Sayfa 82/159 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
1584 sonuçtan 811 ile 820 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Alıntı zavkvavk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla olur ama zahmetli olur bence gunluk.miktara takilma bende 30 ml lik bi damla losyon vardi onu bosaltip temizleyip icine enjektorle celleganceyi aktardim hergun o damlaliktan diplere hafif hafif uyguluyorum ilkte dusundum boyle damla damla cabuk biter diye ama hic oyle olmuyor 20 damla 1 ml kadar zaten 3 5 eksik yada fazlasida skinti olmaz bolesi gayet pratik
    Teşekkür ederim zavkvavk hocam sağolasın bilgilerin için.

Herkese Merhabalar,

bende buranin öbür üyeleri gibi Kellik sorunu var, baya farkli ilaclar (minox felan filan) denedim ama bir faydasini göremedim.
    Magic Beyin sundugu Losyona nasil ulasabiliriz (kendim NW6 derecede kelim).
    Bu Forumu tesadüfen buldum, (Baldtruthtalkda su an tartisiliyorsunuz).

Bana kim bu konuda yardimci olabilir, eger ulasirsam Losyona , akademik bir Sekilde 3 degisik Lisanda bir Blog ve Forumda (almanya, ABD, ve INgilteredeki Forumlara) haber etmemi takip edebilirsiniz.

Saygilarimla

Müdürünüz Kel-Mahmut

SaçımınDoktoru Üyesi
    tedavim emu yağı ve düzensiz cell kullanıldı 1,5 2 ay sonra ara sıra yine ru kullanıyorum düşük dozda.
    ısırgan suyuda sürüyorum bazen. saç tedavisi ru finas minox vs olmadan olmaz onu gördüm düşük dozdada olsa bunları kullanıp sonra yağ,ısırgan otu ne var ne yok kullanmak gerek.

Başlangıç(no treatment)

1,5 ay sonra(after a month)

Konu lactobacillus tarafından (11.04.2016 Saat 17:56 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar Cellagance losyonu nasıl muhafaza edelim oda sıcaklığındamı yoksa buzdolabındamı ?

Diğer sorum ise İlk kutu cellagance losyonu kullanırken sürdüğüm kısımlarda yanma oluyordu ama ikinci kutu losyonda sürdüğüm kısımlarda böyle yanma olayı yok , nedendir acaba ?
    Cellagance Losyon
    Solgar Biotin 5000
    Dermaroller
    Prozinc Mor Kutu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Cellagance losyonu nasıl muhafaza edelim oda sıcaklığındamı yoksa buzdolabındamı ?

Diğer sorum ise İlk kutu cellagance losyonu kullanırken sürdüğüm kısımlarda yanma oluyordu ama ikinci kutu losyonda sürdüğüm kısımlarda böyle yanma olayı yok , nedendir acaba ?
    Oda koşullarında saklayın, kapalı kuru bir yere koyarsınız. Yanma ise deriyle alakalı benimde ilk başda yanma oluyordu ama alışdı bu tamamiyle doğal bir süreç..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı okansa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Oda koşullarında saklayın, kapalı kuru bir yere koyarsınız. Yanma ise deriyle alakalı benimde ilk başda yanma oluyordu ama alışdı bu tamamiyle doğal bir süreç..
    33 mg Ru 58841 - Sabah

Minoksidil 1,6ml günde - Sabah-Akşam

5000 mcg biotin - Günde tek tablet

Question Cellagance losyon

"Cellagance losyon zaman zaman adını duyduğum pek te ilgilenmediğim bir ürün. Sacilaclari.com takipçilerinden birinin yazması üzerine araştırayım dedim Bir de ne göreyim alışık olduğumuz ne idüğü belirsiz ilaçlar sınıfına bile sokamayacak bir ürün. Hakkında birşeyler yazayım dedim ama ne yazacağımı bile düşünemedim bunun yerine bir tüketicinin yazdıklarını değiştirmeden paylaşmaya karar verdim. Yazıda bahsedildiği gibi bu ne biçim bir uygulama ise sacimindoktoru.com sitesi dışında hiçbir yerde rastlamanın neredeyse mümkün olmadığını gördüm.

Cellagance Losyon İle İlgili Tüketici Görüşü

hocam biotin.com.tr de bahsetmiştim size miracle losyondan biraz… sacimindoktoru diye bir sitede miracle nickli birisi yaptırıyor sitenin sahibi kendisi… elseve arginine içine avodart diana 35 dekort ampül atılarak yapılan birşey çok fazla kişi kullanıyor birçok bayan bile kullanıyor kafaya sıkılıyor fıs fıs şeklinde… ben denedim herşeyi denediğim gibi ilk haftalar iyi geliyordu sonradan çok kaşıntı yaptı egzema gibi oldu… ve daha beter döktü saçları sonradan farkettimki işe yarayan şey elseve arginine nin kendisi 2 aydır içine ilaç atmadan kullanıyorum iyi geliyor ..minoxidile benzer etki ediyor netten araştırdığım kadarıyla damarları genişletiyor… minox kadar güçlü değil ama idare eder…bunu söylediğim için siteden attılar beni…işlerine gelmedi çünkü ..miracle losyon denen şeyi hiç çıkar sağlamadan insanlara sunmuş… insanların güvenini kazanmış ama cellegance diye bir losyon yapıp bunun içeriğini açıklamamış… ve kelliğe çözüm olacakmış tamamen doğalmış ve bunu el altından satıyor şimdilerde izin almaya uğraşıyormuş ilacı ürettirmek için…3.5 tane moderatör var insanlara doktormuş gibi hap öneriyorlar… hiçbiri doktor değil site sakinleri leblebi gibi hap içiyor 10 tane ilacı birden kullanıyorlar minox v.s sonra biraz kıl çıkınca heh diyorlar miracle işe yarıyor.. kafasına cellegance denen uydurma losyonu enjektörle enjekte edenler evde kendi kendine mezoterapi yapanlar bile var hepsi sitenin sahibi tarafından öneriliyor.

Hocam bunları size yazmamın sebebi ben nasıl yıllardır sizin yazılarınızı sitelerinizi takip ediyorsam saç problemi yaşayan herkes bu formu takip ediyor eminim o siteye girenlerde eminim okuyordur miracle denen kişiye herkes inanmış güvenini kazanmış ama bence üçkağıtçı sizin sactedavisi.comda ilaçlarla ilgili yorumlarınız vardı işe yaramayan ilaçları bir bir deşifre ediyordunuz sitede sizden ricam bu ilacıda deşifre edin hatta bu miracle olayını vaktiniz olursa ww w.sacimindoktoru. com u bir ziyaret edip bakabilirsiniz
    "

zaman zaman baktığım bir yer burası saçilaçları diye bir site Opr. Dr Atilla Kaya yazmış cell hakkındaki görüşlerini belirtmek yerine kullanıcı yorumunu eklemiş. Bana ayrıca linki atabilirsen kendisini savcılığa bildireceğim.
    Konu Miracle tarafından (17.04.2016 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Zaten bir piyasa ürünü değil ama daha çıkmadan kötüleme kampanyası başlamış o yazıyı yazan komisyoncuyu ben sildim bir üyem isterde kendisi teyit edebilir bu yazıyı yazıp cep numarasından ekime yönlendiren birisi açık olarak yazışmaları bendedir ancak ne deşifre ettim nede yazdım ama bu vesile ile yazmam farz oldu. Atilla kaya procapil diye millete kakaladıkları şeyin papatya vb bitkilerden elde edilen apigenin olduğunu bildiğini bile sanmıyorum kendileri cesaretleri varsa öncesi sonrası resimleri eklesinler bizde altına yorum yapalım...
    Konu Miracle tarafından (17.04.2016 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Pekte ilgilenmediği losyonu ilk sayfaya koymuşlar enteresan.. şu yorumu yazdım.
    Belirtilen yorumu yapan şahıs bir kaç üyeyi saç ekimine yönlendiren yazışmaları kayıtlı bir manuplatördür hakaretamiz sözleri içeren yorumun kaldırılmaması durumunda siteniz savcılığa bildirilecektir. Cellagance piyasaya çıkmış bir ürün değildir ticari satışı yoktur ruhsat çalışmaları devam etmektedir belirtilen tüm yorumlar gerçek dışı olup sizin piyasada yer alan sıradanı bırakın en iddialı ürünlerin bile öncesi sonrası ne hikmetse yoktur ne hikmetse henüz piyasaya çıkmamış cellagance ın tamda ticari ahlaka uygun olması gerektiği gibi öncesi sonrası gerçek üyelere ait resimleri vardır…
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Pekte ilgilenmediği losyonu ilk sayfaya koymuşlar enteresan.. şu yorumu yazdım.
    Belirtilen yorumu yapan şahıs bir kaç üyeyi saç ekimine yönlendiren yazışmaları kayıtlı bir manuplatördür hakaretamiz sözleri içeren yorumun kaldırılmaması durumunda siteniz savcılığa bildirilecektir. Cellagance piyasaya çıkmış bir ürün değildir ticari satışı yoktur ruhsat çalışmaları devam etmektedir belirtilen tüm yorumlar gerçek dışı olup sizin piyasada yer alan sıradanı bırakın en iddialı ürünlerin bile öncesi sonrası ne hikmetse yoktur ne hikmetse henüz piyasaya çıkmamış cellagance ın tamda ticari ahlaka uygun olması gerektiği gibi öncesi sonrası gerçek üyelere ait resimleri vardır…

Sayfa 82/159 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon