Sayfa 158/159 İlkİlk ... 58108148156157158159 SonSon
1584 sonuçtan 1.571 ile 1.580 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı İsoo333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam saf minox hazırlamak istiyorum yada hazırlatmak yardımcı olabilir misiniz
    Hazır minoxidil de sorun mu yaşıyorsunuz?
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Hocam mesaj attım lütfen bakar mısınız

Yeni Üye
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam mesaj attım lütfen bakar mısınız

Yeni Üye
    Hocam losyonu nasıl temin edebilirim

Yeni Üye
    Merhabalar Miracle hocam ve forumdaki diğer kıymetli arkadaşlarım. Forumu uzun süredir takip etmekteyim yalnız fiili olarak bir losyon hazırlayıp tedaviye başlamadım. 28 yaşındayım bir kaç yıldır hızlı bir şekilde devam etmekte olan saç dökülmem var. Başlarda çok umursamadım ama tepe ve vertex bölgesinde açılmalar başlayınca artık el atmalıyım dedim 6 aydır da alopexy kullanıyorum yalnız pek verim aldığım söylenemez.İki tane losyon var miracle ve advancell. Advancel yan etki olarak daha az olduğunu düşündüğüm için bu losyonu denemek istiyorum. Miracle hocama mesaj gönderemiyorum mesaj atma bölümü kapalı herhalde o sebeple arkadaşlık istedi gönderim. Bu üründen temin etmek istiyorum. Özelden yazabilirsen hocam fotoğrafları da atarım.Belki bir yol bir çare bulabiliriz. Daha yolun başındayım artık sayfalarca yazı okumaktan kafa bulandı Dönüş yapabilirseniz çok memnun olurum selametle..

Yeni Üye
    Hocam kurban olayım artık dön mesajıma

Yeni Üye
    Advancell ve seti almak istiyorum ama miracle beye hiçbir şekilde ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz

Alıntı gorkemya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Advancell ve seti almak istiyorum ama miracle beye hiçbir şekilde ulaşamıyorum yardımcı olur musunuz
    Özelden zaten yazdım size ancak psikolojiniz kötü görünüşe göre intihar vb konularfan bahsetmeniz çok anlamsız ve gereksiz önce psikolojik yardım alın derim.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Yeni Üye
    Özelden zaten yazdım size ancak psikolojiniz kötü görünüşe göre intihar vb konularfan bahsetmeniz çok anlamsız ve gereksiz önce psikolojik yardım alın derim.
    abi mesajınız gelmemiş gözüküyor, lütfen bana destek olun rica ediyorum, tek güvendiğim ve tek destek alabileceğim kişi sizsiniz, lütfen bana ulaşın, sizin tavsiyelerinize güveniyorum, başarılı olamazsak da canınız sağ olsun. t

Yeni Üye
    miracle bey losyon almak istiyorum.. nasıl alabilirim? mesaj attım size..

Sayfa 158/159 İlkİlk ... 58108148156157158159 SonSon