Sayfa 90/159 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon
1584 sonuçtan 891 ile 900 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Ya arkadaslar herkez bu celli kullaniyo da bu celll nasil yapcaz yada nasil alcaz

Cellagance Gelişim Raporu (10.04.2016 - 14.05.2016)

Merhaba arkadaşlar aşağıda yayınladığım iki foto arasındaki farkı göstermek istedim yaklaşık 1 aylık süreiçindeki değişimi gösteriyor bu fotolar ilki 10.04.2016 ikincisi 14.05.2016 (bugün) tarihlerinde çekilmiştir.
    Işık ve çözünürlük farkı mevcut bunun farkındayım lakin fotoda solda ortada görünen tek kıl ve dibindeki siyah noktayı baz alıp onun yakınındaki gelişimi ve sağ tarafta görünen iki kıl ve çevresindeki gelişime dikkatinizi çekmek isterim
    İki saç traşı arasında da farklılık var o nasıl oluyor anlamış değilim ikisi de 2 numara ama farklılık mevcut tabii ki kıl uzunluklarında buna rağmen kardeşimle de fotoları karşılaştırdık ve bariz bir gelişim olduğunu kendisi de söyledi.
    Gerisini yorumlamayı size bırakıyorum.
    Son 1 aydır yani bu tarihsel aralıkta sadece Cell Losyon kullandım son 2 haftadır da konazol şampuan kullanıyorum haftada 2 sefer.
    Ancak yeni losyon eklemek istiyorum görüşlerinize göre miracle losyon ve kremleri ekleme düşüncesi içindeyim.
    Vertex bölgesinde kayda değer bir gelişme görmediğim için onu eklemedim ama o bölgenin de hafif bir gelişme içinde olduğunu düşünüyorum gerek görülürse onu da eklerim.

Bu arada Cell Losyon başlangıç tarihim 17.02.2016 dır.
    Yani yaklaşık 3 aylık bir süreye tekabül etmektedir.
    Konu halilah tarafından (14.05.2016 Saat 16:17 ) değiştirilmiştir.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Şakaklardaki ilerleme bariz bir şekilde görünüyor hocam.
    Saf Spirolacton + Dermapen

Sağolun peki sizce süreci biraz hızlandırmak adına miracle losyon ve keto-azalderm krem karşımını da eklesem mi cell ile süreç yavaş ilerliyor gibi sanki minox kullanmayı düşünmüyorum.
    Güncelleme: 01.04.2017
    Seti-2 ml (Her Sabah)
    Cafein-2 ml (Her Öğleden Sonra)
    Saf Minox-2 ml (Her Akşam)
    Dermaroller 540-1.mm (3 günde 1)
    Dermoday Şampuan

Görünen kısımda %60-70 lik güzel bir gelişme var. Bir ayda elde edilebilecek max gelişme budur heralde. Siyah normal saçlara değmeyecek şekilde haftada iki kez şakaklara az miktarda acnelyse uygulayabilirsin. Henüz tam kesin karar vermemiş olsam da, ben gelişimi hızlandırdığına inanıyorum.
    Lise yıllarına dönmek...

Yeni Üye nnsrrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Hekese merhaba, uzun zamandır bende saç dökülmesi sorunuyla karşılaşıyorum. Önceden çok önemsemiyordum çevreden aldığım yorumlara rağmen ama artık ciddi anlamda rahatsız edecek boyuta geldi. Psikolojimi bozdu. Bende kullanıp sonuçları paylaşmak istiyorum burdan Cellagange Losyona nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olur musunuz?
    Konu nnsrrt tarafından (18.05.2016 Saat 15:25 ) değiştirilmiştir.

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı nnsrrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hekese merhaba, uzun zamandır bende saç dökülmesi sorunuyla karşılaşıyorum. Önceden çok önemsemiyordum çevreden aldığım yorumlara rağmen ama artık ciddi anlamda rahatsız edecek boyuta geldi. Psikolojimi bozdu. Bende kullanıp sonuçları paylaşmak istiyorum burdan Cellagange Losyona nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olur musunuz?
    Miracle hoca yapıyor losyonu özel mesaj atarsanız ilgilenir sizinle.

SaçımınDoktoru Üyesi yamakasii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yabanci forumlarda pgd ile ilgili şöyle bir sey paylasmislar galiba sac dokulmesinde ki isleyisi ile yeni bilgiler edinmisler tam olarak anlayamadim
    K. Washenik and Cotsarelis Abstract:
    Prostaglandin D2 (PGD2) and its synthesizing enzyme, PGD2 synthase, are present at higher levels in balding versus non-balding scalp in men with androgenetic alopecia. Our previous observations (Garza, 2012) in a mouse model that PGD2 inhibits hair growth via CRTH2/ PTGDR2, one of two PGD2 receptors, led us to hypothesize that PTGDR2 is the key receptor mediating the hair growth inhibitory activity of PGD2 in human follicles. In this study we tested several pharmacological PTGDR2 antagonists for their anti-PGD2 activity on human hair growth in vitro. We found that PTGDR2 antagonists reversed the growth inhibition mediated by PGD2, in a dose-dependent manner (p<0.01), by reducing PGD2-triggered apoptosis and maintaining keratinocyte proliferation. Topical administration of PGD2 to mice resulted in shortening of the anagen phase and accelerated entry into catagen, while applying a PTGDR2 antagonist to mice extended anagen phase, resulting in longer hair. RNA-Seq analysis on cultured human hair follicles showed decreased expression of hair follicle progenitor cell markers, such as CD34 and K19, in the PGD2 treated group. FACS analysis of mouse skin cells showed decreased Ki67-positive cells in the secondary hair germ population prior to anagen re-entry in PGD2 treated mice (p=0.029). These results suggest that PGD2 suppresses the activation of the secondary germ/ hair progenitor cells. Our findings further underscore the key role of PGD2 in regulating hair growth and indicate that pharmacological antagonism of PTGDR2 may be an effective approach in preventing and/or treating alopecia in patients sensitive to PGD2.

bende bu losyondan alabilirmiyim

SaçımınDoktoru Üyesi
    Nezaman çıkar bu losyon acaba daha nekadar bekleriz???ayrıca resimlerdeki gelişmeler çok iyi inşallah gerçektir bunlar çünkü tek çarem bu losyon artık.hayallerimiz suya düşmez inşallah

Sayfa 90/159 İlkİlk ... 40808889909192100140 ... SonSon