Sayfa 157/159 İlkİlk ... 57107147155156157158159 SonSon
1584 sonuçtan 1.561 ile 1.570 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Sabah seti akşam cell şeklinde kullanıldı.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhabalar;

Losyon için bende talepte bulundum @Miracle hocama özel mesaj attım. Bilgi dönme şansınız var ise çok memnun olurum.

Non-flush niacin topical form advancell losyona bu hafta itibari ile dahil edilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hocam 4-5 yıldır aralıksız kullanmaktayım cell losyonu ilk başladığı noktadan şu anda bile çok farklı iken böyle bir ekleme yapmanız takdir edilesi.

Umarım daha iyi etkiler almamıza olanak sağlar teşekkürler hocam

SaçımınDoktoru Üyesi
    Elimdeki bitince yeni versiyonu aldım deneyeceğim bilgi veririm bir farklılık hissedersem.
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nad etkenli (niacin) yeni cell kullanamaya başladım ilk izlenimim saç derisinde daha önce olmayan bir yumuşaklık kazandırdı.
    Advancell ve Setipiprant kullanıyorum bu sayede saçlarımı koruyorum bütçem olduğunda peptid ekliyorum.

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah seti akşam cell şeklinde kullanıldı.
    hocam advancell losyon tedariki için sizinle iletişime geçmek isterim

Alıntı ezpz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam advancell losyon tedariki için sizinle iletişime geçmek isterim
    Özelden yazmışsınız cevapladım sorunuzu.

Hocam saf minox hazırlamak istiyorum yada hazırlatmak yardımcı olabilir misiniz

Sayfa 157/159 İlkİlk ... 57107147155156157158159 SonSon