Sayfa 69/159 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
1584 sonuçtan 681 ile 690 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı DoriaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cellagance losyon kullananlarin yas ortalamasi nedir? bana mi oyle geldi biomiyorum ama genelde 25 alti ve yakin zamanda sac dokulmesi baslamis arkadaslar gibi gorunuyor. tahmini bir istatistigimiz var midir bu konuda?
    Benim yaş 24 fakat dökülmem yeni başlamadı 19 yaşından beri şakaklar boş.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullnabilirsin
    Peki hocam mezoterapi + prp'ye başladım yaklaşık 10 gün önce. Sizce ek olarak cellagance kullanmamın saçıma bir eksisi olabilir mi? Bunu sorma sebebim Miracle losyon dökülmemi epey hızlandırmıştı da o yüzden arada kaldım.

Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 2 haftadır cellagance losyon kullanmaktayım ve yaklaşık 2 haftalık gelişimi göstermek istedim sizlere şuan sadece cellagance losyon kullanmaktayım etkinliğini diğer losyon ya da kremlerle bozmak istemiyorum.
    Bu arada fotoğraflarda saçım 2 numara kesilmiş halde olup
    tarihler arasında 11 günlük bir fark mevcut
    soldaki foto 17.02.2016 ya sağdaki foto 28.02.2016 ya aittir.

Yukarıdaki fotoğraf flaşlı çekilmiştir ve sağ şakak bölgesinde bir artış gözlemliyorum ayrıca yoğunluk olarak da bir miktar artış var gibi görünüyor ya da benim gözüm yanılıyor yorumları size bırakıyorum.

Buradaki fotoğrafta flaşsız çekilmiştir ve tepe bölgesinde bulunan boşluğun nispeten ilk duruma göre kapanma eğiliminde olduğunu gördüm. orta kısımlarda halen açıklık mevcut oralara biraz daha ağırlık verebilirim.

Levent Bey e özel teşekkürlerimi borç bilerek yorumları ve tavsiyelerinizi konu hakkındaki engin tecrübelerinizle size bırakıyorum.
    Mümkün oldğu sürece 2 haftalık aralarla fotoğraf paylaşmaya devam edeceğim.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bende yaklaşık 2 haftadır cellagance losyon kullanmaktayım ve yaklaşık 2 haftalık gelişimi göstermek istedim sizlere şuan sadece cellagance losyon kullanmaktayım etkinliğini diğer losyon ya da kremlerle bozmak istemiyorum.
    Bu arada fotoğraflarda saçım 2 numara kesilmiş halde olup
    tarihler arasında 11 günlük bir fark mevcut
    soldaki foto 17.02.2016 ya sağdaki foto 28.02.2016 ya aittir.

Yukarıdaki fotoğraf flaşlı çekilmiştir ve sağ şakak bölgesinde bir artış gözlemliyorum ayrıca yoğunluk olarak da bir miktar artış var gibi görünüyor ya da benim gözüm yanılıyor yorumları size bırakıyorum.

Buradaki fotoğrafta flaşsız çekilmiştir ve tepe bölgesinde bulunan boşluğun nispeten ilk duruma göre kapanma eğiliminde olduğunu gördüm. orta kısımlarda halen açıklık mevcut oralara biraz daha ağırlık verebilirim.

Levent Bey e özel teşekkürlerimi borç bilerek yorumları ve tavsiyelerinizi konu hakkındaki engin tecrübelerinizle size bırakıyorum.
    Mümkün oldğu sürece 2 haftalık aralarla fotoğraf paylaşmaya devam edeceğim.
    kardeşim sonuçlar mükemmel MAŞALLAH hiç aksatmadan devam et saçın uzamasından ziyade saç tellerindebelirgin bi kalınlaşma canlanma ve saçındaki çok ince saçlarda kalınlaşma olduğu net bi şekilde belii ..
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

Teşekkürler teto ben de senin dediğini demek istemiştim yoğunluk derken saçlardaki kalınlaşmadan bahsetmeye çalıştım. Umarım açık kalan bölgeleri de önümüzdeki zaman dilimi içinde kapatabilirim gelişmeyi görebilmek ve kullanım kolaylığı açısından da saçları kısa tutuyorum ki uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum zaten saçları 2 no ruless
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Dermoday Şampuan

Moderatör
    halil değişim değil bu resmen evrim geçirmişsin.tebrikler.
    ' Hiç kimse sizin izniniz olmadan, size kendinizi değersiz hissettiremez.
    Eleanor Roosevelt

Alıntı halilah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler teto ben de senin dediğini demek istemiştim yoğunluk derken saçlardaki kalınlaşmadan bahsetmeye çalıştım. Umarım açık kalan bölgeleri de önümüzdeki zaman dilimi içinde kapatabilirim gelişmeyi görebilmek ve kullanım kolaylığı açısından da saçları kısa tutuyorum ki uzun zamandır bu şekilde kullanıyorum zaten saçları 2 no ruless
    Gelişme net güzel bir yol almaya başlamış yalnız belirtmek istediğim ve kimsenin bilmediği bir nokta var ki kısa saçın ömrüde kısadır belirli bir uzunlukta saç kökü ağırlığı hisseder ve yaşam süresini uzatır.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gelişme net güzel bir yol almaya başlamış yalnız belirtmek istediğim ve kimsenin bilmediği bir nokta var ki kısa saçın ömrüde kısadır belirli bir uzunlukta saç kökü ağırlığı hisseder ve yaşam süresini uzatır.
    Miracle bey tekrar teşekkür ederim burdan da...
    Kısa saç konusunda çok uzun zamandır alıştığım için uzayınca rahatsız oluyorum ya da saçlar seyrek olduğundan uzayınca kötü görünüyor o yüzden kısa tutuyorum ama bir süre bu şekilde devam edip en azından 6 ay bitene kadar daha sonrasında numaraları artırabilirim sanırım
    Konu Miracle tarafından (29.02.2016 Saat 08:13 ) değiştirilmiştir.
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Dermoday Şampuan

Gelişme gayet güzel hocam tebrikler tedavinde istikrarı elden bırakmamalısın.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Maşallah halilah , daha güzel sonuçlar alman dileğiyle.

Cellagance Losyon nasip olur da üretime geçerse,Miracle hocanın filmini çekerler diye düşünüyorum samimiyetle : )

Sayfa 69/159 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon