Sayfa 85/159 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon
1584 sonuçtan 841 ile 850 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Cell ve ru tedâvimin ilk haftası güncellemem:
    1 senedir saçlarım dökülüyor ve 21 yaşındayım.
    1 haftadır sabahları ru akşamları cell olarak tedavimi uyguluyorum.
    Dökülmem agresif değildi fakat dökülüyordu. Ilk 1-2 günden itibaren çok azaldı. Şöyle ifade edeyim, herhangi bir yağ vs. tatbik ederken minimum 15-20 tel giderdi şimdi losyonu uygularken birkaç taneden fazla gitmiyor 1 senedir hiç bu kadar azalmamıştı. Kalite, hacim artışı bariz. Saçlarım çok daha rahat Şekil alıyor. Yağlanma azaldı, normale döndü. Şakaklarımın hareketlendiğini gözlemliyorum. Belirginleşince fotoları buradan paylaşacağım inşallah. Çok şükür cell bende çok iyi Çalışıyor, inşallah tamamına ererim gelişmenin.
    Iyi dileklerinizi, güzel temennilerini eksik etmeyin.

Alıntı nrpncrs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cell ve ru tedâvimin ilk haftası güncellemem:
    1 senedir saçlarım dökülüyor ve 21 yaşındayım.
    1 haftadır sabahları ru akşamları cell olarak tedavimi uyguluyorum.
    Dökülmem agresif değildi fakat dökülüyordu. Ilk 1-2 günden itibaren çok azaldı. Şöyle ifade edeyim, herhangi bir yağ vs. tatbik ederken minimum 15-20 tel giderdi şimdi losyonu uygularken birkaç taneden fazla gitmiyor 1 senedir hiç bu kadar azalmamıştı. Kalite, hacim artışı bariz. Saçlarım çok daha rahat Şekil alıyor. Yağlanma azaldı, normale döndü. Şakaklarımın hareketlendiğini gözlemliyorum. Belirginleşince fotoları buradan paylaşacağım inşallah. Çok şükür cell bende çok iyi Çalışıyor, inşallah tamamına ererim gelişmenin.
    Iyi dileklerinizi, güzel temennilerini eksik etmeyin.
    Gelişmeler ümit verici kardeş, cell'in gücünü göstermek açısından bu tecrübeler önemli, ilerleyem süreçte foto da bekliyoruz :-)
    Saf Spirolacton + Dermapen

Bende fotolardan net fikir edinemedim ama 1 ayda da ne bekleniyor ki?
    TEDAVİLER---------------KULLANIM

Miracle Losyon------------Her Gece
    Biotin 5mg-----------------Her gün 1 tablet
    Derma Stamp-------------Kafama estikçe
    Hint Yağı-------------------Her Gece

Yeni Üye
    Arkadaşlar merhaba, ben de cell kullananan kişiler arasında girdim. Sabahları miracle akşamları cell kullanıyorum. Daha 15 gün oldu gelişmeleri burada sürekli paylaşacağım. Yanlız bazı arkadaşlar cell'i oda sıcaklığında saklamak gerektiğini söylemişler, ben buzdolabında saklıyorum bu noktada doğru olanı hangisidir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı abk1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, ben de cell kullananan kişiler arasında girdim. Sabahları miracle akşamları cell kullanıyorum. Daha 15 gün oldu gelişmeleri burada sürekli paylaşacağım. Yanlız bazı arkadaşlar cell'i oda sıcaklığında saklamak gerektiğini söylemişler, ben buzdolabında saklıyorum bu noktada doğru olanı hangisidir?
    Miracle abiye whatsapp konuşmamız sırasında sordum oda sıcaklığını öneriyor.

Üye
    Cellagance Losyon tarifi nerede bir ben mi bulamadım?

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hawloo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cellagance Losyon tarifi nerede bir ben mi bulamadım?
    Tarifi yok hocam bulamaman normal

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben buz dolabında saklıyorum oda sıcaklıgında mı olması gerekıyo bı netlık getırelım su ıse

uzun vade de soğutucu kısa vadeli örneğin 1 aylık kullanımda güneş ve fazla ısıdan koruyarak oda da tutulabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Merhabalar. Cell kullanımım 3 haftayı doldurdu neredeyse. Öneclikle Miracle hocama teşekkür ederim losyon konusunda. Hem cell hemde miracle losyon birlikte kullanıyorum. Bu 3 haftalık gözlemlerimi aktarayım sizlere. Öncelikle celli kullanırken acayip bir yanma oluşuyor kafamda, sanırım bu normal olan birşey Etki konusuna gelince dökülmemi neredeyse yarı yarıya azalttı diyebilirim ? Nereden anladım derseniz sabah kalktığımda yastığımda 50-60 civarı saç olurdu üşenmeden sayardım Son 1 haftadır neredeyse 5-6 civarı saç oluyor. Şunu da belirteyim henüz 1 ayım bile dolmadı, inşallah hep birlikte güzel sonuçlar alırız. Bu arada yaşım 29 ve 2-3 yıldır dökülmem var. Telefon kalitem iyi olmadığı için resim atma konusunda tereddüt ettim. Bir süre daha kullandıktan sonra resim eklemeyi düşünüyorum. Herkese acil şifalar.

Sayfa 85/159 İlkİlk ... 3575838485868795135 ... SonSon