Sayfa 7/159 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
1584 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Sonuçları" başlığı da açıldığına göre, yakında piyasada olacağına dair bir izlenim edinebilir miyiz losyonun?

Ayrıca Mrscae sonuçları gerçekten umut verici. Herkesin dediği gibi bu tüyler saç olursa büyük bir atlamadır bu. Yine de 45 günde minoxili ilk defa kullanmak dışında böyle kıllanma görmedim ben.
    Seçim sonrası gerekli prosedürlere başlıyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama eski hali daha kötüydü değil mi ?
    aynıydı hcm .son 2 yıldır biraz stresteyim o yüzden mi acaba bilmiyorum.ama yavaş yavaş gidiyor tepe.hcm şu iran minoxili hani reçetesinde sadece tepe bölgesine kullanının diye yazan minoxil işe yarar mı? challengerida denemek isterim hcm
    7 şubat 2015 den itibaren ru kullanmaya başladım
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Miracle losyon sabah akşam( Klasik metodla hazırlanmış)
    Min+dut losyon (içinde 10 adet dut var)
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum
    dermaroller (haftada 1 defa)

@miracle ,hcm ne kadar ücreti challegerin.eft yapsam hesabınızada gönderseniz bana olmaz mı ?
    9 şubat 2015 azelderm ve ketoral kreme başladım(artık bu sitede ne öneriliyorsa hepsini kulanıyorum.Bir sabah uyandığımda 50000saçı görmek istiyorum
    Şampuan kullanmayı bıraktım.15 gündür şampuan kullanmıyorum.Ilık su ile yıkıyorum

Alıntı binbang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @miracle ,hcm ne kadar ücreti challegerin.eft yapsam hesabınızada gönderseniz bana olmaz mı ?
    Numune olarak göndereceğim size dökülme şekli önemli satış olarak ürün onaylandığında olacak inşallah.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Sağ ol hcm ,sadece sorunlu bölgeye mi kullanyim bunu

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrscae acaba şakaklardaki gelişim sen de nasıl oldu bende favorilerin üst kısmından yukarı çıkarak ilerliyor sende durum nasıl

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Numune olarak göndereceğim size dökülme şekli önemli satış olarak ürün onaylandığında olacak inşallah.
    bende almak istiyorum miracle hocam nasıl alacaz kaç para

Mrscae Güncelleme:

(Kurtaracam ulan hepinizi )

0.Gün (minox/dutas kullanıyor)
    Eklenti 2143

50. Gün

Eklenti 2144
    Konu Miracle tarafından (05.06.2015 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Miracle hocam fotolarimi eklemiş bende nasıl kullandigimi açıklayayım arkadaşlar 50 günün ilk 20 günü günde 2 kez şeklinde göz kararı şırıngayla kullandım daha sonraları günde bir geceleri yine göz kararı şeklinde kullandım ve bu 50 günün bi 5-10 günü yolculuk aktiviteler vs. Gibi durumlardan dolayı kullanmadım yinede gelişim gerçekten muazzam

buda min+dut losyon kullanırken açtığım konu ve saçın durumu
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...-problemi.html

arkadaşlar saçıma renk geldi ve inanılmaz güçlendi
    Konu MrScae tarafından (05.06.2015 Saat 17:00 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Bu kadar kisa surede hizli etki beklentiden fazla bence sonuc.Aynisindan banada lazim 4 ayda sac cizgisini toparlarsin
    minox+cell losyon+proscar
    not:velluslar papilla olana kadar bu siteden ayrilmayacagim.

Sayfa 7/159 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon