Sayfa 16/159 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
1584 sonuçtan 151 ile 160 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Yeni Üye Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @muros
    Sağolasın dostum. Ben dökülmemin durmasına razıydım. Simdi kaybettiklerimide geri getirecekmiş gibi hissediyorum sakaklarıma baktıkça.

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zkannm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu cellagance losyonun tarifi nerde yahu ben mi bulamadım yoksa sitede bi yerde mi satılıyor
    Henüz piyasaya çıkmadı. Miracle gerekli izinleri aldıktan sonra ürünü çıkartmayı planlıyor zaten. Kullananlar deneme amaçlı kullanıcılar.

Spare, harika gelişme. Cellange kullanmak için hevesleniyor herkes senin sonuçlarını gördükçe.

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    miraclye yazdım murosa callegen yok artık ne halt ederse etsin sürünsün beter olsun gunde 4 avodart atsın her yerını kıl bassın sonra ne basar bılmem ama

Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Henüz piyasaya çıkmadı. Miracle gerekli izinleri aldıktan sonra ürünü çıkartmayı planlıyor zaten. Kullananlar deneme amaçlı kullanıcılar.

Spare, harika gelişme. Cellange kullanmak için hevesleniyor herkes senin sonuçlarını gördükçe.

İzinler alınsın çıksın üründe alalım başka hiç birşey burdaki forumdakiler kadar etkilememişti beni başarılı

Yeni Üye Spare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pipsqueak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederim hocam. İnşallah 1-2 aya daha güzel sonuçlar alıcaz. Bizi bu sorundan Miracle kurtaracak inşallah.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    miraclye yazdım murosa callegen yok artık ne halt ederse etsin sürünsün beter olsun gunde 4 avodart atsın her yerını kıl bassın sonra ne basar bılmem ama
    hah tamam bende bunu bekliyordum artık avodarta başlayım kaybedecek bişeyde kalmamştı zaten

Moderatör tosun.t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    izmir turkey
    hemen basla gunde 4 tane yutarsan 1 ayda gorıle donersın ama bazı seylerde serce kusuna doner benolsam baslarım hıc durmam

20 güne yaklastı cellagance losyonu kullanıyorum bir iki gündür sakaklardaki gelısmeleri gorebılıyorum inşşallah ilerki zamanlarda dahada iyi olucK sımdılık sadece bıraz kokudan rahatsızım oda sıkıntı degl sonuc almak onemlı

SaçımınDoktoru Üyesi pipsqueak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emirumeyir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 güne yaklastı cellagance losyonu kullanıyorum bir iki gündür sakaklardaki gelısmeleri gorebılıyorum inşşallah ilerki zamanlarda dahada iyi olucK sımdılık sadece bıraz kokudan rahatsızım oda sıkıntı degl sonuc almak onemlı
    Aman hocam sanki bizim kafamız lavanta mı kokuyor, bir de o kadar uğraş emek hüsran sonu bizimkinin. Sonuçları 20 günde görebiliyorsanız ne mutlu. Gözle görülür sonuçlardan sonra fotoğraf bekliyoruz. Haberler sevindirici.

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tosun.t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hemen basla gunde 4 tane yutarsan 1 ayda gorıle donersın ama bazı seylerde serce kusuna doner benolsam baslarım hıc durmam
    ergenliğin bitmesini bekliyorum abi ama daha 3 yıl var nasıl geçecek zaman bilmiyorum.

Sayfa 16/159 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon