Sayfa 147/159 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon
1584 sonuçtan 1.461 ile 1.470 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye
    Cellagance ve setiyi neredeyse iki aydır kullanıyorum. Saç dökülmem hemen durdu. Yüzde seksen doksan azaldı diyebilirim. Umarım yeni saç oluşumunu da zamanla gözlemleyebilirim.

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    cellagance de miracle losyon gibi döngü yapyor mu acaba

SaçımınDoktoru Üyesi Eyyup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar benim bir sorum olucaktı şuan için cell kullanıyorum.Kullanımı cam şişe icierinsinde damlalık losyonlara yapıyorum damlalık kısmı birazcık yumuşak olduğu için açıkcası tedirgin oldum sonuçta cell içerisinde dmso var bir sıkıntı yaşarmıyım
    Güncel tedavim

-cell losyon + peptid
    -Voonka (ginkgo biloba+arjinin+ginseng içerikli ) tablet
    -Doğal defne sabunu
    -haftada 1 defa sarımsaklı zeytinyağı

Yeni Üye
    cellagance losyon kullanmak istiyorum kimden temin edebilirim gruba yeni uyeyim neredeyse butun makaleleri okudum ve bu losyonu kullanmaya karar verdim miracle ile irtibata gecemedim msj atamiyorum kendisine biri yardimci olursa sevinirim

Yeni Üye
    Tedavimde kullandığım cell'in ilk şişesi dün bitti. Günde 1 olacak şekilde kullandım, şişenin yarısına geldiğimde saç dökülmem 4'te 1'e düştü ortalama. Bazen bundan da az olabiliyor dökülmem günlük. Saç artışına gelince çok belirgin bir kapanma gözlemedim ama yoğunluk olarak artış hissettim, zaten saç dökülmem ileri seviyede değil. Daha 1 ay oldu o yüzden belirgin artışlar için erken olduğunu düşünüyorum.
    Seti de temin ettim ama ayrı ayrı etkileri görebilmek adına henüz başlamadım.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı real22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tedavimde kullandığım cell'in ilk şişesi dün bitti. Günde 1 olacak şekilde kullandım, şişenin yarısına geldiğimde saç dökülmem 4'te 1'e düştü ortalama. Bazen bundan da az olabiliyor dökülmem günlük. Saç artışına gelince çok belirgin bir kapanma gözlemedim ama yoğunluk olarak artış hissettim, zaten saç dökülmem ileri seviyede değil. Daha 1 ay oldu o yüzden belirgin artışlar için erken olduğunu düşünüyorum.
    Seti de temin ettim ama ayrı ayrı etkileri görebilmek adına henüz başlamadım.
    Zaman çok değerli hocam bence kombine kullanın kesinlikle daha etkili oluyor.

Yeni Üye
    Yer
    Samsun
    Setiyi gruptan mı TEM’in ettiniz yoksa bireysel mi gümrükte sıkıntı oluyor mu hocam ?

Alıntı cheboksa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setiyi gruptan mı TEM’in ettiniz yoksa bireysel mi gümrükte sıkıntı oluyor mu hocam ?
    Gümrükten geçmez bireysel yurtdışından alındı grup olarak soruları uygun konu başlığında sorunuz.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Banned
    İyi günler procapil hakkındaki düşünceleriniz Bedir tamamen saç için yapılmış diyorlar ve yan etkisi yokmuş fikirlerinizi alabilirmiyim

Yeni Üye
    Yer
    İstanbul
    Hocam iyi dedin. benimde kafa şeklim bu şekilde Buzzcutt yapıp Freddie Ljungberg gibi gezmek daha çok yakışıyor bazılarına.

Sayfa 147/159 İlkİlk ... 4797137145146147148149157 ... SonSon