Sayfa 20/159 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
1584 sonuçtan 191 ile 200 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    maalesef kardeşim gördüğüm pek faydası olmamış ,

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şu genç arkadaşlar vardı onlarda paylaşsa bi kaç resim reincarnated la saçsızligındusmani onları merak ediyorum

yok yok kesinlikle fark var muros daha gelişmeler devam edecektir bence

emrah 38 posta kutun dolmuş mesaj,atamıyorum

SaçımınDoktoru Üyesi
    muros sen bu cikmayacak ise yaramiycak olumsuz psikolojiyle iyi sonuc alman zor inan o kadar abartilacak gibi degil saclari kisa kestirsen daha bi iyi olur hem cikislari gozlemlersin hemde losyon saca bulasip israf olmaz. yedirmen kolay olur.Tmm super gelisim yok ama kotuye gidiste yok.Canli saclarin hala ve bu iyi sonuclar alacagini gosteren isaretlerden biri.Hemde daha erken sacla ilgili tum arastirmalarda sonuclari 4 ay sonrasini baz aliyorlar.Senin saclar kurtulacak umitsizlikten vazgec oncelikle.Baska bir arkadasa soyledigim seyi sanada soyleyim.Senle ayni yastaydi.Sen oral tedavilere kafayi takmissin finans dutasa simdi kullanamadigin icin bu ilaclari saniyorsunki kullaninca saclar cosacak birden bonusa donecek kafa saniyosun oyle olmuyor malesef.Araliktan beri finansi kesmeden kullaniyorum.iki ay dutas minox toplamda 6 ayda minox kullaniyorum.Ilerleme dersen yarim cm varla yok arasinda.Olumlu dusunmeye basla inanki 1 ay da bile sen kafadaki degisimi farkedeceksin.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muros sen bu cikmayacak ise yaramiycak olumsuz psikolojiyle iyi sonuc alman zor inan o kadar abartilacak gibi degil saclari kisa kestirsen daha bi iyi olur hem cikislari gozlemlersin hemde losyon saca bulasip israf olmaz. yedirmen kolay olur.Tmm super gelisim yok ama kotuye gidiste yok.Canli saclarin hala ve bu iyi sonuclar alacagini gosteren isaretlerden biri.Hemde daha erken sacla ilgili tum arastirmalarda sonuclari 4 ay sonrasini baz aliyorlar.Senin saclar kurtulacak umitsizlikten vazgec oncelikle.Baska bir arkadasa soyledigim seyi sanada soyleyim.Senle ayni yastaydi.Sen oral tedavilere kafayi takmissin finans dutasa simdi kullanamadigin icin bu ilaclari saniyorsunki kullaninca saclar cosacak birden bonusa donecek kafa saniyosun oyle olmuyor malesef.Araliktan beri finansi kesmeden kullaniyorum.iki ay dutas minox toplamda 6 ayda minox kullaniyorum.Ilerleme dersen yarim cm varla yok arasinda.Olumlu dusunmeye basla inanki 1 ay da bile sen kafadaki degisimi farkedeceksin.
    abi şöyle söyleyim resimlere bakıyorum 15 yaşın sonuna doğru saçım dökülmeye başlamış 17 yaşıma geldim ailedekilerin arkadaşların söylemesiyle fark ettim yoksa hiç yani umrumda bile değildi ki sonra ni baktım aynaya dikkatlice oha dedim ne olmuş bana böyle resmen komple gitmiş saçlar sonra yastığa filan bakıyorum,avuçla saç,toplamaya başladim ki işte o 15 ile,17 yaş,arası sıfır stresle geçti ama dökülmem yine çok agresifti yani kafaya,takmayincada bişey değişmiyor giden yine gidiyor neyse şu okullar açılsaydi yaz dönemi,sıcaklar filan iyice bunaliyor ınsan

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı muros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi şöyle söyleyim resimlere bakıyorum 15 yaşın sonuna doğru saçım dökülmeye başlamış 17 yaşıma geldim ailedekilerin arkadaşların söylemesiyle fark ettim yoksa hiç yani umrumda bile değildi ki sonra ni baktım aynaya dikkatlice oha dedim ne olmuş bana böyle resmen komple gitmiş saçlar sonra yastığa filan bakıyorum,avuçla saç,toplamaya başladim ki işte o 15 ile,17 yaş,arası sıfır stresle geçti ama dökülmem yine çok agresifti yani kafaya,takmayincada bişey değişmiyor giden yine gidiyor neyse şu okullar açılsaydi yaz dönemi,sıcaklar filan iyice bunaliyor ınsan
    stres demedim negatif dusunuyorsun.Stress herkeste var.Bundan zaten kacis yok ama olumsuz dusuncelerden siyrilmak onemli.
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Yeni Üye
    emrah 38 posta kutun dolmuş mesaj,atamıyorum
    boşalttım kardeşim.

bu arada kim adlı üye var dün foto paylaştı 2 ayda ne güzel sonuç almış 30 yaşında bide yani cidden sorun bende .

cellagance 4.ayı bekleyecektim resim için ama bekleyemedim
    öncesi
    http://i.hizliresim.com/n7BDQa.jpg

74.gün
    http://i.hizliresim.com/OZkm0n.jpg

lütfen yorum yapin ilerleme yok gibi daha mı kötüye gidiyor anlamıyorum ben artık gectim saç çıkışını koruyum yeter diyordum onu da başaramayacagim galiba umarım yanlış düşünüyorumdur lütfen yorumları eksik etmeyin tosun abi mutlusundur bedduaların kabul oluyor :/ bi tek bende işe yaramayacak galiba herkes ne güzel sonuç alıyor bende niye böyle oluyor gerçekten anlamıyorum
    Murat vertex siklasmis ve daha canlı genel kalite artmış vertexten on kısma kadar ki hattaki ter yer aralıklar kapanmış nasıl göz var sende anlamıyorum birde kaliteli foto çek bu arada kendi şahsi görüşümdür farklı bakış açıları olabilir. Birde tedavi süresi değişir sabret 3.5 ay bazı olgularda çok çok erkendir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Sayfa 20/159 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon