Sayfa 114/159 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.131 ile 1.140 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Libidoya kötü bir etki raporu yok zaten amacım buna sebep olabilecek endokrin ve steroid etkileşimli etkenlerden ari ama etkili bir losyon yapmaktı.
    İlginiz için teşekkür ederim hocam. Sanıyorum benim gibi cell losyonu kullanmak isteyenlerde mevcut, mümkünse bende cell losyonunundan edinmek istiyorum.

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginiz için teşekkür ederim hocam. Sanıyorum benim gibi cell losyonu kullanmak isteyenlerde mevcut, mümkünse bende cell losyonunundan edinmek istiyorum.
    İmkanlarım kısıtlı bana özelden durumunuzu neler kullandığınızı atın dönerim size.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Selamunaleyküm saygı değer grup üyelerimiz. @Miracle hocam ben 2 yıldır forumu takip ediyorum ama yorum hiç yapmadım ilk defa bugün yorum yapacağım. Öncelikle yapmış olduğunuz losyonlar, paylaşmış olduğunuz bilgiler gerçekten takdire layık onu belirtmek isterim Allah razı olsun. Yaşım 24 benimde 2 yıldır saç dökülmem var Allahtan agresif bir dökülme değil forumdaki çoğu losyonu kremi kullandım hatta Dutasteridi oral bile aldım ne yazık ki dökülmem bir türlü durmadı. Bende bel ağrıları olduğun için Voltran tablet ve kremde kullanıyorum, kremi kafayada sürüyorum. Tek tesellim agresif dökülme olmaması yoksa çoktan kel kalmıştım. Günden güne saçlarım sekrekleşiyor ama açılma felan yok.

SaçımınDoktoru Üyesi dht58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SelamunAleykum arkadaslar.Suanda 1 aydır cell kullanmaktayim cell den once sadece minox kullaniyordum ve iyi sonuc aldim daha sonra minoxu gunde 1 e dusurmeye karar verdim..Minoxu gunde 1 defa uygulamaya baslayinca tekrar 1 ay doldurmadan saclarimin tekrar dokuldugunu gordum ve tekrar gunde 2 defa kullanmaya basladim..Sağolsun Miracle hocamdan cell temin edince farki anlamak adina minoxu tekrar 1 e dusurmeye karar verdim ve cell e basladigim gunden itibaren minoxuda gunde 1 dusurdum.Suan cell kullanali 1 ay oldu ve bahsettigim dokulmeyi cok sukur yasamadim ustelik saclarin biraz daha toparladigini gozlemliyorum.1 ay daha bu sekilde kullanip minoxu 2 gunde 1 e dusurmeyi planliyorum.Maksadim minoxu tamamen birakmak gelismeleri sizlerle paylasicam arkadaslar..Miracle hocama tesekkurler..

Merhaba arkadaşlar ben 2 yıl önce bir müddet min dut kullanmıştım mental anlamda çok sıkıntı çektim bıraktım hassas bir bünyem var bu yüzden son 2 yıl neredeyse hiç kimyasal kullanmadım saçlar da berbat bir şekilde döküldü haliyle . Miracle ile irtibata geçtim ve 14 ekimden beri günde 1 cell losyon kullanıyorum izlenimim şu daha öncesinde felaket bir dökülme yaşıyordum saçları yıkadıktan sonra havluda en az 30 40 tel saç olurken bugünlerde Max 8 10 tel oluyor . Sakaklarda çok fazla küçük tüyler oluştu ve tam saç formunda olmasa da uzamaya başladı. Bu noktada en büyük eksikliğim fotoğraflayamamak elim titriyor bir türlü net fotoğraf alamıyorum hepsi flu çıkıyor ama çıkan saçları aynada görebiliyorum dokunurken rahatlıkla hissedebiliyorum. Benim için en büyük pişmanlık cell losyon ilk çıktığında kullanamamak. Şu an tek derdim olanları korumak olurdu.
    Konu univited tarafından (26.10.2016 Saat 11:24 ) değiştirilmiştir.

Yeni Üye
    Sağolsun Miracle beyin göndermiş olduğu cell losyona bugün itibariyle başlıyorum. İlk fotoğrafım. Zamanla güncellerim. Umarım güzel bir gelişme kaydederiz.

Adizero nickli arkadaşımızın 2 aylık günde bir cellagance uygulama sonucu. Sadece günde bir cell uygulaması yapmıştır.

Öncesi :

Eklenti 3853
    Eklenti 3854

Sonrası :

Eklenti 3855
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG-20161029-WA0003.jpg
Görüntüleme: 434
Büyüklüğü:  161.5 KB (Kilobyte)
ID:	3856
    Konu Miracle tarafından (29.10.2016 Saat 17:01 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Adizero nickli arkadaşımızın 2 aylık günde bir cellagance uygulama sonucu. Sadece günde bir cell uygulaması yapmıştır.

Öncesi :

Eklenti 3853
    Eklenti 3854

Sonrası :

Eklenti 3855
    Eklenti 3854
    hocam sonrası resimlerinden ikincisi, öncesi resimlerinden ikincisi ile aynı.

Öncesi :

Eklenti 3853
    Eklenti 3854

Sonrası :

Eklenti 3855
    Eklenti 3854
    Hocam bende bu losyondan alicamda nasil alabilirim bi donus yapsaniz

Arkadaşlar miracle hocama sordum aslında ama bu konudan başım öyle ağrıdı ki bir de size sormak istedim. cell kullanırken yüz veya vücuttaki tüylerde bir artış ya da güçlenme hisseden oldu mu?

Sayfa 114/159 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon