Sayfa 37/159 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
1584 sonuçtan 361 ile 370 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    çıksın artık piyasaya.millet kullanıyo biz bakıyoz...

Alıntı salt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıksın artık piyasaya.millet kullanıyo biz bakıyoz...
    Acele edemeyiz bir daha formül değiştiremem bir kere çıktımı siz mevcut tedavilerle devam edin çok iyi alternatifler var.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    levent bu callagen kullanıp güncelleme yapmayanlara ürünü yollama adamlar işin ciddiyetini farkında deyiller düzenli her ay güncelleme yapmaları gerekiyor yada ayrıca 20 gönüllü belirleyip yeniden başlayalım 6 ay düzenli adam gibi resim ve videolarla güncelleme istiyoruz milet avrupadan takip ediyor bizim beyefendiler güncelleme yapmıyor bu şekilde gözlemleme olmaz bizahmet ilgileni ver

Tosun.t çok doğru söylüyor, hemen 20 kişiden biri olmaya aday olabilirim Zaten tedavi niyetiyle kullananların hep saçı var. Ben çoğunun saçının döküldüğünü de anlamıyorum. Benim resimlere baksanıza tek tel bile hemen farkedilir http://www.sacimindoktoru.com/sac-do...i-resimli.html

Bu arada yabancılar g.tlerinden sallıyorlar bir çok şeyi. Yok çıktı çıkacak, biri demiş içine minoxu basmışlardır, diğeri ırkçılık yapmış Türkler sahtekardır,dolandırıcıdır falan... Ama içlerinden biri şunu yazmış; Türklerin imkanları bizim ki kadar (USA) olmasa da adamlar bir şekilde etken maddeler bulup bizden daha etkili tedaviler ortaya koyuyorlar. Biz hala finasteride, minox dümdüz gidiyoruz demiş

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Acele edemeyiz bir daha formül değiştiremem bir kere çıktımı siz mevcut tedavilerle devam edin çok iyi alternatifler var.
    Hocam cellagance losyondan bana da gönderir misiniz saçlarım şu anda etkili bir tedaviyle tekrar çıkmaya çok müsait şakaklarım tüyle dolu. ücreti neyse fazlasıyla verebilirim ben de denemek istiyorum

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    vay koçlara bak fazlasıyla veriyorlar levent sen ürün çıkarsa pahalı sat callagenceye para çok agalarda bi gariban murosumuz var onada ben vereyim maaştan yazıktır pipisi düşer çocucğun
    Konu Miracle tarafından (28.08.2015 Saat 15:57 ) değiştirilmiştir.

Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent bu callagen kullanıp güncelleme yapmayanlara ürünü yollama adamlar işin ciddiyetini farkında deyiller düzenli her ay güncelleme yapmaları gerekiyor yada ayrıca 20 gönüllü belirleyip yeniden başlayalım 6 ay düzenli adam gibi resim ve videolarla güncelleme istiyoruz milet avrupadan takip ediyor bizim beyefendiler güncelleme yapmıyor bu şekilde gözlemleme olmaz bizahmet ilgileni ver
    Tamam haklsın hocam.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam ben yaklasık 1,5 aydır cellagence kullanıyorum
    öncesinde nisandan beri miracle kuulanıyordum
    durumumu miracle hocam ile görüşüyorum sürekli
    cellagenceye baslamadan önce şiddetli bir dökülme basladı
    1,5 aydır cellagence + miracle kullanmama ragmen dökülme şiddeti azalmadı
    saçlarım 2 ayda çok ama çok hiç olmadıgı kadar geriye gitti
    günde 400-500 tel dökülüyor en az
    bu nedenle henüz paylaşmıyorum
    saçların biraz toparlamasını bekliyorum
    Konu kenpachi tarafından (28.08.2015 Saat 17:26 ) değiştirilmiştir.

Moderatör anl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam haklsın hocam.
    hocam en iyi topikal anti inflamatuar hangisi sence endol mü? özelin dolu burdan yazmak zorunda kaldım
    60 ml Elseve içine 3 gram Saf Minoxil + 6 Adet Dutas

Moderatör payitaht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam haklsın hocam.
    Hocam çok korkuyorum bu ürün elimize ulaşmaz veya geç ulaşır diye...Hocam benim sorunu biliyosunuz tamamen lokal,,,eğer yeni bir 20 kişi belirlerseniz bu kardeşiniz 20 kişiden biri olmaya hazırdır,,yaklaşık 10 aydır Miracle losyon kullanıyorum...Tek sıkıntı kalan bölge 2 lokal alan,,,Ağır tedavilerle 2 antiandrojen losyonlarla dermarollerle bu alanı kıramadım bi türlü,ama Cellagence yle bu alanı kıracağımdan eminim..Eğer beni seçerseniz ürünü daha net test elde etme şansımız olur,,,gerekirse hergün fotoğraf çekip güncelleyebilirim...Ürünün asıl gücünü bendeki inatçı 2 lokal yerde gerçekten görebiliriz...Yollayacağınız ürün ücretinide peşinen yollarım ...Selam ve dua ile..

Sayfa 37/159 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon