Sayfa 42/159 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
1584 sonuçtan 411 ile 420 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam prostaglandın olarak LUMİGAN GÖZ DAMLASI veya XALATAN GÖZ DAMLASINI sadece akşamları haricen seyreltmeden Miracle losyondan sonra gece yatmadan önce sadece geceleri seyrek loka l 2 yere damlatıp dağıtarak yapsam acaba işimi görür mü,,Ne dersiniz....
    Eğer olumlu düşünüyosanız artık XALATAN göz damlası ilk 4 ay boyunca aralıksız her gece haricen saf olarak kullanıcam...3ml olduğuna göre nereden baksan ayda 10 kutu gider...ilk 4 ay böyle yapsam sonra 5. aydan itibaren 10 günde 1 kutu tüketsem işimi karşılar herhalde....
    Dozları çok düşük ve çok pahalı ben sana gönderirim istersen payitaht vellüsleri bunun kadar kalınlaştırıp uzatan bir başka çözüm yok dünyada şu an için.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı payitaht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam prostaglandın olarak LUMİGAN GÖZ DAMLASI veya XALATAN GÖZ DAMLASINI sadece akşamları haricen seyreltmeden Miracle losyondan sonra gece yatmadan önce sadece geceleri seyrek loka l 2 yere damlatıp dağıtarak yapsam acaba işimi görür mü,,Ne dersiniz....
    Eğer olumlu düşünüyosanız artık XALATAN göz damlası ilk 4 ay boyunca aralıksız her gece haricen saf olarak kullanıcam...3ml olduğuna göre nereden baksan ayda 10 kutu gider...ilk 4 ay böyle yapsam sonra 5. aydan itibaren 10 günde 1 kutu tüketsem işimi karşılar herhalde....
    Dozları çok düşük ve çok pahalı ben sana gönderirim istersen payitaht vellüsleri bunun kadar kalınlaştırıp uzatan bir başka çözüm yok dünyada şu an için.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam normal sac formuna getiriyor mu?
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lumigan gerçekten çok pahalı. 29 liraydı en son aldığımda, Xalatan 16 lira gözüküyor, tamamen aynı etkiyi gösteriyorsa onu kullanabilir miyiz?

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oooo hocam tam aradığım fırsat,,,yalnız ben hazır sizi yakalamışken yüklü miktarlarda almak istiyorum,,vatsaptan yazabilir misiniz max. gödereceğiniz miktarı ve tutarı hemen almak isterim,,şimdiden heyecan yaptım ben...Watsaptan sizinle iletişime geçecegim numarayı bana yazabilir misiniz..Özel kutunuz uzun zamandır dolu ulaşamıyorum oraya...

Miracle hocam mrb.foruma yeni kayıt oldum.cellagance losyonu kullanmak istiyorum.21 yaşındayım.önceden sadece kısa süreliğine prostagood kullandım

Tlfn numaranızı verirseniz whatsapptan fotoğraflarımı yollayabilirim

Mayıs ayının sonunda Cellagance Losyona başladım. Sadece sol şakak fotoğrafladım. Özellikle sol şakağımdaki açılma daha fazla olduğu için onun üzerinde durmaya çalıştım. Şakalardaki etkinin ne kadar zor olduğunu forumdaki çoğu kişi biliyordur. [IMG]17 Haziran[/IMG]

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam normal sac formuna getiriyor mu?
    Tekme tokat getiriyor ama androjen inflamasyone önlemi artırdıkça etki katlanıyor ben işin fantazisindeyim sadece saf etken kullanıp antiandrojensiz en alt sınırları deniyorum whatsapp profilimdeki resmim güncel güzel övgüler alıyorum bilenler yazabilir ben çok umutluyum arkadaşlar hep 1-0 önde gidiyorum bu sizinde öyle olacağınız anlamına geliyor.

Cellagance Losyon

Mayıs ayının sonunda Cellagance Losyona başladım. Sadece sol şakak fotoğrafladım. Özellikle sol şakağımdaki açılma daha fazla olduğu için onun üzerinde durmaya çalıştım. Şakalardaki etkinin ne kadar zor olduğunu forumdaki çoğu kişi biliyordur. Resimleri çok zor ekleyebildiğim için karışıklık olmuş olabilir kusura bakmayın.
    Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi 14 Eylül.jpg‎   17 Haziran.jpg‎   18 Ağustos.jpg‎   13 Ağustos.jpg‎   25 Temmuz.jpg‎   4 Temmuz.jpg‎  

Sayfa 42/159 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon