Sayfa 30/159 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
1584 sonuçtan 291 ile 300 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet söylediğin şekilde gelişiyor işin en zor kısmı aylarca miracle kullanan ve artık stabilleşmiş tedaviye bağlı bir saç durumuna başka bir etkenle müdahale edip sonuç alabilmekti çünkü yeni etken eskisinden net bir şekilde üstün olamalı ki üstüne koyabilsin bu açıdan hiç tedavi uygulanmamış ya da basit tedaviler uygulanmış bir saçlı deride harikalar yaratacağı kesin.
    hocam ben tedavilerimde ilk 3-4 ay cok güzel sonuc alıyorum
    4-5 ayda ise basladıgım noktanında gerisine gidiyor saclarım cok siddetli bir dökülmeyle
    proscarda bunu yasadım
    minoxilde bunu yasadım
    miracle de bunu yasadım

15 gündür miracle + cellagence kullanıyorum
    sac dökülmemin yogun oldugu dönemdeyim yine
    miracleye baslayalı 4,5 ay oldu
    1 ay öncesine kadar her sey güzel gidiyordu, şimdi cok yogun bir dökülme yasıyorum
    buna karsı yapabileceğim bir sey var mı

SaçımınDoktoru Üyesi
    evet söylediğin şekilde gelişiyor işin en zor kısmı aylarca miracle kullanan ve artık stabilleşmiş tedaviye bağlı bir saç durumuna başka bir etkenle müdahale edip sonuç alabilmekti çünkü yeni etken eskisinden net bir şekilde üstün olamalı ki üstüne koyabilsin bu açıdan hiç tedavi uygulanmamış ya da basit tedaviler uygulanmış bir saçlı deride harikalar yaratacağı kesin.
    Hocam ilk dokulen son cikar mantigi var bende bu sac isinde ben bu sekilde gozlemliyorum kendimde bir anda tum dokulen alanlardaki saclar buyumeye baslamiyor.Bir nevi izlediginiz filmi tekrardan tersten izliyor gibi oluyor. Katlanarak etkisi artacaktir losyonun.Birde genelde losyonlar 25 ten sonrasina cok daha hizli etki ediyor diye dusunuyorum.Vucuttaki hormonlarin herhalde stabil konuma gelmesiyle alakali buda.Muros gerci acele ediyor hemen sacim ciksin diye ama vucudu bence hormon baskilasa bile normal seviyeye gelmesi icin daha fazla hormon salgisina magruz kalacaktir.Yasi genc olanlar hem cok sansli hem sanssiz bu yonden.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Bu arada çok önemli bir detayı paylaşmam gerekiyor resim sahiplerinin yarısı belki daha fazlası günde 1 kullanmış ya da genelde 2 sefer kullanmamış kişiler detaylı kullanım şeklini tam derleyip paylaşacağım.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam saclari cikartana kadar gunde 4 seferde kullaniriz.Ama uzun vadede en azindan saclar ciktiktan sonra gunde bir kere bile uygulanip korusa yeterli olur.Aksam neysede sabah uygulama isi problem hepimizin sartlari farkli farkli uygulayacak vakti bile bulunamiyor bazen.Tedavi aksiyor saclar geriye gidiyor derken basa donuluyor bu da buyuk sorun oluyor.Doktor uye size mesaj atmisti hocam.Doktor kimyager arayisiniz vardi.Bu sureci hizlandirma adina neler gerekiyor.Kendi imkanlarinizla bu losyonu hazirlatmak maddi acidan bu yuku kaldirmaniz zor.Site ici losyon satisi yapilip.Maddi kaynak olustursaniz kendinize bu urun cindede hazirlatilabilir orda ureticilerle gorusulup. Hem daha ekonomik olabilir maliyet acisindan.Cinde hammadde en daha ucuz hem daha kolay elde ediliyor. Bu alternatifleride dusunun derim.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Miracle hocam üretimden yeni haber varmi ? Kurtar bizi bu keligten. Dayanamiyorum artik .....Keske bana yakisa da böyle birakzam

Miracle losyan,keto-alzo ya başlangıcımın üçüncü haftasındayım. Fotograflama da yaptım henüz bi fark olmamasına ragmen sabırla tedaviye devam edeceğim .Etkileri bu şekildeyse gerçekten cellagance losyon heyecan verici.Emeğinize sağlık hocam

Site içi losyon satılıp kaynak oluşturma fikri makul bi seçenek bence.zira bu maddi yükü tek başınıza üstlenmeniz kolay değil hem de sürec daha hızlı yürür.ayrıca bu süreçte hukuki yönden elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

6.ayda bu is tamam artik diyebilirim cell ile cunku okadar kucuk sac varki kafamda küçük küçük lokal yerler kaldi bi tek kel olan oralardanda noluyosa bi bakiyorum gorunmeyen yerlerden tek tek sac cikiyor kucuk halini gormeden. verteks bolgesi seyrekde olsa o sekilde doldu yani benim celle guvenimi iyce artirdi bu durum .tek bildiğim bir şey var oda sabir ve devamlilik .sahsi gorsum kasvete kapilmamak ve bi anda mucize beklememek su benim kendimde gozlemledigim; geriye gitme olayi hic olmadi yavas yavasda olsa ilerleme yaşıyorum

Alıntı efecihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6.ayda bu is tamam artik diyebilirim cell ile cunku okadar kucuk sac varki kafamda küçük küçük lokal yerler kaldi bi tek kel olan oralardanda noluyosa bi bakiyorum gorunmeyen yerlerden tek tek sac cikiyor kucuk halini gormeden. verteks bolgesi seyrekde olsa o sekilde doldu yani benim celle guvenimi iyce artirdi bu durum .tek bildiğim bir şey var oda sabir ve devamlilik .sahsi gorsum kasvete kapilmamak ve bi anda mucize beklememek su benim kendimde gozlemledigim; geriye gitme olayi hic olmadi yavas yavasda olsa ilerleme yaşıyorum
    3 ay anca oldu efe 6 ayı yanlış yazdın heralde.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

3 ay anca oldu efe 6 ayı yanlış yazdın heralde.
    Hocam 6.ayin sonnda tamamdir diyorm 3 ay oldu 3 ay sonra kucuk velluslar falan hersey kivamaa gelecek o anlamda dedim

Sayfa 30/159 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon