Sayfa 92/159 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon
1584 sonuçtan 911 ile 920 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

Alıntı İmbat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 35 yaşında bayanım.yaklaşık 7 yıldır saç dökülmesi yaşıyorum.en son minoxil bıraktıktan sonra şiddetli bir dökülme yaşadım.sonra bu forumu buldum. Miracle losyona başladım.dökülmem biraz azalmakla beraber gene devam etti.Cell losyonunun hakkında olumlu yorumları duyunca miracle hocamın yardımlarıyla cell losyonu kullanmaya başladım.yaklaşık 1, 1,5 haftalık bir süreçte dökülmem çok çok azaldı. Yaklaşık 3 aydır cell losyonu kullanıyorum(miracle ile beraber) ve şu an dökülme günde 10 yada bilemedin 15 tel civarında.özellikle cell losyondan çok memnunum.tek kelimeyle harika bi losyon.miracle hocama binlerce teşekkür ediyorum.umarım en kısa zamanda piyasaya sürersiniz bu losyonu.herkes faydalanır.
    Güveniniz ve kendi emeğimle hazırladığım bir çözümün işe yaradığını görme fırsatı verdiğiniz içinde ben teşekkür ediyorum. Böyle güzel dönüşler beni çok mutlu ediyor ve çoğu zaman bu kadar insanlar içinde bazı yaklaşımlardan bezip yorulsamda tekrar bana enerji veriyor ve kendi saçım çıkmış kadar seviniyorum.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Mesajlara elimden geldiğince dönmeye çalışıyorum .

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güveniniz ve kendi emeğimle hazırladığım bir çözümün işe yaradığını görme fırsatı verdiğiniz içinde ben teşekkür ediyorum. Böyle güzel dönüşler beni çok mutlu ediyor ve çoğu zaman bu kadar insanlar içinde bazı yaklaşımlardan bezip yorulsamda tekrar bana enerji veriyor ve kendi saçım çıkmış kadar seviniyorum.
    Miracle bey acaba emzirme döneminde kullanılabilir mi cell losyon düşünceniz nedir?

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı İmbat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim saçımda açılma yok ama herkese göre daha az saçım var.ama cell kullanmaya başladıgımdan beri dökülmesi çok çok azaldı. tabi 3 aydır kullanıyorum saç cıkışı için bişey söylemek doğru olurmu bilmiyorum ama önlerde küçük saçlarda acayip bir çoğalma var. hamilelıkten sonra kullanmanızı tavsiye ederim.gerçekten çok etkili bi losyon ve sizde iyi sonuçlar alırsınız bence
    Ne güzel nekadar şanslısınızki açılmanız yokmuş keşke benimkide az olup açılma olmasaydı.

SaçımınDoktoru Üyesi sagopa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Miracle abı ilacın cıkısı için herturlu yardım maddi manevi destek olarak arkandayız abi,önüne cıkıcak herturlu zorluklarda..(Site olarak)
    Konu Miracle tarafından (23.05.2016 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir.
    100 ml elseve (spiro toz)
    Dermaroller(haftada 3 kez)
    Setipiprant(her aksam)
    Cell losyon
    Retinoik asit,azealik asit losyon (propilen glikol,ethanol%95 ile çözünmüş)

Alıntı yssm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Miracle bey acaba emzirme döneminde kullanılabilir mi cell losyon düşünceniz nedir?
    Hiç bir mahzuru olmaz kullanılabilir.
    Karma Peptid, AdvanCell, Setipiprant, Saf kafein, RU58841 dönüşümlü olarak kullanıyorum minoxidil haftada 1-2 olacak şekilde kullanırım bazen haftayıda atlarım. Bu tedaviden önce Miracle vardı ve gerektiğinde etki tazelemek için tedaviye ekleyeceğim Ana amacım en hafif doğal ve yan etkisiz tedavileri deneyip aktarmak. Deneyimlerime göre en sorunsuz ve sağlıklı tedaviler sırasıyla Peptid, Setipiprant Cellagance Saf Kafein ve RU58841

Hiç bir mahzuru olmaz kullanılabilir.
    Hocam sizin saçınızın son durumu nedir? Miracle kullanımına devam ediyor musunuz sitede uzun vadeli,istikrarlı tedavi uygulayan bi kaç kişiden birisisiniz sanırım.

Alıntı realicty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam sizin saçınızın son durumu nedir? Miracle kullanımına devam ediyor musunuz sitede uzun vadeli,istikrarlı tedavi uygulayan bi kaç kişiden birisisiniz sanırım.
    gayet iyi geçen paylaştım ben cell i 2 günde bir ivme için kullanıyorum deneysel bir kaç etken ve yol izliyorum paylaşıcam ilerde yalnız şu ama kadar gördüğüm deneyimlediğim en güçlü tedavi cellagance ve miracle notumuda düşeyim buna ek olarak çıkan saçları ömür boyu korumaya odaklandım şimdiye kadarda başarılı yöntemim.

SaçımınDoktoru Üyesi
    gayet iyi geçen paylaştım ben cell i 2 günde bir ivme için kullanıyorum deneysel bir kaç etken ve yol izliyorum paylaşıcam ilerde yalnız şu ama kadar gördüğüm deneyimlediğim en güçlü tedavi cellagance ve miracle notumuda düşeyim buna ek olarak çıkan saçları ömür boyu korumaya odaklandım şimdiye kadarda başarılı yöntemim.
    levent abi bir bende etki etmedi sanırım dökülmem dht veya testosteron dan ötürü dökülme durmadığı için etkisini bir türlü gösteremiyor

Alıntı SCO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent abi bir bende etki etmedi sanırım dökülmem dht veya testosteron dan ötürü dökülme durmadığı için etkisini bir türlü gösteremiyor
    Dökülmeye odaklanma arkadaşım daha öncede yazmışsın genel durum nedir ? bi resim koyar mısın konun nerdeydi link atar mısın ?

Postlarda lütfen özel isim kullanmayalım.

Sayfa 92/159 İlkİlk ... 42829091929394102142 ... SonSon