Sayfa 48/159 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon
1584 sonuçtan 471 ile 480 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Bireylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar.
    Şuan 4. Şişe cellagance losyonumû kullanıyorum.saç dökülmem tamamen kesilmese de azaldı. Ama açık net bir şekilde saç çıkışlarım var. Saçlarım toparlanmaya başladı. 5 yıldır saç dökülmesi ile uğraşan biri olarak,
    Son 5 yıldır saçımın en iyi hali çok çok şükür .
    Allah miracle hocadan ve bu sitede birbirine desteğini eksik etmeyen herkesten razı olsun.
    Sabahları halen miracle losyon kullanıyorum . Akşamları 3 cc cellange losyon kullanıyorum.
    Hersabah saçımı ısırgan yakı ve lavanta otu çayı ile duruluyorum.
    Not. Saçımda ki ilerleme cellange losyon sonrası gözle görülür fark etti .açıklıkla kapanmaya başladı ..
    sadece cellagancemi kullanıyorsun birde kacıncı ay ve günde 2 mi 1 mi kullanıyorsun

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece cellagancemi kullanıyorsun birde kacıncı ay ve günde 2 mi 1 mi kullanıyorsun
    Sadece akşamları kullanıyorum. Sabahları halen miracle losyon kullanıyorum çünkü yağlanması azaltıyor.
    Akşamları 3 cc olarak kullanıyorum.binlerce şükür çok memnunum halimden.3 ay kadar oldu. Öncesi fotom yok (çekmeye ruhum dayanmadığı için )malesef bu yüzden ekleyemiyorum. Keşke gösterebilseydim

Yeni Üye
    Hey miracle could you answer my wuestion please??

1)How long before you can send this product in europe?
    2) Wich kind of problem with europe country? I mean: if someone send it to me what does he risk?? What do i risk?? Penalty or just the product will not be delivered?
    3) how much it cost??

Let me know, there are a lot ofcpeople from italy that want to buy this product. We are weating :-)

Hocam Miraclenin en etkili formülü nedir sizce? Cellagance piyasaya çıkana kadar Miracle ile tedaviye başlamak istiyorum

Nedir Levent Bey size göre Cellange emsailindeki tedavi yöntemi ?

Alıntı bhobho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hey miracle could you answer my wuestion please??

1)How long before you can send this product in europe?
    2) Wich kind of problem with europe country? I mean: if someone send it to me what does he risk?? What do i risk?? Penalty or just the product will not be delivered?
    3) how much it cost??

Let me know, there are a lot ofcpeople from italy that want to buy this product. We are weating :-)
    1- l can'T-t say anythink for now

2- l think so it could be some border pass and delivery problem.

3- if this would be sell price is could estimated 50 usd

if your frieds come to my country for holiday or another reason l can delivered cellagance what ever you want cantity
    Konu Miracle tarafından (15.10.2015 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı bulsan6333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nedir Levent Bey size göre Cellange emsailindeki tedavi yöntemi ?
    kişide ki hikaye ve dökülme ağırlığına göre değişebilir kullanıcıların paylaşımlarına göre karar verin.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Peki Cellange'den ben de kullanabilir miyim? Saçlarım şakak kısmından açılmış durumda ve ön çizgi kısmen geriledi.Bunun dışında saç yoğunluğum iyi.Bahsettiğim yerler dışında açılma yok.Yaşım 31 ve gayet stresli bir meslek olan öğretmenlikle meşgulüm.Olumlu bir dönüş yaparsanız sevinirim.İyi çalışmalar

Alıntı bulsan6333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Cellange'den ben de kullanabilir miyim? Saçlarım şakak kısmından açılmış durumda ve ön çizgi kısmen geriledi.Bunun dışında saç yoğunluğum iyi.Bahsettiğim yerler dışında açılma yok.Yaşım 31 ve gayet stresli bir meslek olan öğretmenlikle meşgulüm.Olumlu bir dönüş yaparsanız sevinirim.İyi çalışmalar
    Malesef kısıtlı imkanlarım ancak resimlerinizi atın özelden ileride gerektiğinde size dönüş yapabilirim belki.

Hocam cellagancenin sivilce yapma ihtimali var mı

Sayfa 48/159 İlkİlk ... 3846474849505898148 ... SonSon