Alıntı talhayaldiz96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba abiler cell kullanmaya başladığımdan beridir fotoğraf cekmeme ragmen hiç siteye yuklemedim telefonun dandik oluşu sebebiyle şimdi yeni telefon aldım ve bundan sonra düzenli olarak ayda bir foto çekip siteye atacağım ilk önce cell tedavimi anlatayım yaşım 19 tedavi olarak sadece cell kullandim sanırım 4 ay oldu emin değilim düzenli olarak hergün 2 ml sabah akşam kullandım ama nemlendirme yapmadım doğrusu bu süre zarfında saç dokulmem durdu yazın günde 100 150 tel dökülen saçım şimdilerde sayısı 10 u geçmez saç kalitesi olarak saçlarım çok daha kalın ve koyu ayrıca saçı çok hızlı bir biçimde uzatıyor sac çıkışıyla ilgili olarak şakaklarda çok etkili keşke başta akıl edip şakakların fotosunu cekseydim farkı gösterseydim ama bundan sonra çeker yüklerim benim sıkıntı daha çok üst bolgedeydi açıkçası bu bölgedede saç çıkışları oldu ama hala o bölge yoğunluk olarak istediğim seviyede değil şimdi fotoları atayim

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20150928_220953.jpg
Görüntüleme: 317
Büyüklüğü:  193.6 KB (Kilobyte)
ID:	3003
Bu tedaviye başladığım ilk ay

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20151227_145648.jpg
Görüntüleme: 262
Büyüklüğü:  261.0 KB (Kilobyte)
ID:	3004Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG_20151227_145603.jpg
Görüntüleme: 257
Büyüklüğü:  250.6 KB (Kilobyte)
ID:	3005
Bunlar 3. Ay fotolari

Bunlar da şimdiki hali

İlk fotoların kalitesi kötü olduğu için ve saçlar uzadığı için gelişme çok belli olmuyor(bu yüzden islakken çektim) ama gerçekte gelişme oldukça fazla tedaviye başladığımda denizlideydim 2 hafta önce kayseriye geldim gören arkadaşlar Talha saçların gurlesmis diyorlar. İnşallah devam fotolarıni atacağım herkese iyi geceler
Fotolarını düzenledim.Bir kaç ayda sacların tekrardan nefes almaya baslamıs.Cell sana yaramış devamını bekliyoruz.