Sayfa 98/159 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon
1584 sonuçtan 971 ile 980 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Muhtemelen daha önceden fut yöntemi ile yaptırmışsın ekimi değil mi ? Saçların azlığı bunu gösteriyor ?

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fue ve az ektirdim sadece on cizgi icin
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Alıntı enginoztruk11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusura bakmayın biz bu sıtede yenıyız sorularımızın cvplarını alamıyoruz ve bır takım karısımlar var kısıler kendılerı hazırlıyolar galıba... bunları ogrenmek istıyoruz... mesela mıracle losyon nedır ne degildir sadece bilgi istiyoruz... tamam Cellagance Losyonunu mirakle beyin bulusu kendisi temin ediyor... pekı dıger karısımlar... bunlar için bilgi ıstıyoruz...ru nedir mesela... kusurumuza bakmayın ama hic birsey anlamıyoruz nereden temin edecegimi konusunda bize yardımcı olun istıyoruz...
    Ru antiandrojen yurtdışından alınıyor konuları detaylı okuyun ve konusunda sorun.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

bu sitede neyin nsaıl hazırlanacağı konusunda fazlasıyla açıklama var ancak okumanız lazım. Miracle losyonun hazılranışı ile ilgili de fazlasıyla bilgi var, değişik formda hazırlayanlar içerisine değişik etkenler koyanlar var.
    Burada soru sorup 2 losyon hazırlayıp saç çıkarmak mümkün değil, onlarca farklı tedavi var, bazı tedaviler bazı kişilerde işe yararken bazılarında yaramıyor. Siz bolca okuyacaksınız ve aradğınız bir çok şeyi bulacaksınız, bulamadığınız hususlar da ilgili konuya yazınca cevabını alırsınız emin olun, ancak defalarca yazılmış konular hakkında soru sorarsanız alamayabilirsiniz tabi.
    Geçmiş olsun. İnşallah istediğiniz sonuçları alırsınız

SaçımınDoktoru Üyesi
    Birçok kişi evlendiğinde antiandrojen kullanamayacagı için kel kalacak abi.

hadi şu ilacı çıkarda bizi kurtar artık

Alıntı srkn2014 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birçok kişi evlendiğinde antiandrojen kullanamayacagı için kel kalacak abi.

hadi şu ilacı çıkarda bizi kurtar artık
    Aslında yavaş davranmam losyonun daha da kapsamlı ve güçlü olmasını sağlıyor ayrıca imkanım kısıtlı olsa da gerekliliği şartı oluşmuşsa yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlara mesela geçenlerde oral androcur dahil sonuç alamamış bir arkadaş cell ile durumunu umulamayacak bir seviyeye getirdi ve androcuru azaltmış olsa da artık bırakacak yakında yayınlar sonuçlarını e buda beni son derece mutlu yapıyor.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında yavaş davranmam losyonun daha da kapsamlı ve güçlü olmasını sağlıyor ayrıca imkanım kısıtlı olsa da gerekliliği şartı oluşmuşsa yardımcı olmaya çalışıyorum arkadaşlara mesela geçenlerde oral androcur dahil sonuç alamamış bir arkadaş cell ile durumunu umulamayacak bir seviyeye getirdi ve androcuru azaltmış olsa da artık bırakacak yakında yayınlar sonuçlarını e buda beni son derece mutlu yapıyor.
    Allah başarılarınızı daim kılsın hocam,hem size hem de tüm araştırmacı arkadaşlara zihin açıklığı diliyorum

SaçımınDoktoru Üyesi Muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Levent abimiz olmasa şuan ya keldik ya da kasapın birine saç ektirip çim adam gibi ortalıkta dolanıyor olurduk Bu forum bence bu konuda Türkiyenin gururu

arkadaşlar son zamanlarda losyon kullanımından sonra bi yanma hissediyorum, özellikle şakaklarda. yaşayan var mı, iyiye işaret midir bu?

Aynı durum bende de oluyor. Sanirim koyduğu yeni bi etkenden dolayi

Sayfa 98/159 İlkİlk ... 488896979899100108148 ... SonSon