Sayfa 113/159 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.121 ile 1.130 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

yaklaşık 6 aydır cell kullanıyorum. döngüye falan girmedim. bana kalırsa ilerleme, iyileşme hızı ara sıra azalsa da durmuyor ve geri dönüş yaşanmıyor. sabır lazım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    bende celi 6-7 aydır kullanıyorum , ilk başladığım zamanla ile şuanki zaman arasında saç çıkışı ve dökülme konusunda hiçbir fark yok . 7 ay öncesiyle aynı durumdayım , sizce buda bir başarı mıdır ? sonuçta 7 ay saçları korumuşum , ama yinede ufakta olsa saç çıkışı görmek istiyorum ama şimdilik birşey yok

jackal__1907
    Guest
    Öncelikle yorumlarınız için tesekkürler,Denixex kardesım minyatur de olsa tüylenme ufak caplı kıl artısı vs bunlarda artıs olması lazım bence.Bu tuylerı ekstra bır seyler ekleyerek daha da uzatabılırsın bır arkadasımız mıracle+cell ıle muthıs ilerleme görmüştü.

hexstopper 3 aylık sonuç sağ ve sol şakak öncesi sonrası (son 2 ay günde bir ru bir cell)
    sağ şakak

Eklenti 3810
    Eklenti 3811

sol şakak

Eklenti 3812
    Eklenti 3813

masummage3 1 ay (son resim ilkinden daha nemli)

Eklenti 3806
    Eklenti 3807
    Konu Miracle tarafından (05.10.2016 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

jackal__1907
    Guest
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hexstopper 3 aylık sonuç sağ ve sol şakak öncesi sonrası (son 2 ay günde bir ru bir cell)
    sağ şakak

Eklenti 3810
    Eklenti 3811

sol şakak

Eklenti 3812
    Eklenti 3813

Eklenti 3806
    Eklenti 3807
    Tebrik ederim arkadasları cok güzel sonuclar

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağ şakak

Eklenti 3810
    Eklenti 3811

sol şakak

Eklenti 3812
    Eklenti 3813

Eklenti 3806
    Eklenti 3807
    Bir kaç gündür ha yazdım ha yazacağım miracle hocam saolsun eklemiş bende size etkilerini anlatayım, bendeki saç dökülmesi zaten biraz hafifti ama Cell e başladığımdan beri kullandığım bölgede dökülme neredeyse sıfıra indi saçlarımın yanlarını kısalttığım için dökülen saçın nereden düştüğünü anlıyorum 3 günde bir 1 tel bile değildir kullandığım bölgedeki dökülme.Genel olarak günlük dökülen tel sayısıda şuan 10 dan azdır .Sadece Cellegance kullanıyorum harici bir tedavi uygulamıyorum.Bir önerimde cell kullanıp burayı okuyan arkadaslara, arkadaslar kafamda belirlediğim ufak saç olmayan daireler vardı 1mm çapında falan buralarda saç yoktu yani saç nizami düzen giderken garip bir dökülme yaşamıştı bazı bölgelerde, forumda bilmeyen de yoktur dermaroller ı bende almaya emin olamadığım için evdeki diabet iğnelerinden burlara ufak ufak batırdım çıkardım üstüne cell uyguladım bunu 3 defa yaptım şuanda batırdığım yerden saçlar çıktı daha sonradan bu olayı miracle hocaya anlattım oda zamanında cell i uygulamadan önce şırınganın iğnesinin batırılabileceğini söylemiş ben haftada 1 bu şekilde uyguluyorum cell i bahsettiğim dairelerden 3 4 tane daha var darısı onların başına (Aman yanlış anlamayın kafanıza bir şey enjekte etmeyin bahsettiğim uygulama yapmadan önce kafaya ufak delikler açmak) Saygılar...

Hızlı bir şekilde kayıp yaşıyorum şakaklarda ve ön bölgede. Koruma ve yoğunlaştırma amacıyla bu losyonu önerir misiniz şu anki durumum için?
    AVODART GÜN AŞIRI -MAYIS 2017 BAŞLANGIÇ- (07.09.2017 İTİBARİYLE 1,5 KUTU+8 HAP KULLANDIM)
    DÜZENSİZ KONAZOL

Alıntı erkentedavici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hızlı bir şekilde kayıp yaşıyorum şakaklarda ve ön bölgede. Koruma ve yoğunlaştırma amacıyla bu losyonu önerir misiniz şu anki durumum için?
    Şu anki durumunuz nasıl ?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Yeni Üye
    Miracle hocam benimde bu ara aşırı düzeyde olmak üzere saç dökülmesi problemim var. Birkaç konu kafama takıldı size sormak istedim. Bende ekstradan seboreik dermatit problemi var. Bunun için ayrı şampuanlar kullanıyorum.(Tgel/pirdolin/dercos) Cell losyonunu kullanmam sorun teşkil eder mi acaba? Bide malumunuz şu an onaylı çözüm minoksil var, bende rogain foam aldım bunu için cell ile kullanmak problem yaratır mı? Son sorum miracle losyonun libidoya kötü etkisi olduğunu okumuştum cellde böyle bir durum var mı?

Alıntı space Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle hocam benimde bu ara aşırı düzeyde olmak üzere saç dökülmesi problemim var. Birkaç konu kafama takıldı size sormak istedim. Bende ekstradan seboreik dermatit problemi var. Bunun için ayrı şampuanlar kullanıyorum.(Tgel/pirdolin/dercos) Cell losyonunu kullanmam sorun teşkil eder mi acaba? Bide malumunuz şu an onaylı çözüm minoksil var, bende rogain foam aldım bunu için cell ile kullanmak problem yaratır mı? Son sorum miracle losyonun libidoya kötü etkisi olduğunu okumuştum cellde böyle bir durum var mı?
    Libidoya kötü bir etki raporu yok zaten amacım buna sebep olabilecek endokrin ve steroid etkileşimli etkenlerden ari ama etkili bir losyon yapmaktı.
    Konu Miracle tarafından (17.10.2016 Saat 12:36 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 113/159 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon