    Bu cellagance losyonu çok merak ediyorum ben, daha önce miracle losyonu burada değil de başka bir sitede arada takip ederek uygulamıştım ama baya eski ve o zamanlar saçlar daha iyiydi diye uğraşmaktan bıkıp bırakmıştım şimdi öyle bir şansım olmadığından minoxil dışında bir şey de kullanmadığımdan acaba benimde işime yarar mı? şuanki halinin fotosunu paylaşmalı mıyım burada? Yoksa yardım mercii olarak direk @miracle üstada mı yollamalı? Heyecandan çok yazdım susuyorum herkese tekrar selamlar...

SaçımınDoktoru Üyesi polikarpos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili miracle acaba cellagance lotion'ı benim de kullanma şansım varmı miracle losyon'un yanına eklemek istiyorum sabah miracle akşam cellagance bazı arkadaşların denemek için kullandığını gördüm.

Merhaba arkadaşlar, cellagance losyon ile 90. gündeyim tedavim imzamdaki gibidir. Dün akşam fotoğraflama yaptım genel olarak. Dökülmem devam ediyor. Fakat saç çıkışlarıda mevcut yerine yenileri diziliyor gibi çünkü 3 ayda herhangi bir gerileme gözlemlemedim fakat dökülme moralimi bozuyor bu yüzden yoluma takviye yaparak devam edeceğim. Şimdilik sadece şakakları koyuyorum 1 ay önce genel fotoğraflarımı koymuştum bu başlığa geçmiş sayfalardan bakabilirsiniz.

Fotoğrafları daha yüksek kalitede görmek için;

Aylık takip fotoğrafı;
    http://i.hizliresim.com/D4JGWl.png
    Güncel şakak fotoğrafı;
    http://i.hizliresim.com/8D1XWk.jpg
    Zoom yapılarak alınan fotoğraf;
    http://i.hizliresim.com/m1LRgP.png

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

Şakak üçgen açısı dahada kapanmış farkettiysen üçgenin en dibi doluyor açı dikleşiyor keşke genelde çekseydin kalite renk değişimide görülebilirdi belki. Günde 2 olarak kullanıyor musun ? Kullanmadan önce iyi çalkalayıp gün içi nemleme yapabiliyor musun ? Losyonu hangi bölgelere sürüyorsun ?
    Konu Miracle tarafından (08.01.2016 Saat 10:10 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Şakaklarda ilerleme var kardeş inşaAllah tamamiyle dolar.Bende cell'e yeni başlıyorum şakaklarda başarı elde edeceğimizi ümit ediyorum.Miracle üstada katkılarından ötürü çok teşekkürler.
    Konu saçmasaç tarafından (08.01.2016 Saat 14:47 ) değiştirilmiştir.
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sadece zyrtec damla ile prostaglandin d2 proteinini bloke etmiş olmurmyuz örneğin ben şöyle bi losyon yapmak istiyorum elseve 100 ml içerisine 1,5 aldactone 1 zytrek damla ve soya yağı sonuç alınabılırmı acaba

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şakak üçgen açısı dahada kapanmış farkettiysen üçgenin en dibi doluyor açı dikleşiyor keşke genelde çekseydin kalite renk değişimide görülebilirdi belki. Günde 2 olarak kullanıyor musun ? Kullanmadan önce iyi çalkalayıp gün içi nemleme yapabiliyor musun ? Losyonu hangi bölgelere sürüyorsun ?
    Genel olarak günde 2 kullanıyorum abi bazı günler 1 e düşüyor. Fırsatım oldukçada sürdükten 1-2 saat sonra nemlendirme yapıyorum. Losyonları her bölgeye uyguluyorum abi şakak-vertex ağırlıklı.

ÜRÜNLER-LOSYONLAR TEDAVİ SIKLIĞI VE MİKTARI
    Cellagance Losyon
    Sabah-Akşam 1,5 ml
    Miracle losyon
    Sabah-Akşam 15-20 fıs
    Çiğ Kabak Çekirdeği
    7/7 Bir Avuç
    Dermaroller
    2/7 veya 1/7
    Konazol Şampuan 2/7
    Placenta Şampuan 3/7 veya 4/7

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar cell losyon ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Losyona başlayalı 3 ay oldu. İlk 2 haftadan sonra dökülmem kesildi ve tüylenmeler gözlemledim ancak 3 aylık süre içerisinde bu tüyler saça dönüşmedi ama saçım da dökülmedi. Döküldüyse de tek tük. Ben bazen gerilemiş bazen ilerlemiş hissediyorum ama 3 aydır durum stabil. Dökülme olmaması büyük avantaj.

Benim gibi çok agresif dökülmesi olanlara maalesef tek başına pek etki etmediği kanaatindeyim. En azından bir anti-dht veya minox gibi saç çıkışını sağlayacak bir şeyler ile kullanılırsa fayda görüleceğini düşünüyorum. Tek başına cell bende saç çıkarmadı ancak olanı da korudu. Bakalım hala kullanıyorum ilerde ne olacak.

Herkese tedavisinde başarılar.

Sayfa 60/159 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon