Sayfa 89/159 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon
1584 sonuçtan 881 ile 890 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zero bende senin gibi bu saç mevzusundan çok muzdaribim.zaman zaman iyi sonuçlar aldım özellikle cell losyonla son 3 yıldır ilk defa bu kadar başarılı sonuçlar aldım ama son bir bucuk aydır hersey tersine döndü kafamda yine saç kalmadı... suan psikolojim hiç iyi degil
    Cell kullanmaya devam ediyormusunuz hocam?
    Saf Spirolacton + Dermapen

SaçımınDoktoru Üyesi
    Evet ediyorum hocam.ama benim dökülme sebebim büyk ihtimal minoxtan kaynaklı oldu yani şöyle açıklıyım;ben celle bir haftada saç dökülmemi durdurdum ve daha 7.günde yeni saçları minik minik gördüm o gazla dedim ki zaten saç dökülmem durdu saçda çıkıyo bide minox basıyım üstüne tam olsun sonra olan oldu 2 bucuk ay efsaneydi herşey sonra büyük ihtimal çok agresif bir minox döngüsüne girdim çıkan saçlar dökülenleri karşılaymıyor şimdilik...

SaçımınDoktoru Üyesi
    Hocam iyi giden bir şeyi niye bozdun ki cell ile devam etseydin keşke minox belasına bulaşmak saçmalık.Nedir abi bu döngü döngü.saç çıkarıyo döngüye giriyo daha fazlasını götürüyo ne anladım ben bu işten.ne yaparsan yap bırakınca hızlı bi şekilde dökülüyor düzenli kullanınca döngüye giriyo çatur çutur götürüyo nasıl antin kuntin bişeyse bu meret tam bela kara bela

Moderatör Kazakcemil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zer0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla abi bir ara zerdeçal+zencefil atıyordum bi kaşık yoğurt içine yiyordum bir çay kaşığı da çörek otu çiğniyordum bayadır uygulamıyordum şimdi sen dedin tekrardan başliyim bugün. Yakı otu ve lavanta yapıyorum hergün içiyorum çayını kısık ateşte demleyerek. Şekeri de tamamen hayatımdan çıkardım 2 haftadır bir kere bile yemedim şeker yavaş yavaş ekmeği de azaltıp bırakıcam ilerde her şeyi sırayla oturtiyim diyorum. Minoxa başladım tekrardan saç çıkışı olmayınca sürekli geriye gidiş var.

Masajı da genelde günde 5-10 dk civarı uyguluyorum bazı günler atlıyorum ama genellikle her gün yapıyorum. B u sıralar da çok takmaya başladım saç mevzusunu fotoğraflarda tamamen saçsız çıkıyorum nerdeyse hayırlısı olsun artık bakalım
    Beslenmeyi düzelterek sonuç almak çok yavaş belki gıdım gıdım olur ama en garantili yoldur,yıllardır vücudun (hücre düzeyinde ) bozulan dengesini bir anda fabrika ayarlarına döndürmek zor sabır işi,tamamen hayat tarzı haline getirmek gerekiyor,sloganımız "zarar verenleri terket fayda verenleri al" özellikle şeker ve un konusundaki hassasiyetimiz forum olarak çok yeni bu konuda mücadeleden galip çıkanlar saç dökülmesi illetini de yenecekler inş.özellikle senin gibi yaşı genç olanların şansı çok yüksek,ayrıntıları anlatırım ilerde,zerdeçal tüketim yöntemin yanlış mesela o şekilde vücut tarafından yararlnama oranı çok düşük.Bu yüntemleri uyuglar bir de cell,emu gibi doğal tedavi yollarını benimsersen sonuç almaman imkansız diye düşünüyorum.
    1- Soğan-Sarımsak Suyu+Elma Sirkesi+Z.Yağı Mix
    2- Karanfil Suyu+Karbonatla durulama
    3- Ketokonazol şampuan ( haftada 2 )
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

13.06.2017 tarihinde güncellendi

SaçımınDoktoru Üyesi
    Kazakcemil abi bende beslenme ile ilgili tavsiyelerinden yararlanmak isterim benimde yasım 22 henüz ama dökülmeyi en şiddetli şekilde yasıyorum her zaman..

Alıntı Kazakcemil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beslenmeyi düzelterek sonuç almak çok yavaş belki gıdım gıdım olur ama en garantili yoldur,yıllardır vücudun (hücre düzeyinde ) bozulan dengesini bir anda fabrika ayarlarına döndürmek zor sabır işi,tamamen hayat tarzı haline getirmek gerekiyor,sloganımız "zarar verenleri terket fayda verenleri al" özellikle şeker ve un konusundaki hassasiyetimiz forum olarak çok yeni bu konuda mücadeleden galip çıkanlar saç dökülmesi illetini de yenecekler inş.özellikle senin gibi yaşı genç olanların şansı çok yüksek,ayrıntıları anlatırım ilerde,zerdeçal tüketim yöntemin yanlış mesela o şekilde vücut tarafından yararlnama oranı çok düşük.Bu yüntemleri uyuglar bir de cell,emu gibi doğal tedavi yollarını benimsersen sonuç almaman imkansız diye düşünüyorum.
    Zerdeçalı nasıl tüketmeliyiz hocam? Yarım kase yoğurdun içine bir çay kaşığı zerdeçal ve karabiber ekleyerek tüketiyorum.

Alıntı mustafadgn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zerdeçalı nasıl tüketmeliyiz hocam? Yarım kase yoğurdun içine bir çay kaşığı zerdeçal ve karabiber ekleyerek tüketiyorum.
    Kendi tüketim şeklimi söyleyeyim hocam,orta büyüklükte bir kase ev yapımı yoğurt içine 2 tatlı kaşığı kökten kendi öğüttüğüm ( bunu herkes yapamayabilir şart değil) ve incelttiğim zerdeçal-1 t.k k.pul biber-1 t.k halis zeytinyağı-1 ç.k karabiber-bir miktar limon suyu bu şekilde tüketiyorum ve maximum emilimin bu şekilde olduğunu düşünüyorum.
    4- Destek Tedaviler: a)Scalp Masaj b)Oral Destek : Çörek otu+Kefir+Doğal Elma Sirkesi+Zerdeçal Karışımı

Alıntı saçsızlığındüşmanı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazakcemil abi bende beslenme ile ilgili tavsiyelerinden yararlanmak isterim benimde yasım 22 henüz ama dökülmeyi en şiddetli şekilde yasıyorum her zaman..
    Tabii ki merak ettiğin ayrıntıları sorabilirsin,elimden gelen bir şeyse....

SaçımınDoktoru Üyesi
    Zerdecal zaten toz halde ogutmeye gerek varmiki hocam ben 1 kase yoqurda yarm yemek kasigi atip o sekide tuketiyorum

Alıntı hercai_bjk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zerdecal zaten toz halde ogutmeye gerek varmiki hocam ben 1 kase yoqurda yarm yemek kasigi atip o sekide tuketiyorum
    Ben her bitkiyi (eğer imkan varsa ) kök ve tohum halde alamayı seviyorum sonra da kendim öğüterek tüketiyorum öğütülmüş zerdeçalde bozulma olacağından değil de az da olsa etken kaybını önlemek amaçlı,evde öğütülmüş halde aldığım da var ama kendi taze öğüttüğümün kokusu gerçekten çok keskin oluyor.

Sayfa 89/159 İlkİlk ... 3979878889909199139 ... SonSon