Sayfa 110/159 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.091 ile 1.100 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben pek bir yan etkisini göremedin ketoralin.
    Ketoral krem kullandim ama dedigin gbi olumlu etkilerini gormedim.sen diger kullandiklarinda fayda gormus olmayasin?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ketoral kullanmadan önce böyle bir etki yoktu o sebeple kremin etkisi var ama tek başına kullanmıyorum tabii.

Saç garip bir şey her etken herkeste aynı etkiyi göstermeyebiliyor, ketoral kullanıp saçı dökülenlerin yorumları da var.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar sadece cell den her şeyi beklemyin.Losyona modifiye yapın gelişmeleri yazın.Cell in gelişmesi şart onuda kullananlar yapacak bir şey ekle çıkar vs. gibi.

Alıntı lactobacillus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sadece cell den her şeyi beklemyin.Losyona modifiye yapın gelişmeleri yazın.Cell in gelişmesi şart onuda kullananlar yapacak bir şey ekle çıkar vs. gibi.
    Ağır durumlarda takviye gerekti haklısın ama cell de tolere edilemeyen hormon dengesine müdahale etmeden bir çözüm üretme ihtiyacı sonucu yapıldı önceden bu açıdan tek etken minoxidildi şimdi şükür çok daha iyisi oldu cell.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    mayıstan beri cell kullanıyorum

dökülmem epey azalmış (günde 30-40 tel) saclarım güçlenmeye baslamıştı.Hersey iyi gidiyor derken son 3 haftadır çok şiddetli bir dökülme basladı. Saclarım iyice inceldi
    günlük dökülme 400-500 e cıktı.
    Kafamdaki sacın yarısı 3-4 haftada gitti resmen
    niçin böyle oldu anlayamıyorum
    cell de döngü söz konusu mu
    Son cell losyon içinde çözünmeyen çok fazla beyaz parçacıklar vardı. Bunun bir etkisi var mıdır
    ne yapabilirim bilmiyorum. Yine moral sıfır.
    Konu Miracle tarafından (19.09.2016 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

miracle hocam ya çıkar piyasaya alalım ya da bizlere gönder kullanalım. gayri bu hasretlik yeter. Belki bir eksik bizim duamızdır onuda edelim.

Alıntı aslanoz23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miracle hocam ya çıkar piyasaya alalım ya da bizlere gönder kullanalım. gayri bu hasretlik yeter. Belki bir eksik bizim duamızdır onuda edelim.
    Bir kimyager eczacı vs olmassa olmuyor yasal olarak yani parselleme ortak çıkma olayı var konuştum bir iki kişiyle yüksek maaş istediler biraz soğuttu beni açıkcası bakalım ilerleyen zamanlarda değerlendireceğiz yine.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Eleanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman vatandaş saçım çıktı diye losyonu salıvermeyin benim şakaklar doldu gitti bi aydan fazla ara verdim minoxla losyona olanlar yine gitti ama minoxu yıllardır kullanıyorum şimdi losyonunda allahı var minoxdan o kadar etki almamıştım

Kardeşim nasıl gidiyor minox kullandıgın zamandaki konuyu takip ediyordum güzel sonuclar almıstın şimdi nasıl sonuçlar aldın.Benim durumda senin gibi sadece şakaklarda seyrelme var git gitde geriliyor ne yapıcam bilmiyorum.Suan ne kullanıyorsun tatminmisin sonuçtan mesaj kutunu bosaltırsan ordan yazıcaktım.
    -Dermaroller ( Haftada 2 kez 192 iğneli 1mm)
    -Ketoral-Azalderm krem günde 2 kere
    -Çörek otu yağı ( saçlarımı yıkayacağım günler )
    -Yakı otu-nane çayı günde 1 bardak içiyorum.

Şu anlık hiçbirini kullanmıyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    cell'i denemek için ne yapmamız gerekiyor miracle. Yani cell verdiğin insanların sadece bunu kullanmaları mı gerekiyor. Mesela bende istiyorum ama ketoral ve minoksili bırakamam açıkçası. Eğer cell yanında başka şeylerin kullanıma izin veriyorsan bende alabilirim

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cell'i denemek için ne yapmamız gerekiyor miracle. Yani cell verdiğin insanların sadece bunu kullanmaları mı gerekiyor. Mesela bende istiyorum ama ketoral ve minoksili bırakamam açıkçası. Eğer cell yanında başka şeylerin kullanıma izin veriyorsan bende alabilirim
    Tabi ki farklı etkenler kullanabilirler saç tedavisinde ana strateji aynı ya da benzer mekanizmaya sahip etken kullanmamaktır bu şekilde her etken bir açığı kapatacaktır.

Sayfa 110/159 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon