Sayfa 8/159 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
1584 sonuçtan 71 ile 80 arası

Konu: AdvanCell Losyon Sonuçları (AdvanCell Lotion Trial Results)

SaçımınDoktoru Üyesi
    Alıntı sennedersen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kisa surede hizli etki beklentiden fazla bence sonuc.Aynisindan banada lazim 4 ayda sac cizgisini toparlarsin
    Umarım Miracle hocam ilacı çıkarsın hepimizin tek temennisi bu

SaçımınDoktoru Üyesi
    Arkadaşlar sonuçlar nasıl gidiyor çıkış var mı bende çıkışlar fena değil gibi duruyor saçlarımı ayırıp baktığımda çıkışlar görülüyor ayrıca losyonu uygularken lavaboda her uygulamamda 4-5 küçük saç görülüyor sizde durumlar nasıl bi de ben başlayalı 65 gün olacak nerdeyse biraz yavaş ilerliyor ama çıkışlar tatmin ediyor beni bi de genellikle günde bir uygulama yaptığım için yavaş ilerleme olması normal ama durum bende iyi sizde nasıl

Moderatör muros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    27 gün oldu bendede dökülme devam ediyor dökülenler genelide kalın telli saçlar.şakaklarda gelişim var diğer taraflari gözlemleyemiyorum . bende günde 1 uyguluyorum. siz günde 1 2.6 ml mi uyguluyorsunuz yoksa 1.3 ml mi

SaçımınDoktoru Üyesi
    arkadaşlar 6 haziran da başladım losyona bu 3 günlük fotoğrafım,bundan sonra 10 günde bir burda güncelliyeceğim fotoğraflarımı.yönetici arkadaslar ilk sayfaya taşıyabilir fotografı.ayrıca kendi konumda da detaylı fotograflarımı paylaşacağım.Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  11229821_1438095176511300_8058932883786964758_n.jpg
Görüntüleme: 554
Büyüklüğü:  102.5 KB (Kilobyte)
ID:	2161

SaçımınDoktoru Üyesi
    Ben losyonu boş minox kutusuna atıp 7 fis sıkıyorum bu da 1.4 ml ediyor heralde şimdilik memnunum dökülme bende de durmadı hala aynı ama çıkışlar var ben memnunum biraz yavaş ilerliyor ama olsun her yerde saç olduğu için bende yani net gözlem yapamiyorum ama saçları ayırıp baktığımda görünüyor çıkışlar resim paylaşan arkadaş kuru haliyle çekip atsa bi de daha net bir foto çekse onda çıkışlar resimle belli olabilir birde saçlarda koyulasma farkettim

SaçımınDoktoru Üyesi
    hocam bir daha kini öyle çekerim.bu biraz aceleye geldi kusura bakmayın

Moderatör Requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Losyon Çeşitlerimiz Her Geçen Gün Artıyor. Çok Güçlü Bir Forum Olduğumuzu Düşünüyorum Artık..

1-Miracle Losyon
    2-Cellagance Losyon
    3-Bikalutamid Losyon ( Bunun Sonuçlarını Invıncıble Paylaşıcak )
    4-Min+Dut Losyon

SaçımınDoktoru Üyesi teto1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Miracle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mrscae Güncelleme:

(Kurtaracam ulan hepinizi )

0.Gün (minox/dutas kullanıyor)
    Eklenti 2143

50. Gün

Eklenti 2144
    mükemmel bir sonuç inanılmaz bende bendeki etkiye çok iyi diyordum . Abi Süpermenimizsin valla
    -15 Günde 1 PRP
    -Runis Saç Bakım Losyonu Hergün
    -Dermaroller 15 günde 1
    -Zinco Hapı Hergün
    -Ketoral Şampuan 3 günd bir
    -Zeytinyağlı Defne Sabunu

SaçımınDoktoru Üyesi Reincarnated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namesiz00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonuçlar nasıl gidiyor çıkış var mı bende çıkışlar fena değil gibi duruyor saçlarımı ayırıp baktığımda çıkışlar görülüyor ayrıca losyonu uygularken lavaboda her uygulamamda 4-5 küçük saç görülüyor sizde durumlar nasıl bi de ben başlayalı 65 gün olacak nerdeyse biraz yavaş ilerliyor ama çıkışlar tatmin ediyor beni bi de genellikle günde bir uygulama yaptığım için yavaş ilerleme olması normal ama durum bende iyi sizde nasıl
    24gün oldu, ilk başlarda benim de dökülmelerim vardı, 1haftadır dökülme yok ilacı kullanırken veya yastıkta. duş alırken 5-6tel geliyor elime. özellikle şakaklara kullanıyorum, tüyler var evet, ama daha yolu var. yine de 24günlük etki için tatmin etti beni. miracle'ın 5ayda şakakta gösterdiği etkiyi bu 20günde gösterdi diyebilirim.
    seti, cell, min-dut. dönüşümlü olarak kullanıyorum.

hocam bizde bekliyoruz ürününüzü haberler ne yönde tahmininen ne zaman çıkar ?

Sayfa 8/159 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon