Sayfa 88/159 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon
1584 sonuçtan 871 ile 880 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Ender60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır kullanıyorsun celli. Ben 1 ay 10 gündür günlük1.5 ml uuyguluyorum. Vertexde gelişme yok ama umutluyum daha öncesinde 2 ay miracle kullanmıştım sonra sabah miracle akşam celle döndüm ama tık yok. Yaş 24 . En az 3 ay uygulayacağı şuan için erken yorum için .
    Ekimden beri kullanıyorum ilerleme olmadı maalesef hiç. İşin ilginci ben hariç forumda herkesin saçlar coşmuş maşallah bende tık yok

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekimden beri kullanıyorum ilerleme olmadı maalesef hiç. İşin ilginci ben hariç forumda herkesin saçlar coşmuş maşallah bende tık yok
    Zer0 sana özel ayrıca bir başlık açmamız gerekecek sanırım, hakkaten enteresan bir durumun var,ama sen beslenmeni düzeltmedin galiba bu konuda bir iki yazışmıştık seninle.Bu arada masaj yapıyor musun günlük cell uygularken.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Yer
    konya
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben cell kullanmıyorum ama bendede ilerleme yok :d aralıktan beri aynı tas aynı hamam :d

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 yıldır miracle losyon 6 aydır da ru kullanıyorum bende de gelişme yok pek. 2 yıl öncesine göre tepe bölgemde biraz açıldı. Cell deneme vaktı geldi de geçiyor sanırım

Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıldır miracle losyon 6 aydır da ru kullanıyorum bende de gelişme yok pek. 2 yıl öncesine göre tepe bölgemde biraz açıldı. Cell deneme vaktı geldi de geçiyor sanırım
    İlk zamanlar ileri götürmedimi peki ? yani korudu mu yada 2 yıl da tam olarak gözlemin neydi ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk zamanlar ileri götürmedimi peki ? yani korudu mu yada 2 yıl da tam olarak gözlemin neydi ?
    ilk zamanlar dökülme baya azalmıştı. sadece miracle kullandım yaklaşık 1.5 sene. dökülme artınca bir ara ru kullandım bıraktım. sonra tekrar başladım ru kullanmaya. 6 aydır ru kullanıyorum düzenli. vichy neogenic içinde çözülmüş şekilde. Son 2 aydır dökülme şiddetli olarak devam ediyor. önüne geçemedim açıkcası. bakalım bu şekilde devam ederse ru kullanmayı bırakıp cell'e geçebilirim. Miracle losyona devam ediyorum tabiki düzenli. 2 yıldaki gözlemim tabiki miracle losyon çok faydalı. Başlamasaydım şu an belki saçlarım daha kötüydü. Ama tek başına yeterli mi dersen bence eksik gibi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Requiem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk zamanlar dökülme baya azalmıştı. sadece miracle kullandım yaklaşık 1.5 sene. dökülme artınca bir ara ru kullandım bıraktım. sonra tekrar başladım ru kullanmaya. 6 aydır ru kullanıyorum düzenli. vichy neogenic içinde çözülmüş şekilde. Son 2 aydır dökülme şiddetli olarak devam ediyor. önüne geçemedim açıkcası. bakalım bu şekilde devam ederse ru kullanmayı bırakıp cell'e geçebilirim. Miracle losyona devam ediyorum tabiki düzenli. 2 yıldaki gözlemim tabiki miracle losyon çok faydalı. Başlamasaydım şu an belki saçlarım daha kötüydü. Ama tek başına yeterli mi dersen bence eksik gibi
    valla hocam bende bayadır kullanıyorum ama benimde dökülmem durmadı saclarıma tedaviyi uygularken 30 40 saç teli geliyor rahat

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zer0 sana özel ayrıca bir başlık açmamız gerekecek sanırım, hakkaten enteresan bir durumun var,ama sen beslenmeni düzeltmedin galiba bu konuda bir iki yazışmıştık seninle.Bu arada masaj yapıyor musun günlük cell uygularken.
    Valla abi bir ara zerdeçal+zencefil atıyordum bi kaşık yoğurt içine yiyordum bir çay kaşığı da çörek otu çiğniyordum bayadır uygulamıyordum şimdi sen dedin tekrardan başliyim bugün. Yakı otu ve lavanta yapıyorum hergün içiyorum çayını kısık ateşte demleyerek. Şekeri de tamamen hayatımdan çıkardım 2 haftadır bir kere bile yemedim şeker yavaş yavaş ekmeği de azaltıp bırakıcam ilerde her şeyi sırayla oturtiyim diyorum. Minoxa başladım tekrardan saç çıkışı olmayınca sürekli geriye gidiş var.

Masajı da genelde günde 5-10 dk civarı uyguluyorum bazı günler atlıyorum ama genellikle her gün yapıyorum. B u sıralar da çok takmaya başladım saç mevzusunu fotoğraflarda tamamen saçsız çıkıyorum nerdeyse hayırlısı olsun artık bakalım

SaçımınDoktoru Üyesi
    zero bende senin gibi bu saç mevzusundan çok muzdaribim.zaman zaman iyi sonuçlar aldım özellikle cell losyonla son 3 yıldır ilk defa bu kadar başarılı sonuçlar aldım ama son bir bucuk aydır hersey tersine döndü kafamda yine saç kalmadı... suan psikolojim hiç iyi degil

Giden saçlar geri geliyor arkadaşlar bir kere çıktıysa yine çıkacaktır ancak her defasında daha sağlıklı ve uzun ömürlü çıkarmak doğru ve sabırlı tedavilere bağlı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 88/159 İlkİlk ... 3878868788899098138 ... SonSon