Sayfa 93/159 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
1584 sonuçtan 921 ile 930 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dökülmeye odaklanma arkadaşım daha öncede yazmışsın genel durum nedir ? bi resim koyar mısın konun nerdeydi link atar mısın ?
    http://www.sacimindoktoru.com/hikaye...istiyorum.html

abi sakın yanlış anlama ben cellaganceyi kötülemek için demedim sadece benim durumumu söyledim yanlış anlaşılma olmasın her zaman destekçinim

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi sakın yanlış anlama ben cellaganceyi kötülemek için demedim sadece benim durumumu söyledim yanlış anlaşılma olmasın her zaman destekçinim
    Sorun yok tabi ki gözlemini yazacaksın şimdi başlangıca göre çok daha iyi durumdasın işte demek istediğim tamda buydu gelişme iyi ancak sadece dökülmeye odaklanmışsın çıkanlar dökülenleri karşılıyor ki durumun daha iyi bir süre tedavini aksatmışsın tabi ki iyileşme süreci hasar almış başlangıç noktasında ki deri sağlığın çok geride düzelmesi ve senin optimal tedaviyi oturtman tabi ki zaman alacak öyle bir kaç ayda kalıcı stabil bir saç düşüncesi ancak hayal uzun süre sabırla her koldan tedavi uygulayacaksınız hepinizde bir kaç ayda saçı çıkarıyoruz ama bunları kafanızda tutmayı öğrenmek zorundasınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sorun yok tabi ki gözlemini yazacaksın şimdi başlangıca göre çok daha iyi durumdasın işte demek istediğim tamda buydu gelişme iyi ancak sadece dökülmeye odaklanmışsın çıkanlar dökülenleri karşılıyor ki durumun daha iyi bir süre tedavini aksatmışsın tabi ki iyileşme süreci hasar almış başlangıç noktasında ki deri sağlığın çok geride düzelmesi ve senin optimal tedaviyi oturtman tabi ki zaman alacak öyle bir kaç ayda kalıcı stabil bir saç düşüncesi ancak hayal uzun süre sabırla her koldan tedavi uygulayacaksınız hepinizde bir kaç ayda saçı çıkarıyoruz ama bunları kafanızda tutmayı öğrenmek zorundasınız.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    1 aydır cellegance losyon kullanıyorum miracle hocam sağolsun günlük dökülen saç adeti 5-20 arasıdır cellegance yanında finasteride 1 mg minox günde 2 defa miracle losyon ve kremleri kullanıyorum acnelyse hariç (yanık yapıyo sürdüğüm yerde)saçlarım dökülmüyor şu an için ama yeni saç çıkışıda yok cellegance hariç diğer ürünleri 1.5 senedir kullanıyorum yeni saç çıkarmak için eklemem gereken bir ürün varmıdır miracle hocam sağolsun spiro tozunu bana da getirtecek son 7 ,8 aydır saçlarımın %50 sini kaybetttim kullandığım ürünlere rağmen siz tecrübeli arkadaşlara sorum şu eczaneden androcur alcam 50 mg tableti 2 ye bölsem 25 mg olarak 100 gün kullansam(eğer ağır yan etkiler görmezsem) daha sonra bu çıkan saçları ve tüyleri korumada ve uzatmada kullandığım(cellegance losyon,minox,finasteride,miracle losyon,kremler,biotin) ile fayda sağlayabilirmiyim forumda androcur kullananlarım fotoğrafları beni çok etkiledi inanılmaz sonuçlar alıyolar siz ne düşünüyosunuz bu konuda bu arada yaşım 24

Alıntı asdfg59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aydır cellegance losyon kullanıyorum miracle hocam sağolsun günlük dökülen saç adeti 5-20 arasıdır cellegance yanında finasteride 1 mg minox günde 2 defa miracle losyon ve kremleri kullanıyorum acnelyse hariç (yanık yapıyo sürdüğüm yerde)saçlarım dökülmüyor şu an için ama yeni saç çıkışıda yok cellegance hariç diğer ürünleri 1.5 senedir kullanıyorum yeni saç çıkarmak için eklemem gereken bir ürün varmıdır miracle hocam sağolsun spiro tozunu bana da getirtecek son 7 ,8 aydır saçlarımın %50 sini kaybetttim kullandığım ürünlere rağmen siz tecrübeli arkadaşlara sorum şu eczaneden androcur alcam 50 mg tableti 2 ye bölsem 25 mg olarak 100 gün kullansam(eğer ağır yan etkiler görmezsem) daha sonra bu çıkan saçları ve tüyleri korumada ve uzatmada kullandığım(cellegance losyon,minox,finasteride,miracle losyon,kremler,biotin) ile fayda sağlayabilirmiyim forumda androcur kullananlarım fotoğrafları beni çok etkiledi inanılmaz sonuçlar alıyolar siz ne düşünüyosunuz bu konuda bu arada yaşım 24
    Bu postu konuna yazıp durumuna dair resimleri eklersen iyi olur gelişme yok galiba diyip %30-40 hacim artışını fotoğraflardan gören o kadar çok kişi varki.

Yeni Üye
    Cellagence losyonu kullanali 1,5 ay gibi bir zaman oldu ve tedavimi yalnizca cellagence günde 2 kez, 2 günde 10 mg biotin ile sabit tuttum.Birde bence piyasadaki en etkili şampuan olan yeşil vichy ile devam ediyorum. Daha önceden kullandığım minoxili tamamen bıraktım.Cellagence losyon minoxili bıraktıktan sonra oluşan hızlı dökülmeyi minimuma indirdi.Bu bence çok büyük bir başarı.Dokulme elbetteki olacak ama önemli olan bunun dengelenmesi. Bu dökülme lere çok takılmayın genel duruma bakın. Birde benim tavsiyem arkadaşlar saçlara çok fazla tedavi uygulamayın.Bunu duruma göre ayarlayin.Cunku deriyi alistirdiginz zaman bu yoğun tedaviye bıraktığınız zaman toparlaması çok zor oluyor.Ben miracle hocama çalışmaları için çok teşekkür ediyorum. Losyonu kullanıp sonuclari aktaricam belli araliklarla

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaş böyle bir tedavi şekli yok ya.Yapma gözünü seveyim birçok etken kullanarak nasıl istikrarlı bir sonuç almayı planlıyorsun? Minox,miracle,cell,kremler bu nasıl bir kombindir abi.Bu kadar çok etken kafayı yorar yapmayın ya.Ne kadar az etken o kadar iyidir.Hepsini bir anda kullanmak seni ileri değil geri götürür.Çok fazla etken kullanıyorsun etkenleri azaltmadan durumunu ileri götürebileceğini düşünmüyorum.

Benim anladığım kadarıyla durum şu ; Genetik olarak dökülmeye aşırı yatkın kişiler elimizde olan hiç bir tedaviyle saçı kurtaramıyor 1 iyi 3 kötü oluyorlar durum sadece daha yavaş şekilde ilerliyor (Androcur vs hariç). Fakat yine erkek tipi dökülmesi olup daha yumuşak ilerleyen kişiler miracle,cellegance vb tedavi yöntemleri ile rahatlıkla saçlarını koruyabiliyorlar. Yanılıyor muyum? Yani burada genetiğin ne kadar agresif olduğu en belirleyici unsur.

Alıntı realicty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anladığım kadarıyla durum şu ; Genetik olarak dökülmeye aşırı yatkın kişiler elimizde olan hiç bir tedaviyle saçı kurtaramıyor 1 iyi 3 kötü oluyorlar durum sadece daha yavaş şekilde ilerliyor (Androcur vs hariç). Fakat yine erkek tipi dökülmesi olup daha yumuşak ilerleyen kişiler miracle,cellegance vb tedavi yöntemleri ile rahatlıkla saçlarını koruyabiliyorlar. Yanılıyor muyum? Yani burada genetiğin ne kadar agresif olduğu en belirleyici unsur.
    Benim dökülmem genel değil bölgeseldi o bölgelerde ki dökülme bir dazlak kadar agresifti ama ben korumayı başarıyorum üstelik agresif tedaviler bile değiller. Ancak söylediğinizin görelilik kısmı nisbi olarak doğru.

Yeni Üye
    Alıntı realicty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru bir tespit malasef yanetkileri nispeten az olan ürün ve losyonlar dökülmeyi erteliyor ama dediğin gibi 1 ileri 3 geri bu saydıklarından bir tek cellegance losyon biraz daha farklı geldi bana bende günlük 300 400 kadar saç dökülmesi oluyordu cellegance ı 1 aydır kullanıyorum bir haftalık kullanımda saçlarda dökülme sayısı en az 5 en fazla 20 1 aydır saçım dökülmüyor diyebilirim ama henüz saç çıkarma gibi bi durum oluşmadı zaten daha çok erken bi şey farkettim alnımda kıl olmayan yerden kıl çıkarttı bu uzuyor kıl şu an mevcut şaçlarımdan 2 3 cm aşağıda ve bu kıl ile mevcut saçlarım arasında kıl bile yok çok entresan bi durum bilmiyorum cellegance a çok umut bağladım 1.5 ay sonra istediğim etkiyi göremezsem son çare androcur a başlıcam 3 ay gibi bir süre kullanmayı düşünüyorum sonrasında cellegance ile bu çıkan saç ve kılların korunmasını ve uzamasını sağlamayı düşünüyorum tabi bu son çare olacak diğer topical tedavilerden istediğim verimi alamazsam herkese tedavisinde başarılar nasip eylesin Allahım çok zor bi durum.
    Konu asdfg59 tarafından (25.05.2016 Saat 20:14 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım yanlışı

Sayfa 93/159 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon